Įkraunama...
Įkraunama...

Martinis ir kokteiliai su juo

Man tai neblogas kokteiliukas,martinis, truputi degtines,spraito ir ledukai.
Atsakyti
Man labai patinka Martinis+Tonikas+Citrinos grezinelis+Ledukai thumbup.gif
Atsakyti
man martinis truputi kartokas, tai kartais renkuosi kita vermuto rusi, bet cia labai super kokteiliukas thumbup.gif :
LEDKALNIS:
vermuto, apelsinu sulciu pagal skoni (jei svieziai spaustos tai dar gardziau) ir vaniliniu ledu rutuliukas. thumbup.gif labai daznai pasidarau, nes mmmmm kaip gardu biggrin.gif
Atsakyti
Martinis ar kitas vermutas(raudonas) 50 ml,+50ml degtines+50ml apelsinu sulciu+ledukai

Vieno per mazai 2 per daug drinks_cheers.gif
Atsakyti
O mum patinka martinis + mineralinis (su spryte per saldu) + ledukai thumbup.gif
Gal skamba ir nelabai, bet labai skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man tiesa sakant martinis irgi kartokas, tai dažniausiai perku bianco vermutus, iš ju labiausiai lemon patinka, dar rosso neblogas. Tradiciniai kokteiliukai: vermutas+sprite+ledukai, nesenia bandėm su apelsinų sultimis, visai nieko 4u.gif
Atsakyti
martini geriu su sprite 1/1 +persiku sultys del spalvos + grenadino sirupas del grazumo ir saldumo ax.gif ir aisku ledukai ir citrinos gabaliukas thumbup.gif
nusiziurejom su vyru si receptuka is Forum palace hihihi.gif
Atsakyti
Martinis, absentas ir spraitas santykiu 1:1:2 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytaute13 @ 2006 04 16, 21:09)
Elementariausias sausas martinis: 1/2 martinio, 1/2 degtines, alyvuoge smile.gif

esu su ivairiomis sultimis ragavusi, bet su degtine dar neteko. Turbut per sventes reiks isbandyti biggrin.gif

QUOTE(leduke @ 2006 04 22, 21:25)
martinis,sprite,citrina ir ledukų dar galima mirksiukas.gif

man su spraitu per saldu. As dazniausiai darau tik su citrina, kartais papildomai dar citrinos sulciu isipaudusi ipilu ir su ledukais, arba kokias 3 saldytas braskes vietoj leduku imetu rolleyes.gif
Atsakyti
Jei Martinis per saldus galima Cinzano pirkti, jis švelnesnis.
Labai skanu su kaktusų sultimis, bet jų mačiau tik Maximoj smile.gif
Atsakyti
Man Martini saldokas, tai maisau su CITRINU sultimis thumbup.gif

Tiesa, gal kas pamenate, kai jis tik atsirado, kainavo 44 lt didelis butelis, buvo su tokiu kamsciu kaklelyje kaip geros degtines, o po to staiga atpigo perpus ir to kamscio nebera... Galvojau, kad man vaidenasi, bet atrode kad jis prastesnis.
Dabar isitikinau, kad is tikruju pas mus Martini kazkoks itartinas... Lenkijoj firminej parduotuvej pirkau, kainavo 42 lt, buvo su tuo kamsciu kur antrakart pripildyt butelio neimanoma ir skonis nepalyginus vientisesnis... Nera jis vien saldziai kartus...
Atsakyti
QUOTE(leduke @ 2006 04 22, 22:25)
martinis,sprite,citrina ir ledukų dar galima mirksiukas.gif

as taip pat darau thumbup.gif
Atsakyti