Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?

Man tai labai smagu originalūs vardai, Storas, Bartas, Letena.. biggrin.gif
Atsakyti
mano katyte Tigra, ziurkenai Stiuartas ir Deizi, o pas mama gyvena katinai Viskas ir Bembis, ir dar katyte Ramze ax.gif
Atsakyti
Mes kaime turėjom katę Kunigundą wink.gif
Atsakyti
kazkaip su tais vardais linksma buna, sauna i galva koks ir ziuri jei "prilimpa" liuks thumbup.gif
pas mane suniukas: BRAŠKĖ
šinšila: OLEGAS lotuliukas.gif
šinšilienė: TRIKSĖ
Atsakyti
Iš čia paminėtų man labiausiai patiko šuns vardas Boleslovas lotuliukas.gif wub.gif
Aš turėjau šunį, vardu Vincas ax.gif
O žiurkėniukus dukra buvo perkrikštijus gal 9 kartus. Iš pradžių buvo Monika ir Zita, paskui - Latimerija ir Magdutė doh.gif , dar vėliau - Miša ir Maša. dabar rodos apsistojo ties Pinkiu ir Makaule smile.gif Bet Pinkis su makaule atsivedė 7 peliukus doh.gif - bus vaikui darbo sugalvot jiems vardus...
Atsakyti
Pas mus namuose yra keturios gyvates,bet jos taip pat turi vardus tongue.gif .Giurza,Morana,Sniezana ir Barskute. cool.gif
Papildyta:
Anksciau turejau ziurke,tai jos vardas buvo Muse smile.gif
Atsakyti
mano triuselis yra vardu Zuikelis smile.gif
Atsakyti
Katino vardas Haris, kalytės - Aira. Jei dar kada nors turėčiau šuniuką, būtinai pavadinčiau jį Grafu wub.gif
Atsakyti
Šunys:Molis,nes panašus į molį,toks rudas,Tubis arba Tubausis arba BObausis,katė-Binga,kai buvo maža galvojom kad yra berniukas turėjo būti BINgas arba Bingelis( nu čia tas jumoristas, vaikams kažkuo panašus pasirodė kačiukas),dar buvo žiurkėnukai Česius,Jurga,Smiltė,Smilčius,šuneliai Reksas ir Reksiukas,katė Kisūnė.
Atsakyti
as turiu katyte Tyte, katina Stepona (dazniausiai vadinam Stepu, Stepuku, is pradziu jam buvo duotas vardas Stiopka, bet va issirutuliojo i Stepona smile.gif ) ir siandien isigijau dar viena juoda kaciuka, galvoju jam dabar varda g.gif
Atsakyti
Turim 5 amadinas, bet tik trys turi vardus, tai Dziubas arba Dziubukas, Taškė ir Ūkutė. biggrin.gif Kitos dvi vienodos baltos tai mes jas vadinam tiesiog sesutėmis.
Atsakyti
Na pas mane tai wienos šunytės wardas Evelina o kitos Veltė o katino Tigris wub.gif
Bet kaimynų šuniuko wardas labai juokinga Čipsas biggrin.gif ir dar wieni kaimynai turi katiną wardu Garfildas mirksiukas.gif 4u.gif biggrin.gif
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kupola: 05 rugpjūčio 2008 - 15:27