Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų katukai ir katytės

Runcelis negalėtų Kiaros pkalausyti - jis valgydamas kriuksi biggrin.gif

Šiap, kai vertėjauju, aš visomis keturiomis už tai, kad visi valgytų tylėdami rolleyes.gif . Kitaip lieku nepavalgiusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2014 11 20, 16:07)
Runcelis negalėtų Kiaros pkalausyti - jis valgydamas kriuksi  biggrin.gif

Pasirodo aš irgi - ką tik kriuktelėjau valgydama iš juoko perskaičiusi biggrin.gif
Balionėlis Erendirai už visus neprivalgytus kartus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnuna: 20 lapkričio 2014 - 16:09
QUOTE(Magnuna @ 2014 11 20, 16:09)
Pasirodo aš irgi - ką tik kriuktelėjau valgydama iš juoko perskaičiusi  biggrin.gif



lotuliukas.gif gerai, kad kolegė išėjo iš kabineto.... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ligoniukams ir katurkojams ir dvikojams sveikatėles 4u.gif
Kiek prastų žinių, net nesukomentuosiu, laikykitės 4u.gif

Šiandien atbaidžiau Katiūšos norėtojus unsure.gif

Gumbas vienoj pažasty dingo- atsirado kitoj

Prastai šiandien jaučiuosi. Pasimatavau temp - 35,9
Nepatikėjau. pamatavau dar kartą. 35,9


Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2014 11 20, 19:45)
Šiandien atbaidžiau Katiūšos norėtojus  unsure.gif

Prastai šiandien jaučiuosi. Pasimatavau temp - 35,9

Kodėl atbaidei g.gif nepatiko jos charakteris ?

O tu pati nueik nors kraujo tyrimus pasidaryti, vis prastai jautiesi, kažkas negerai.
Atsakyti
Tuomce, manau temperatūra ne kritiška. Man kai nukrenta spaudimas, temperatura buna 35,9 - 36,2 4u.gif

O kas per vaikštantis guziukas?
Atsakyti
Tuomce - ar buvai pas gydytoją? Tikrai tyrimus reiktų pasidaryti. Kai taip temperatūra nukritus negerai gi
Nors ir aš pti ne ką geresnė - rėmuo niekaip nepraeina, bet aš rytoj užsirašysiu pas gydytoją, gal irgi kokius tyrimus padarytų, gal užsidirbau ką nors negero skrandyje g.gif
Atsakyti
spaudimas 117 78

O noretojas keistai norejo ramios i rankas nepaimamos kates, kuri nesimaisytu po kojomis. Turejo tokia pat..
Papildyta:
QUOTE(Magnuna @ 2014 11 20, 20:21)
Tuomce - ar buvai pas gydytoją? Tikrai tyrimus reiktų pasidaryti. Kai taip temperatūra nukritus negerai gi
Nors ir aš pti ne ką geresnė - rėmuo niekaip nepraeina, bet aš rytoj užsirašysiu pas gydytoją, gal irgi kokius tyrimus padarytų, gal užsidirbau ką nors negero skrandyje  g.gif

Aisku, kad nebuvau. Dabar ivede tokia laiko kontrole, kad isejus pas gydytojus, ta laika turi atidirbt. Tai zinant kiek uztrunka suvazinet, tai po to atsedet daug gausis.

O ir nelabai betikiu kad man pades.. Jau tiek kartu buvau del prastos savijautos, o kas negerai neaisku.
Atsakyti
O tyrimus kokius darė? Ar nieko neparodė tyrimai?
Reiks eiti mums kartu su Runceliu pas žolininkę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2014 11 20, 20:36)
.
O ir nelabai betikiu kad man pades.. Jau tiek kartu buvau del prastos savijautos, o kas negerai neaisku.

Bet guzeliai pažastyse ir prasta savijauta...būtinai reikia kraujo tyrimą pasidaryti. Pasiimsi laisvą dieną ir nuvyksi pas gydytoją.
Papildyta:
QUOTE(Magnuna @ 2014 11 20, 20:21)
...bet aš rytoj užsirašysiu pas gydytoją, gal irgi kokius tyrimus padarytų, gal užsidirbau ką nors negero skrandyje  g.gif

Ir tau reikia išsitirti skrandį, nurysi žarnelę ir būsi apžiūrėta iš vidaus.
Atsakyti
Laba vakara megickos, nespeju su jumis. Darbe laiko isijungt kaip ir turiu, bet puola reklamos, neimanoma skaityt, o jokiu adblock siustis negalima 4u.gif
Visiems sergantiems po balioneli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2014 11 20, 20:45)
Ligoniukams ir katurkojams ir dvikojams sveikatėles 4u.gif
Kiek prastų žinių, net nesukomentuosiu, laikykitės  4u.gif

Šiandien atbaidžiau Katiūšos norėtojus  unsure.gif

Gumbas vienoj pažasty dingo- atsirado kitoj

Prastai šiandien jaučiuosi. Pasimatavau temp - 35,9
Nepatikėjau. pamatavau dar kartą. 35,9


Virusuoji gal, o kaip atbaidei?
Papildyta:
QUOTE(Magnuna @ 2014 11 20, 21:21)
Tuomce - ar buvai pas gydytoją? Tikrai tyrimus reiktų pasidaryti. Kai taip temperatūra nukritus negerai gi
Nors ir aš pti ne ką geresnė - rėmuo niekaip nepraeina, bet aš rytoj užsirašysiu pas gydytoją, gal irgi kokius tyrimus padarytų, gal užsidirbau ką nors negero skrandyje  g.gif


Darys tą žarnos rijimą. 4u.gif
Atsakyti