Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?

Turejau:
6 ziurkeniukus (ne visus is karto biggrin.gif ) buvo , Mikis, Pukis, Rozyte, Simona, Ziurkenas, Ziurkenas 2 biggrin.gif
turejau sinsiliuka vardu Bubu (tuputis, sikutis biggrin.gif) , kuris deja neseniai mus paliko cray.gif
dabar turiu mazyti sinsiliuka kita, bet dar nesugalvojom jam vardo.. ax.gif
Atsakyti
Pas mus rotveileriu veisles kalyte - Viva (vivse, vivoskinas). O seskiukas - Tozis (tozikas, toziniukas, tozelis, tozyte). wub.gif
Atsakyti
Turiu bokserytė Lorą bigsmile.gif Kažkada turėjau papugytes Liusę ir Mikį, žiurkėnus Ramuniuką ir Tiną smile.gif
Mano giminės turėjo šuniukus Vulkaną ir Guziką lotuliukas.gif (išvertus į normalią lietuvių kalbą - rūbų saga blush2.gif ) ir laiko katytę Sagę, katinukus Paksą lotuliukas.gif ir Princą biggrin.gif
Atsakyti
musiu zuvyciu vardai-Nemo, Blizge(ji jau mire) ir dar daug zuvyvciu todel dar vardu neidejom......

sinsilo vardas-Sticas...

triusiuko vardas- Tukas

ir triju sunu- Betovinas,Pufis ir pukutis
Atsakyti
Mano šuniuko vardas -Teris
Triušės-Mia
vėzlio- Zita
Papugu - Keira ir cipsas
Atsakyti
Musu gyvuneliu vardai wub.gif
Suniuko MAGDA
Papugeliu MAKSAS,EMA IR CARLIS wub.gif
Atsakyti
dabar turime nykstukini taksa tiksliau takse mirksiukas.gif . Tai pavadinome ja Gile smile.gif
Atsakyti
man tai taip įdomiai... tokia tema yra ir čia, ir pas šunis, jaučiu ir pas katinus g.gif
aš tai kažkaip nelinkus reklamuoti savo šuns vardo, jį rašyti į tokias tema, pasakoti jo vardo istorijas, nors jų yra, ir reikšmes visas žinau ax.gif tiesiog po to atsiranda labai neoriginalių žmonių, kurie lengvai kopijuoja tuos vardus unsure.gif na būna aišku, kad tiesiog irgi jau seniai tokį vardą mintyse nešiojo, bet juk dažnas ir kopijuoja ax.gif
o jum visiems tai netrukdo? patinka, kai ir kaimynai ar pusę forumo tuo pačiu vardu po to vadina?
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 24, 16:43)
man tai taip įdomiai... tokia tema yra ir čia, ir pas šunis, jaučiu ir pas katinus g.gif
aš tai kažkaip nelinkus reklamuoti savo šuns vardo, jį rašyti į tokias tema, pasakoti jo vardo istorijas, nors jų yra, ir reikšmes visas žinau ax.gif tiesiog po to atsiranda labai neoriginalių žmonių, kurie lengvai kopijuoja tuos vardus unsure.gif na būna aišku, kad tiesiog irgi jau seniai tokį vardą mintyse nešiojo, bet juk dažnas ir kopijuoja ax.gif
o jum visiems tai netrukdo? patinka, kai ir kaimynai ar pusę forumo tuo pačiu vardu po to vadina?


nesupyk, bet juk visi mato Tavo augintinių vardus smile.gif
Atsakyti
mano degiuku vardai - cypa ir elvis, o suniuko tina
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2008 04 24, 16:49)
nesupyk, bet juk visi mato Tavo augintinių vardus smile.gif

taip, bet nerašau jų atitinkamoje temoje, negiriu, kad va koks gražus vardas ax.gif o be to ne visi dar ir apsišvietę, oj kokių kuriozų buvo, visai ne taip ištardavo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano ankstesniu šuniukų vardai buvo:džiulka,čipas,meškutis,reksas.
katinuku:turėjo bu\ūti musė,bet pasirodo patinėlis tai liko musikas,tiesiog katinas,lapė nes labai jau tokia prielipa,sara.o dabartiniu:mažylis ir rožytė.
triušiukų triksė ir striksius.
o degučiukams niekaip nesugalvoju,tai tiesiog jie mano meilučiai,voveriukai,triukšmadariai.
Atsakyti