Įkraunama...
Įkraunama...

Martinis ir kokteiliai su juo

as turiu tris megstamiausius kokteiliukus:

1. martinis + ananasu sultys + sviezio ananaso skiltele ( saldu ir super spalvyte smile.gif )
2. martinis + granatu - spanguoliu sultys ( kam patinka truputi rugstumas)
3. martinis + spraitas + ledukai (klasika)

manau dar "skonio priduoda" taure, laaabai skanu megautis kokteiliais is placiu kokteiliniu tauriu thumbup.gif
Atsakyti
skanus, bet "mirtinas" kokteilis: martinis+degtine+sprite+ledukai
Atsakyti
QUOTE(leduke @ 2006 04 22, 20:25)
martinis,sprite,citrina ir ledukų dar galima mirksiukas.gif

thumbup.gif visad toki darau ir man labai patinka
Atsakyti
QUOTE(aurena @ 2008 02 05, 23:49)
skanus, bet "mirtinas" kokteilis: martinis+degtine+sprite+ledukai

thumbup.gif as irgi darau, arba be degtisnes su toniku arba martinis+tonikas+avieciu sirupas, jis taip graziai nuseda ant dugno - graziai atrodo pateikiant thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(leduke @ 2006 04 22, 22:25)
martinis,sprite,citrina ir ledukų dar galima mirksiukas.gif

sitas isbandytas ir geriauses 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(matrioshka69 @ 2008 01 23, 18:57)
as turiu tris megstamiausius kokteiliukus:

1. martinis + ananasu sultys + sviezio ananaso skiltele ( saldu ir super spalvyte smile.gif )
2. martinis + granatu - spanguoliu sultys ( kam patinka truputi rugstumas)
3. martinis + spraitas + ledukai (klasika)

manau dar "skonio priduoda" taure, laaabai skanu megautis kokteiliais is placiu kokteiliniu tauriu  thumbup.gif

mhm su granatom skanei skamba drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(arabeska @ 2007 06 03, 12:46)
Man skaniausia: martinis , citrina(citrinos sultys) ir ledukai  thumbup.gif o labiausia vasarą  wub.gif


thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Indijaa @ 2008 01 01, 22:17)
martini banco ir sampanas ( saldus)  lygiom dalim ... labai skanu ir svaigu  ir neskauda galvele nuo jo ryte


Skamba viliojančiai, reiks pabandyti smile.gif
Atsakyti
O mano mėgstamiausias, tai martinis su raudonųjų apelsinų sultimis ir dar ledukų mmm tongue.gif ir jei dar kokteilis geriamas iš martinio taurių tai išvis, skanumėlis drinks_cheers.gif
Atsakyti
norejau paklaust - o jus ledukus grustus dedat ar 'cielus'? g.gif
Atsakyti
QUOTE(joguste @ 2009 01 09, 21:37)
norejau paklaust - o jus ledukus grustus dedat ar 'cielus'?  g.gif

Aš dedu negrūstus ledukus. Su grūstais dar nebandžiau, bet būtų įdomu pamėginti g.gif
Gal kas mėginote? g.gif
Atsakyti
Martinis( sviesusis)+Shweppes tonic+degtine+pora konservuotu zaliuju alyvuogiu+citrinos griezinelis+ledukai. Plakama kokteiliu plaktuve. skanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(J.P. @ 2008 12 29, 17:52)
O mano mėgstamiausias, tai martinis su raudonųjų apelsinų sultimis ir dar ledukų mmm  tongue.gif  ir jei dar kokteilis geriamas iš martinio taurių tai išvis, skanumėlis  drinks_cheers.gif


Aha šitas labai skanus wink.gif Kažkaip tonikas ir sprite' as jau pabodę, tai atradau raudonų apelsinų sultis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDI @ 2009 01 21, 19:12)
Aha šitas labai skanus  wink.gif  Kažkaip tonikas ir sprite' as jau pabodę, tai atradau raudonų apelsinų sultis  thumbup.gif

Superinis skonis thumbup.gif ir spalvytė graži. Senai beragavau martinio, reiktu savaitgali pasivaišinti, kaip tik svečių laukiu
Atsakyti