Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvinis kombainas

Iki tiek dasiprotėjau, kad šaldytos nedėti blush2.gif
Dedu tik ką nupirktą parduotuvėj šviežią gražiausią mėsą.
O dėl sulčiaspaudės - tai nuvažiavau pas jų tiekėjus, kadangi galima dasipirkti atskiras dalis - tai ten nieko rimto - tinklelis ir veikia centrifūgos principu. Tai kažkaip suabejojau ar man to reikia schmoll.gif
Atsakyti
Man labai patinka atskiri daiktai.
Ir atsiliepimai apie kombainus tai tik patvirtina.Va pjaustykle(rankine)Bergof turiu jau 15metu ir pati naudoju ir kaimynei skolinu ,nes niekaip neranda tokios .As ja parsiveziau blokados laikais is Maskvos!O dabar nusipirkau Tupperware-fantastiskai patogus mini kombainas!


Atsakyti
Aš irgi faršą darau su kapojimui skirtu peiliu. Labai svarbu laiku sustoti, kad perdaug smulkus nebūtų.
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2005 10 14, 13:48)
O vat man įdomu ar yra toks daiktas, kuris pjaustytų daržoves kubeliais ir dar tą kubelių dydį galima būtų nurodyt (nu pavyzdžiui, stambiai, vidutikišklai, smulkiai)?




maciau senukuose kazkoki kombaina is A raides pavadinimas, tai jis tipo ir kubeliais pjausto, bent ant paveikslelio ir kainuoja truputi virs 100lt tongue.gif
Atsakyti
siaip as tai turiu Philips virtuvini kombaina. tai ir tau ji rekomenduociau.. arba dar maulinex nenusivyliau kai turejau..smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Gal kuriai nors iš jūsų teko naudotis prancūzišku "Ronic" kombainu, ar esate patenkintos? Šis robotukas mane sudomino (kaip teigė Kaune vykusioje parodoje jį pristatę žmonės, daro praktiškai viską, net ledus mala ir tik ką užvirusį vandenį galima pilti sriuboms), tačiau nežinau, ar tai patikimas daiktas, nes parduotuvėse jo nėra, platina tik prancūzų firmos atstovai. Iš anksto dėkoju už atsakymus, Miglė.
Atsakyti
maciau senukuose kazkoki kombaina is A raides pavadinimas, tai jis tipo ir kubeliais pjausto, bent ant paveikslelio ir kainuoja truputi virs 100lt


[QUOTE]
Turiu, bet niekaip jis man kubeliais nesupjausto sad.gif
Atsakyti


Pasidomėjau prancūzišku kombainu "Ronic", kuris šios prancūzų firmos Lietuvoje atstovų yra platinamas per įvairias parodas. Lyg ir patiko, faktiškai viską daro, bet sužinojau, kad Vokietijoje šios firmos kombainas (jį galima užsisakyti internetu) kainuoja tik 198 eurus (apie 650 litus), o Lietuvoje, hm... 1460 lt. Taigi, matot, kokie lietuviai gudrūs.
Atsakyti
QUOTE
Pasidomėjau prancūzišku kombainu "Ronic", kuris šios prancūzų firmos Lietuvoje atstovų yra platinamas per įvairias parodas. Lyg ir patiko, faktiškai viską daro, bet sužinojau, kad Vokietijoje šios firmos kombainas (jį galima užsisakyti internetu) kainuoja tik 198 eurus (apie 650 litus), o Lietuvoje, hm... 1460 lt. Taigi, matot, kokie lietuviai gudrūs.

Lietuvoje naujesnis modelis , va todėl ir brangiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Lietuvių siūlomas naujesnis "Ronic" kombaino modelis už vokiečių siūlomą yra brangesnis daugiau negu dvigubai! O dar pagalvokim apie tai, kad ir vokiečiai kažkiek sau užsidėjo. Beje, domėjausi pas vokiečius, palyginau - nelabai kuom tie modeliai ir skiriasi. Esmė ta pati. O ir peiliai, anot lietuvių, matyt daug geresni, jeigu jie siūlo po 60 litų, o vokiečiai po 12 eurų ( maždaug po 40 litų).
Atsakyti
Ir as prisijungsiu prie jusu, nes vakar isigijau philips kombaina. Nu jau taip dziaugiuosiu, kad negaliu apsakyti.
Noreciau suzinoti su kuo jus plakat varske? Na as sitoje srityje dar naujoke.. ax.gif
Suprantu, kad su mixeriu kiausus ir grietinele plakt reikia. Ar ne?
Atsakyti
Mano svajonė-virtuvinis kmbainas. Artimiausiu metu ir aš žadu įsigyti, nes jau pabodo viską pjaustyti rankomis arba vargti su visokiausiomis tarkomis ir pan. Bet aš noriu universalaus varianto: buvių tarkavimas (cepelinams ar kugeliui), mėsmalė, pjaustymas ir kapojimas įvairiomis formomis ir dydžiais, mixeris, sulčiaspaudė ir dar kas nors ax.gif Gal galite ką pasiūlyti? Kaina turėtų būti iki 400-500 litų.
Atsakyti