Įkraunama...
Įkraunama...

Draugystė su vaiko aukle

QUOTE(sandralita @ 2005 11 01, 14:09)
del laukiniskumo,kaip ir del visu dalyku reikia sprest samdant aukle.

Susitart gali, tada visos auklės labai su visuo sutinka, o paskui išeina kitaip smile.gif Aš, pvz. tariausi - reikalavau - kad nenaudotų "vaikiškų" žodžių, nes aš jų tiesiog pakęst negaliu smile.gif Ir ką? Vis tiek naudojo. ne man girdint, bet žinau, kad naudojo... O kitaip iš kur jis tuos visus ba-baaa ir niam-niam išmoko? Lyg būtų sunku pasakyt "nėra" arba "valgyt" dry.gif Bet jei jau senai tarkai autopilotas įsijungia, nelabai ką tepadarysi smile.gif Ir su bėdavojimu tas pats - jei jau žmogus tikras, užkietėjęs bėdavotojas, tai kol neišbėdavos, niekaip neatsikratysi - iš namų neisi, o pasiųst taigi neišeina... biggrin.gif
Atsakyti
As kai buvau aukle, patyriau labai dideli pazeminima ir nezmoniskuma is savo seiminkes, todel, niekada pati taip nesielgchiau su zmogumi, kuris priziuri mano vaika. Tiesiog, norechiau kad butu silti ir draugiski santykiai, bet iki ribos, kad nekakoku ant galvos ir nesilegtu savavaliskai. Bet kad bijotu manes, niekada to nenorechiau. Svarbu kad mano vaikas butu saugus ir laimingas, o visa kita, manau, tai yra sutvarkoma smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Nesusiduriau asmeniskai su aukle,bet turiu pazystama,kuri dirba si darba.
Taigi zinau vos ne visas smulkmenas apie jos darbdavius. Kaip supratau (nelabai gilinausi ir klausiausi ) lyg ir zinomi zmones.Smulkmenos sakyciau skausmingos ir asmeninio pobudzio. Taigi galvociau kad nereikia atvirauti svetimam zmogui.

P.S Priziuri dvynukus,pati turi sunu.
Atsakyti
Istikruju man atrodo kaip daugumai kad santykius vistik reikia palaikyti draugiskus bet iki tam tikros ribos.
Atsakyti
Mano auklė "baltoji", bet ji yra mano darbuotojas aš darbdavys, visada tokiais atvejais laikausi atstumo, na ne tokio, kad aš aukštai tu žemai, bet santykiai darbiniai, iš draugo juk nepareikalausi,..kaip ir turiu griežta nuomonę, kad darbe negali būti draugų ir giminių...
Atsakyti
Aš irgi manau, kad asmenines ribas reikia išlaikyt. Nė žodžio daugiau, nei tau pačiai norisi. Nesi niekam įpareigota, juo labiau, savo samdomam žmogui. biggrin.gif
Atsakyti
As padariau taip pat didele klaida per daug isileisdama aukle i musu gyvenyma. Kaip aukle ji yra labai gera vaikams, vaikai ja myli. Taciu ieskausi kitos, kadangi ji jau pradejo lipti mums ant galvos. Pradejo reikalaut kazkokiu savo teisiu, neateina savaitgaliais, nors 6metai ateidavo, dabar sako noriu tureti iseiginiu. Kazka vaidina, kazko siekia, matau, kad pavydi doh.gif Jau 4lt per valanda mazai, tipo kiti po 6 moka ir t.t. Galu gale sako , kur tu eini kai as ateinu, mazdaug ka tu gali veikti, juk tau nera ka veikti(as nedirbu), bet koks jos reikalas kur as einu. Kiekviena syki klausimai: ka pirkai ir kiek mokejai? Na zodziu liudna, ypac mano mergaitei kuri ja myli kaip mociute verysad.gif
Atsakyti
iki siol bendrauju su dviem buvusiom vaiku auklem .viena tapo mano dukryteskriksto mama,kita vienas is paciu geriausiu draugiu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kuliamija @ 2006 10 16, 22:54)
Pradejo reikalaut kazkokiu savo teisiu, neateina savaitgaliais, nors 6metai ateidavo, dabar sako noriu tureti iseiginiu. Kazka vaidina, kazko siekia, matau, kad pavydi doh.gif Jau 4lt per valanda mazai, tipo kiti po 6 moka ir t.t.

na tai gal pervargo kur jau tau 6 metus dirbt be iseiginiu blink.gif mama ir pati turetu susiprast, kad aukle ne robotas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2007 01 17, 11:40)
na tai gal pervargo kur jau tau 6 metus dirbt be iseiginiu  blink.gif mama ir pati turetu susiprast, kad aukle ne robotas  blink.gif

ir , panasu, kad 6 metus uz ta pati atlyginima ? unsure.gif
Atsakyti
Labai uzkliuvo zodziai-----NORIU TURETI ISEIGINIU--------tai cia anot mamos lipimas ant jos galvos,jei 6 metus zmogus dirba be iseiginiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(špokulia @ 2007 01 17, 23:29)
ir , panasu, kad 6 metus uz ta pati atlyginima ?  unsure.gif

man ir taip atrodo unsure.gif na, bet suprantama, kad kainos kyla atlyginimai taip pat, aukliu ypac pakilo per tuos 6metus. O jei vaikai ja labai myli, tai matyt ir atsidavusiai dirba, tai negi tokiam zmogui gaila atlyginima siek tiek pakelt? gera aukle surast bus labai sunku, o jei rasit tai tikrai uz didesni atlyginima ir dar nezinosit ar ji gerai su jusu vaikais elgiasi unsure.gif tai jei imanoma kazka issprest tai geriau taip ir padaryt mirksiukas.gif visgi 6 metus pazistat ta zmogu, jau pasitikit juo ko dar gali trukt doh.gif juk tuos 6 metus viskas gerai buvo, kitaip jau seniai butumet kita aukle susirade g.gif
Atsakyti