Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

Gavau kombainą dovanų vestuvių proga. Man jus super geras pagalbininkas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū merginos, o man reikės skyrybų dešimtmečio proga pasidovanot thumbup.gif

Nors noriu jau tuoj pat pirkt, bet patempsiu laiką link kalėdinių nuolaidų, gal konkurentai neišpirks, labai jau išgyrėt .....

Atsakyti
Tupperware kombainui quick chef tik viena - ateinancia savaite - didele nuolaida. Kainuos tik 71 Lt.
Atsakyti
Turiu Braun kombaina, labai patenkinta, su sulciaspaudemis... Labai gerai tarkuoja, spaudzia sultis, pjausto ir pan..... thumbup.gif daiktas
Atsakyti
O mano Philips kombaino 7758 mėsmalė sugedo po 3 malimo - ten plasmasiniai dantračiai - ir jie išėjo šaibom - reiks vežti į garantinį schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Linda @ 2005 09 24, 15:36)
Tupperware kombainui quick chef tik viena - ateinancia savaite - didele nuolaida. Kainuos tik 71 Lt.

O kiek jis šiaip, be nuolaidos kainuoja?
Ir gal galit papasakot daugiau, kokios ten funkcijos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rucike @ 2005 10 05, 06:47)
O mano Philips kombaino 7758  mėsmalė sugedo po 3 malimo - ten plasmasiniai dantračiai - ir jie išėjo šaibom - reiks vežti į garantinį  schmoll.gif

O instrukciju laikeisi?
Ten negalima deti susalusios mesos, ir ji turi buti mazais gabaliukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2005 10 05, 08:08)
O kiek jis šiaip, be nuolaidos kainuoja?
Ir gal galit papasakot daugiau, kokios ten funkcijos?  ax.gif


Be nuolaidos kainuoja 117 Lt, bet kolkas dar yra keli su nuolaida - mano merginos uzsipirko pardavimui, bet ir tuos labai graibsto.

Privalumai:
Aštrios pjaunančiosios plokštumos skirtos smulkinti daržoves ir vaisius.
Plaktuvai skirti ruošti užpilus, skystą tešlą, majonezą ir pan.
Permatomas indo korpusas.
Indo apačioje yra nuimamas guminis žiedas, suteikiantis papildomo stabilumo naudojant įrenginį.
Ergonomiška forma, efektyvus sukimo momentas, sandarus sukimo mechanizmas.
Dangtis, jį lengvai ir nedaug pasukus, sandariai uždaro indą.
Piltuvėlis, skirtas tolygiai pripilti į indą, pavyzdžiui, aliejaus, gaminant majonezą.
Pastabos:
Patartina laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Patarimai:
Naudojant Quick Chef, galima susmulkinti svogūną, supjaustyti pomidorus, pipirus, kiaušinius, taip pat išplakti majonezą, grietinėlę ir paruošti užpilą salotoms.
Idealus virtuvės kombainas, kuriam nereikia elektros – puikiai tinkamas naudoti kempinge, valtyje ar vasarnamyje
Patogus ir praktiškas virtuvės kombainas, skirtas ruošti užkandžius, užpilus salotoms, ledus, suplakti grietinėlę ir pan.

O siaip jei nori pamatyt, tai uzsuk i svecius pas mane Seskineje ir galesi paciupineti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linda @ 2005 10 05, 10:18)
Be nuolaidos kainuoja 117 Lt, bet kolkas dar yra keli su nuolaida - mano merginos uzsipirko pardavimui, bet ir tuos labai graibsto.

Privalumai:
Aštrios pjaunančiosios plokštumos  skirtos smulkinti daržoves ir vaisius.
Plaktuvai skirti ruošti užpilus, skystą tešlą, majonezą ir pan.
Permatomas indo korpusas.
Indo apačioje yra nuimamas guminis žiedas, suteikiantis papildomo stabilumo naudojant įrenginį.
Ergonomiška forma, efektyvus sukimo momentas, sandarus sukimo mechanizmas.
Dangtis, jį lengvai ir nedaug pasukus, sandariai uždaro indą.
Piltuvėlis, skirtas tolygiai pripilti į indą, pavyzdžiui, aliejaus, gaminant majonezą.
Pastabos:
Patartina laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Patarimai:
Naudojant Quick Chef, galima susmulkinti svogūną, supjaustyti pomidorus, pipirus, kiaušinius, taip pat išplakti majonezą, grietinėlę ir paruošti užpilą salotoms.
Idealus virtuvės kombainas, kuriam nereikia elektros – puikiai tinkamas naudoti kempinge, valtyje ar vasarnamyje
Patogus ir praktiškas virtuvės kombainas, skirtas ruošti užkandžius, užpilus salotoms, ledus, suplakti grietinėlę ir pan.

O siaip jei nori pamatyt, tai uzsuk i svecius pas mane Seskineje ir galesi paciupineti  mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kokere: 05 spalio 2005 - 11:34
taip, visiskai toks pats
Atsakyti
As ir galvoju apie kombaina, bet noriu rimto su sulciaspaude ir kad darzoves normaliai pjaustytu ax.gif Tikiuosi bus man tas daiktas didele talka virtuveje..noriu paklausti tu kurios naudoijat kombainus arba juose nusimanot

Maximoje siomis dienomis kombainas 99lt. Ka zinot apie ji? Kazkokia firma negirdeta Gamma
http://www.maxima.lt...maxima/248/639/

Nekantriai laukiu jusu patarimu ir atsiliepimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linau: 09 spalio 2005 - 17:31
ir as mastau apie virtuvini kombaina biggrin.gif i taupykle metu po 5litukus butent siam tixlui, tikiuosi iki kol bus vestuves si garbinga daikta turesiu rolleyes.gif kad nereiktu kitiems dovanoti, tai pati sau padovanosiu
Linau, as bijociau toki papigu pirkti.. g.gif
Atsakyti