Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

QUOTE(Infusion @ 2015 05 18, 21:28)
Toleriane serijos kremus ziurekit smile.gif


Aciu, mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Norėjau pasiteirauti kurią apsaugą veidui nuo saulės iš šių rinktis:

1) SPF50
2)SPF30

Kvailas klausimas iš Mano pusės, bet kuo didesnė apsauga, tuo mažiau galima pasirudinti, nes kūno rudesnio už veidą nelabai norisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lydema @ 2015 05 07, 15:36)
Šį prausiklį naudojate?
user posted image

O jūsų linkusi sausėti oda, jautri, ar nelabai?  ax.gif
Ieškau prausiklio probleminei odai, tik bijau kad gali dar ir išsausinti, maniškė labai jautri  blush2.gif


Naudojau LRP physiological serijos prausikli skirta jautriai odai.
Atsakyti
Pakopijuosiu atsiliepimus iš savo blogo

Naudoju La Roche posay toleriane ultra fluid
renkantis suviliojo šie kriterijai:
sudėtyje yra antioksidacinio poveikio terminio vandens;
lengva, matizuojanti ir lengvai įsigerianti tekstūra;
sudėtyje nėra konservantų;
tinka naudoti kasdien.
Šis fluidas dėl daugelio aukščiau išvardytų priežasčių man patinka, tiesa, abejoju dėl terminio vandens poveikio, bet antioksidantai kosmetikoje tėra lašas jūroje. Puikiai tinka užklupus vasaros karščiams, nekemša porų, matiškumo išlaikymas ir taip nelengva užduotis, kai lauke +30, todėl nepasakyčiau, kad fluidas šiuo atžvilgiu išskirtinis. Niekaip neįprantu prie pompos - tai kažkur į šoną nupurškiu, tai nepataikau.

Toleriane Dermo Cleanser Makiažo valiklis (pienelis), 400 ml, pakuotė su pompa. Pliusai:
formulė su glicerinu neleidžia odai išsausėti;
kreminė tekstūra;
be konservantų, kvepalų ir parabenų;
tinka veido ir akių makiažo valymui.
Vėl nusipirkau kreminės tekstūros makiažo valiklį, nors planavau imti prausiklį, tačiau šis patiko būtent dėl to, kad nesausina odos kaip pastarieji, tačiau makiažo iki galo neįveikia, todėl veidą dar nuvalau miceliniu vandeniu (šiuo metu - likutis Biodermos, planuose - Vichy). Šioks toks minusas, tačiau aš įpratus valyti veidą dviem produktais - pieneliu/prausikliu ir miceliniu vandeniu arba atvirkščiai. Beje, vieną parduodu išparduotuvėj.

Hydreane light kremasPliusai:
kremas lengvas, skirtas jautriai normaliai ar mišriai odai;
tinkamas naudoti kasdien, ypač po makiažu;
be parabenų.
Skirtingai nuo fluido, kremas labiau drėkina, tačiau palieka šiokią tokią plėvelę ir intensyviai kvepia. Nors kvepalai paskutiniai sudėtyje, kvapas intensyvus. Pirkdama nepatikrinau, todėl dabar bandau priprasti prie kvapo. Nemanau, kad kremą kartosiu.
Atsakyti
LRP gaminių jau galima įsigyti BENU vaistinėse thumbup.gif

Mano favoritai:

1. Effaclar prausimosi gelis - mano mišriai/riebiai odai tinka idealiai, atradau jį prieš kokius 5 metus ir į kitus prausiklius nebesidairau. Labai ekonomiškas

2. Effaclar Duo+ - nežinau, ar jis realiai turi kokį poveikį probleminei odai (pas mane tik inkštirai), bet man labai patinka ir jo konsistencija, ir tai, kad sulygina veido toną. Kažkada bandžiau ant jo tepti kreminę pudrą, tai pudra pradėjo voliotis į burbulus unsure.gif Bet aš kreminės praktiškai nenaudoju, todėl šį produktą labai mėgstu
Atsakyti
Prisiskaičiusi gerų komentarų nusprendžiau išbandyti Effaclar linijos keletą produktų. Įkeliu foto, kuriuos produktus pirkau ir naudojuosi jau mėnesį. Labai patinka, K kremuko dabar net nenaudoju, nes nėra spuogelių. Prieš tai tepiau ant spuogelių tai labai gerai padžiovina ir sutraukia. Visam veidui netepu, nors anotacijoj rašo, kad galima, bet tada laaabai išsausintų. Veido prausiklis tikrai labai skalsus, naudoju jį su Konjac sponge, tai dar geriau viską nuvalo. Džiaugiuosi, kad pabandžiau šią liniją.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Jau kelias savaites naudoju Effaclar Duo+. Is tikruju nuostabus kremas misriai odai. Susigeria greitai, nepalieka linios pleveles, oda dienos eigoje blizga tikrai maziau. Tiesa po ziemos turejau kelias sausas plemes ant veido tai jis ju neiveikia, reikia papildomo drekinimo.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 18, 04:57)
Jau kelias savaites naudoju Effaclar Duo+. Is tikruju nuostabus kremas misriai odai. Susigeria greitai, nepalieka linios pleveles, oda dienos eigoje blizga tikrai maziau. Tiesa po ziemos turejau kelias sausas plemes ant veido tai jis ju neiveikia, reikia papildomo drekinimo.

Nesausina odos? 4u.gif
Atsakyti
Labai gera kosmetika, naudoju veidui fluida Sun Spf 50, puikiai matizuoja misria oda vasarai, bekvapis, nekemsa poru. Turiu micelini vandeni jautriai odai ir kunui krema Lipikar - labai fainas sausai odai, oda dreknesne, atsigavusi, man labai tinka po saules voniu, taip pat kudikeliams esant atopiniam dermatitui smile.gif
Ir labiau tinka nei Bioderma, Eucerin..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intrinsa: 02 liepos 2016 - 08:26
QUOTE(Intrinsa @ 2016 07 02, 08:24)
Labai gera kosmetika, naudoju veidui fluida Sun Spf 50, puikiai matizuoja misria oda vasarai, bekvapis, nekemsa poru. Turiu micelini vandeni jautriai odai ir kunui krema Lipikar - labai fainas sausai odai, oda dreknesne, atsigavusi, man labai tinka po saules voniu, taip pat kudikeliams esant atopiniam dermatitui smile.gif
Ir labiau tinka nei Bioderma, Eucerin..



Man irgi drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Gaila, kad LT labai mažas jos asortimentas.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 07 02, 10:16)
Man irgi  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Gaila, kad LT labai mažas jos asortimentas.

o Eurovaistinėj su lenkišku tekstu. Atbaidė nuo pirkimo
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 07 03, 11:20)
o Eurovaistinėj su lenkišku tekstu. Atbaidė nuo pirkimo


Ne Prancūzijoje gaminta ? unsure.gif verysad.gif
Kažkaip nežiūrėjau, nesigilinau į tai blush2.gif

Nors dar visko, ko reikia, tebesu prisisiuntusi (ir šiaip mėgstu įvairovę, vis ieškau ir ieškau ko nors naujo, tai ties vienu brandu neapsistoju smile.gif blush2.gif , kokias simpatijas jam bejausčiau).

Ai, tik vieną priemonę pirkau jau LT, nuo spuogų žymių staigiai reikėjo.
Atsakyti