Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos

Sveikos,

As daugiau pasyvi skaitytoja, nei aktyvi rasytoja, bet siuo metu svarstau - ar tinka mozaika virtuveje ant sienos? g.gif Ar turit kas nors, ar nera problemu su valymu? Pas mus virtuves siena vis dar be plyteliu, niekaip nenusprendziu ko noriu.... doh.gif

user posted image


P.S. atsiprasau uz nekokia kokybe... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enia: 04 vasario 2014 - 14:27
Nu ka, akmuo issirinktas. Kazka nudziuginsiu, kazka papiktinsiu lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Nori nenori teko imti granita, nes marmuro nebuvo nei vienos plokstes, kuri isnestu mano virtuves ilgi. Ziurejom keleta variantu, matavom, skaiciavom ir niekaip g.gif didziausiai esamai plokstei vistiek truksta 6 cm. O as buvau apsisprendusi deti marmura, vien del grozio, del praktiskumo, tai as visada stengiuosi buti tvarkinga blush2.gif
Bet dabar nusprendziau nedeti ant sienos to tamsaus granito, jo likutis vistiek bus, tai ateityje galesiu uzsideti, jeigu matysiu, kad galiu i ji ziureti doh.gif

Bet dabar kitas galvosukis, ka deti ant sienutes, vistiek negalesiu nieko gaminti, kol ten nieko nebus. Dizainere siulo stikla.
Ka jus mergaites patartumet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratele2006: 04 vasario 2014 - 14:33
http://worktopenvy.c...te/angel-cream/

Priderintos plytelės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2014 02 04, 14:17)

Nori nenori teko imti granita, nes marmuro nebuvo nei vienos plokstes, kuri isnestu mano virtuves ilgi. Ziurejom keleta variantu, matavom, skaiciavom ir niekaip  g.gif 

Man tai labai wub.gif jei sau, dėčiau tą patį,nemaišyčiau. Del stiklo nezinau,nemegstu schmoll.gif jum geriau zinot ko norit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 04 vasario 2014 - 14:39
QUOTE(Cobre @ 2014 02 04, 15:02)
Ieskau vieno, o randu visai ne i tema  doh.gif  na bet sioje temoje kaip ir tinka. man visai patiko paziureti

http://www.booking.c...lability_target


labai grazi pilaite, kaip suprantu cobre jau ziema ikyrejo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skaidra111 @ 2014 02 04, 14:43)
labai grazi pilaite, kaip suprantu cobre jau ziema ikyrejo.  biggrin.gif

pilaite normali, pamaciau keleta geru ideju, deriniu. ir aplamai, kazkaip paprasciau i daug ka ziurima, neperspaudziant. kai kas nepatiko - bet tai juk normalu smile.gif
nepatikesi, bet tik norejau patikrinti, ar filme minima vietove tikra. neradau tos, bet radau va visokiu nesamoniu biggrin.gif isliuosi siandien, tai vat ir sudeliauju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2014 02 04, 14:17)
Nu ka, akmuo issirinktas. Kazka nudziuginsiu, kazka papiktinsiu  lotuliukas.gif



Nori nenori teko imti granita, nes marmuro nebuvo nei vienos plokstes, kuri isnestu mano virtuves ilgi.


Tai ir liuks wub.gif O kadangi esat tvarkinga, tai tuo labiau nervuotu, jei kokia deme isiveistu mirksiukas.gif

As sienai deciau kazka visai neutralaus neryskaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 04 vasario 2014 - 14:55
http://www.dailymail...le-chateau.html
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 02 03, 19:57)
padekit ir man  doh.gif  nes baigiu isvaryt is proto jau kelis zmones  blush2.gif
nuteiskit arba isteisinkit baldus , as juos restoruociau , keisciau gobelena gal ir medzio spalva



Na man jie labai grazus ir patogus atrodo. Noreciau tokiu, bet susidurciau su vyro nepritarimu biggrin.gif . Medzio spalvos nekeisciau, jei ten niekas nenusitryne.
Atsakyti
Gal kuri nors turite virtuvės stalviršių, dengtų keramikinėmis plytelėmis, pavyzdžių. Kažkada užmačiau, o dabar nieko neberandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ana_bela @ 2014 02 04, 16:27)
Gal kuri nors turite virtuvės stalviršių, dengtų keramikinėmis plytelėmis, pavyzdžių. Kažkada užmačiau, o dabar nieko neberandu g.gif


pas mane virtuves stalvirsis yra dengtas plytelemis

http://www.skaidra.l...stiliaus-namas/


Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2014 02 04, 15:49)
pilaite normali, pamaciau keleta geru ideju, deriniu. ir aplamai, kazkaip paprasciau i daug ka ziurima, neperspaudziant. kai kas nepatiko - bet  tai juk normalu smile.gif
nepatikesi, bet tik norejau patikrinti, ar filme minima vietove tikra. neradau tos, bet radau va visokiu nesamoniu biggrin.gif isliuosi siandien, tai vat ir sudeliauju  biggrin.gif


o apie koki filma eina kalba, as siandien irgi namuose, sirguliuoju, guliu lovoje mielai ka nors paziureciau smile.gif
Atsakyti
O jeigu uzdeciau tiesiog skaidru stikla, kad jis visai neisrysketu ant tos dazytos sienos? g.gif

user posted image

user posted image

user posted image

stiklas virtuveje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratele2006: 04 vasario 2014 - 15:47