Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos

QUOTE(juratele2006 @ 2014 02 04, 16:44)
O jeigu uzdeciau tiesiog skaidru stikla, kad jis visai neisrysketu ant tos dazytos sienos?  g.gif

[


seip jau stiklas ant galines virtuves sieneles - cia jau modernaus interjero elementas. Kiek supratau problema yra ryskus granitas ir kad prie jo sunkiai kas tinka? o gal tada nusikopijuok ideja is tos nuotraukos , kur siuntei. ten padarytas granitinis aukstas kantas ir dazyta plaunamais dazais. Yra tokiu dazu kurious net galima duso kabinas dazyti, jie visiskai atsparus vandeniui, cia caparolas, tik nepamenu tiksliau kuri linija.
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2014 02 04, 15:17)
 

Bet dabar kitas galvosukis, ka deti ant sienutes, vistiek negalesiu nieko gaminti, kol ten nieko nebus. Dizainere siulo stikla.
Ka jus mergaites patartumet?

stiklui NE! Mano akims būtų sugalvot neskoningesnį derinį. Suprantu, kad plyteles prie granito priderinti sunku... Buvo kalbėta apie dažytos sienos padengimą saugančiu ir plaunamu laku...

dėl plytelių stalviršio - pas mane toks vonioje, norėjau virtuvėje, bet atkalbėjo dėl sudėtingos konstrukcijos (plytelems turi buti atskiras nuo baldų karkasas, kad netrūkinėtų), na ir dėl siūlių priežiūros, visgi lygų paviršių prižiūrėti lengviau.
nors vat pas Skaidra mačiau, tai gerai atrodė, purvinumų neužmačiau tongue.gif

Rasyte, klausei dėl miegamo, tai pas mus kol kas tik medinė lova Alksnio baldų Banga II. Spinta iš komplekto stovi prieškambary, reiks gamint pagal užsakymą, nes kambarys mansardoj.
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2014 02 04, 15:17)
Nu ka, akmuo issirinktas.

Bet dabar kitas galvosukis, ka deti ant sienutes, vistiek negalesiu nieko gaminti, kol ten nieko nebus. Dizainere siulo stikla.
Ka jus mergaites patartumet?

Merginos iš rusiško forumo pakankamai intensyvus granito stalviršis paderintas taip:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BevardeX: 04 vasario 2014 - 16:08
QUOTE(BevardeX @ 2014 02 04, 17:03)
Merginos iš rusiško forumo pakankamai intensyvus granito stalviršis paderintas t]

graži būtų virtuvė, jei ne tas miniatiūrinis tarpelis tarp viršutinių spintelių ir lubų doh.gif
Atsakyti
žiauriai graži virtuvė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skaidra111 @ 2014 02 04, 15:42)
o apie koki filma eina kalba, as siandien irgi namuose, sirguliuoju, guliu lovoje mielai ka nors paziureciau  smile.gif

pabandziau piligrimo pirma serija paziureti, bet sustojau ties pirmu ezipodu, rekomenduoti negaliu dar biggrin.gif

jei del interjeru, tada bandyk revansa arba downton abbey ziureti biggrin.gif bus dviguba nauda mirksiukas.gif smile.gif arba dar bandyk sita, jei skandinavai patinka http://seasonvar.ru/...n-2-season.html

nezinau, kokie filmai tau patinka, tai atsizvelgiau i darbo pobudi biggrin.gif

matai, as buvau gera, tai prasom dalinkis dabar, bugenvilija pas tave sparciai auga, patenkinta esi tuo augalu?
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 02 04, 16:18)
žiauriai graži virtuvė wub.gif

tau dabar negalima tokiu vaizdu ziureti biggrin.gif
Atsakyti
super virtuvė, labai graži thumbup.gif , viskas suderinta thumbup.gif
Atsakyti
del filmo tai ka nors noreciau su prancuzijos pilimis .....ar seip kokiais graziais vaizdais...
bet aciu ir uz detektyva 4u.gif nemaciau dar sito 4u.gif .

ar apie bugenvilija manes klausei? jeigu manes tai labai patenkinta, na as geliu manijake, mano bugenvilija jau 6m aukscio zydi kiaurus metus , gruodi daro trumpa pertrauka zydejime. ziedlapiai pastoviai krinta ant galvos, nes apcioj sofa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaidra111: 04 vasario 2014 - 16:30
QUOTE(skaidra111 @ 2014 02 04, 16:28)
ar apie bugenvilija manes klausei? jeigu manes tai labai patenkinta, na as geliu manijake, mano bugenvilija jau 6m aukscio zydi kiaurus metus , gruodi daro trumpa pertrauka zydejime. ziedlapiai pastoviai krinta ant galvos, nes apcioj sofa  biggrin.gif

aha, taves smile.gif

yra pirkti lietuvoje ju?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 02 04, 17:56)
aha, taves  smile.gif

yra pirkti lietuvoje ju?


taip yra, labai daznai matau ermitazo oranzerijoj, tik atsyla bent kiek orai ir pradeda jas pardavineti. jeigu pirksi pirk kuo didesne su ziedais, megsta kaitria saule ir vandeni, auga greitai, kol jauna man i metus apie 1 metra istysdavo. o gal ir daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 02 04, 16:23)
tau dabar negalima tokiu vaizdu ziureti  biggrin.gif


Mane tokie vaizdai dabar tiesiog žudo biggrin.gif doh.gif

miškouoga, ačiū už mintį, kurios pas tave konkrečiau lentynos?
reik ieškot man išeities, nes siena su skylėm atrodo mažų mažiausiai nekaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skaidra111 @ 2014 02 04, 16:59)
taip yra, labai daznai matau ermitazo oranzerijoj, tik atsyla bent kiek orai ir pradeda jas pardavineti. jeigu pirksi pirk kuo didesne su ziedais, megsta kaitria saule ir vandeni, auga greitai, kol jauna man i metus apie 1 metra istysdavo. o gal ir daugiau.

aciu.

dar patrukdysiu ax.gif o jazminaiciu kvapas neerzina? man jie grazus, bet pauosciau ir ejau toliau susimasciusi - suabejojau, ar draugausiu su tuo kvapu. Ar cia nuo rusies priklauso? velgi, auga greit ir dideli?
Atsakyti