Įkraunama...
Įkraunama...

Martinis ir kokteiliai su juo

Labai mėgau Martini ir studentavimo laikais tikrai jo buvo išgerta nemažai tongue.gif Paskui kažkaip gerdavo vyną, Martinio negėriau jau daug metų. Bet darbe per gimtadienius man išgėrus Martinio su Sprite du kartus įvyko net nežinau tikriausiai alerginis šokas blink.gif Pirmiausia pakilo spaudimas - žandai pasidarė raudoni raudoni, paskui jisai staigiai krito pasidariau balta kaip popieris, pradėjo drebėt kojos rankos, atrodė kad tuoj tuoj prarasiu sąmonę, trūko oro, daužėsi širdis, pulsas nežinau kokio greičio buvo, pasidarė labai karšta doh.gif Kai taip įvyko pirmą kartą pagalvojau kad su širdim blogai, bet tokio dalyko man niekada nebuvo anksčiau, nebuvo ir po to, be to niekada nesiskundžiau širdim. Nuvariau pas gydytojus, padarė išsamius širdies tyrimus nes iš tikrųjų mane išgąsdino ta situacija ir aišku gydytojai nieko nerado. Ir vėl praėjus geram pusmečiui darbe per gimtadienį išgėriau Martinio su Sprite ir vėl pasikartojo ta pati situacija su tais pačiais simptomais huh.gif
Nežinau net ką ir galvot g.gif Bet dabar jau jaučiu daugiau negersiu Martinio, nes sakau gal jis koks padirbtas pas mus, gal ten pridėta ko nors kas man sukelia tokią reakciją unsure.gif
Atsakyti
o man tai skaniausia-75gsauso martinio+25g degtines+apelsinu sulciu100g+leduku
niam niam sokiai.gif
Atsakyti
Mano patys skaniausi trys receptukai su Martini bianco biggrin.gif :
1. Martinis + citrina + ledukai;
2. Martinis + spraitas + ledukai;
3. Martinis+ greifrutų sultys + ledukai

Net užsimaniau dabar wub.gif
Atsakyti
Man skaniausia: martinis , citrina(citrinos sultys) ir ledukai thumbup.gif o labiausia vasarą wub.gif
Atsakyti
noriu bandyti kokteili martinis, sprite ir ledukai, tiktai nezinau koki martini rinktis sausa ar saldesni?
Atsakyti
Geriausi, klasikiniai kokteiliai su Martiniu:
Manhattan
1 dalis saldaus vermuto
2 dalys viskio
2 lašeliai "Bitters" (kol kas Lietuvoj dar nemačiau, bet paieškot dar galima. Tačiau kokteilias ir be jo puikus)
sumaišyti su ledu. Galima įdėti vyšnią. Ir į kokteilinę taurę. Stipru ir skanu.

Martini
1 dalis sauso Martinio
2 dalys džino
Sumaišyti su ledu (stirred, not shaken smile.gif ), galima pamaišyti su citrinos žievele dėl aromato ir pridėti alyvuogę (o įdėjus mažą konservuotą svogūnėlį tas pats kokteilis jau vadinasi "Gibson" smile.gif ). Taip pat į trikampio formos taurę.

Kažkodėl vadinamas
Gentleman's drink (aš vadinu Lady's drink smile.gif )
sumaišyti lygiomis dalimis baltą sausą Martini ir raudoną Martini, pridėti ledo ir laimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 07 lapkričio 2007 - 12:36
Na vermutas mano favoritas:

baltas vermutas+gazuotas citrinu limonadas (bet ne sprite, ir ne tonikas, o siaip koki paprastesnis, berods sellita) + ledo

raudonas vermutas+ cocacola+ledas
Atsakyti
sveikos merginos, nutariau paskanauti su Martiniu kokteilius, nes nusiprkau labai grazias taures lotuliukas.gif tik nelabai supratau koks Martini atitinka sausas, o koks saldus. Nes pardej radau su uzrasais extra dry ir kitas be nieko schmoll.gif lietuvisko paaiskinimo neradau. Gal galit mergaites pagelbeti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2007 12 06, 14:35)
sveikos merginos, nutariau paskanauti su Martiniu kokteilius, nes nusiprkau labai grazias taures lotuliukas.gif tik nelabai supratau koks Martini atitinka sausas, o koks saldus. Nes pardej radau su uzrasais extra dry ir kitas be nieko schmoll.gif lietuvisko paaiskinimo neradau. Gal galit mergaites pagelbeti? 4u.gif

Extra dry yra labai sausas, man asmeniškai vienas jis neypač skanus, nebent ko nors rūgštesnio norisi. Tačiau labai tinka į kokteilius. O vienas paprastas Martinis (tas be užrašo)- labai saldus. Taigi geriausas variantas- juos abu sumaišyti, išeina idealus skonis, jei norisi kažko lengvai saldžiai rūgštaus.
Kad aiškiau būtų, jei būtent apie Martini šnekam, tai Lietuvoj sausas pardavinėjamas žaliuose buteliuose, saldus- permatomuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 07 gruodžio 2007 - 15:35
Man skaniausias toks: 100 ml Martini raudono, gazuoto naturalaus mineralinio vandens (pilu pagal skoni), ir idedu citrinos.
Toki pati kokteil darau ir Martini Extra dry, mano vyras sake sitas kokteilis pats geriausias vaistas, jei is vakaro truputi padauginai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutuke: 08 gruodžio 2007 - 20:43
QUOTE(himalaia @ 2007 12 07, 16:34)
Extra dry yra labai sausas, man asmeniškai vienas jis neypač skanus, nebent ko nors rūgštesnio norisi. Tačiau labai tinka į kokteilius. O vienas paprastas Martinis (tas be užrašo)- labai saldus. Taigi geriausas variantas- juos abu sumaišyti, išeina idealus skonis, jei norisi kažko lengvai saldžiai rūgštaus.
Kad aiškiau būtų, jei būtent apie Martini šnekam, tai Lietuvoj sausas pardavinėjamas žaliuose buteliuose, saldus- permatomuose.



Dekui himalaia mirksiukas.gif
Atsakyti
martini banco ir sampanas ( saldus) lygiom dalim ... labai skanu ir svaigu ir neskauda galvele nuo jo ryte
Atsakyti