Įkraunama...
Įkraunama...

La roche posay kosmetika

QUOTE(Cocosinė @ 2014 01 14, 13:51)

gal bandėt šios firmos veido prausiklius, pienelius? beje, iš kur siunčiatės?
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2014 01 14, 19:49)
QUOTE(Cocosinė @ 2014 01 14, 13:51)

gal bandėt šios firmos veido prausiklius, pienelius? beje, iš kur siunčiatės?

Šios firmos tik dvi priemones turiu Effaclar K ir effaclar Duo, bet galvoju daugiau įsigyt nes tikrai patinka. ax.gif

Siųstis tai tik kooperuojantis apsimoka nes visur siuntimas brangus į LT

http://www.cocooncen...La Roche-Posay (nuo € 149 siuntimas nekainuoja)
http://www.pharmasho...=la roche posay
https://www.sonnen-a...ukte/suche.html(nuo €95 siuntimas nemokamas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocosinė: 14 sausio 2014 - 20:47
Dar čia yra escentual.com, siuntimas 4.95£, kainos didesnės šiek tiek, bet akcijų būna smile.gif .
Atsakyti
Aš pirmąsias savo La Roche-Posay priemones pirkau ČIA 4u.gif
Siuntimas iki 2 kg nemokamas.

Porą mėnesių naudoju šias priemones:

1. Rytais veiduką labai atgaivina La Roche-Posay Physiological Cleansing Gel prausiklis (pirkau vakarui, nuplauti makiažui, bet, pasirodo, jis labai švelnus ir kosmetikos nenuima)
2. Vakare naudoju La Roche-Posay Effaclar Clarifying Lotion toniką ir La Roche-Posay Effaclar Duo kremuką.

Didelių bėdų su oda neturėjau. Didžiausios problemoos - rieboka oda, matomos didokos poros, juodi taškeliai ant nosies ir pavieniai, dažniausiai pms'iniai spuogeliai - žodžiu bendras odos nuovargis nuo užterštos miesto aplinkos bei stresų visokių biggrin.gif
Kol kas tyliai džiaugiuosi, kad šios priemonės jau davė teigiamą rezultatą. Joks rimtesnis spuogas jau seniai nebuvo iškilęs, poros lyg padailėjo, pradėjo gražiau pudros ant veido atrodyt, nebereikia visokių ale poras slepiančių bazių biggrin.gif
Būtinai bandysiu ir kitas priemones - kol kas labai patinka ir produktai, ir jų pateikimas ir kaina įkandama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2014 01 15, 23:10)
Aš pirmąsias savo La Roche-Posay priemones pirkau ČIA 4u.gif
Siuntimas iki 2 kg nemokamas.

Porą mėnesių naudoju šias priemones:

1. Rytais veiduką labai atgaivina La Roche-Posay Physiological Cleansing Gel prausiklis (pirkau vakarui, nuplauti makiažui, bet, pasirodo, jis labai švelnus ir kosmetikos nenuima)
2. Vakare naudoju La Roche-Posay Effaclar Clarifying Lotion toniką ir La Roche-Posay Effaclar Duo  kremuką.

Didelių bėdų su oda neturėjau. Didžiausios problemoos - rieboka oda, matomos didokos poros, juodi taškeliai ant nosies ir pavieniai,  dažniausiai pms'iniai spuogeliai -  žodžiu bendras odos nuovargis nuo užterštos miesto aplinkos bei stresų visokių biggrin.gif
Kol kas tyliai džiaugiuosi, kad šios priemonės jau davė teigiamą rezultatą. Joks rimtesnis spuogas jau seniai nebuvo iškilęs, poros lyg padailėjo, pradėjo gražiau pudros ant veido atrodyt, nebereikia visokių ale poras slepiančių bazių  biggrin.gif
Būtinai bandysiu ir kitas priemones - kol kas labai patinka ir produktai, ir jų pateikimas ir kaina įkandama  thumbup.gif

Ar effaclar duo kremas nera lb stiprus, nenisausina odos?
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2014 01 15, 22:54)
Ar effaclar duo kremas nera lb stiprus, nenisausina odos?


Ne nesausina 4u.gif Primenu, kad yra dvi Effaclar DUO versijos ir aš naudoju švelnesnį, kuriame nėra Benzoyl Peroxide, todėl jį galima tepti ant viso veido.

http://blessmybag.co...faclar-thediff/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ketus: 16 sausio 2014 - 06:42
QUOTE(Ketus @ 2014 01 16, 06:40)
Ne nesausina  4u.gif  Primenu, kad yra dvi Effaclar DUO versijos ir aš naudoju švelnesnį, kuriame nėra Benzoyl Peroxide, todėl jį galima tepti ant viso veido.

Va kaip skirtingai oda reaguoja, mano irgi EU versija, bet panaudojus tik vakarais po kelių dienų net plėmas toks sausuoliškas atsirado ir tik išsitepus perštėdavo oda. Bet dabar visada po tepimo praėjus kokiam pusvalandžiui tepuosi drėkinantį kremą ir viskas tvarkoj tada.
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2014 01 16, 10:31)
Va kaip skirtingai oda reaguoja

Na aš prieš tai eilę metų šaltuoju metų laiku naudodavau NeoStrata losjonus su 10 arba 15 % glykolio rūgšties, tad gal oda pripratus jau... smile.gif
Atsakyti
Gal jau Lietuvoje atsirado LRP kosmetika?
Atsakyti
Dar norejau pasiteirauti kokie yra La Roche Posay Effaclar Duo ir K skirtumai. Taip pat kaip juos reiketu naudoti, ar reikia pries naudojant drekinti oda drekinamuoju kremu ar jie patys atstoja drekinamuosius kremus?
Ir gal kas galite papasakoti apie La Roche Posay Effaclar H kremuka? Ar tiktu kaip naktinis drekinamasis kremas, ar geriau kitoki rinktis? 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklaust,ar yra bandziusiu La roche posay kosmetika,ir vichy?tiesiog butu idomu isgirst jusu nuomones,kuri yra geresne?
Siuo metu dvejoju,ar pirkt vichy,ar La roche posay g.gif ,mane domina kremai veidui nuo saules,ir pilingas veidui,ir kaukyte.
Gal bus isbandziusiu ?Laukiu jusu nuomoniu.
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2014 04 30, 00:06)
Norejau paklaust,ar yra bandziusiu  La roche posay kosmetika,ir vichy?tiesiog butu idomu isgirst jusu nuomones,kuri yra geresne?
Siuo metu dvejoju,ar pirkt vichy,ar La roche posay g.gif ,mane domina kremai veidui nuo saules,ir pilingas veidui,ir kaukyte.
Gal bus isbandziusiu ?Laukiu jusu nuomoniu.

Esu naudojusi ir vichy ir LRP įvairių produktų, man vienareikšmiškai LRP. bet iš šios kosmetikos esu naudojusi tik effaclar linijos produktus, kitų linijų nesu bandžiusi.
Atsakyti