Įkraunama...
Įkraunama...

Gardūs padažai

QUOTE(Eimy @ 2008 09 23, 16:19)
Prie mėsos patiekalų (dažniausiai vištienos)  arba prie džiūvesėliuose apvoliotų ir iškeptų krabų lazdelių darau česnakinį padažą  mirksiukas.gif
Visiems labai patinka  smile.gif
1. Susmulkiname česnaką
2. Dedame pomidorų padažo
3. Dedame majonezo
Viską gerai išmaišome ir skanaujame  rolleyes.gif

as visada i tokius padazus dedu dziovintu smulkintu zoliu (geriau pries kokia min 10 min, kad jis isbrinktu): baziliko, raudonelio ir pan. Buna pirkti net misniai, man jie labai paitnka good.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 09 27, 17:41)
Buna pirkti net misniai good.gif


turiu butent toki misini Provanso zoleles smile.gif stengiuos nepadaugint visada, nes suteikia stipru kvapa rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos. Na tokios temos nerandu biggrin.gif . Esu valgiusi tokį "makalą" prie mėsos, kurio pagrindą sudarė graikiški riešutai ir visokie prieskoniai. Toks aštrokas, bet be galo skanus,nors kaip jį ruošė - neišdavė, tik pasakė, kad kilęs iš Gruzijos. Gal žinot kokį pagardą su graikiškais riešutais, pas mus šiemet sode neblogas derlius, todėl galima būtų šeimą nustebint.
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2008 09 28, 18:03)
turiu butent toki misini Provanso zoleles  smile.gif stengiuos nepadaugint visada, nes suteikia stipru kvapa  rolleyes.gif

aš ir turiu,skonis liuks būna 4u.gif
Atsakyti
Ir man provanso žolelės thumbup.gif
Atsakyti
Tai nejau ne viena nezinot, kaip yra gaminamas kornišonų padažas prie žuvies? verysad.gif
Atsakyti
Nesulaukus ats kitoje temoje, pasikartosiu ir paklausiu čia rašančiųjų.. Viename PC aptikau CITRINŲ PADAŽĄ tokiame buteliuke.. palaikiau rankoj, bet nesumąsčiau kur jį panudot galima? Nejau tik vietoj tikros citrinos salotoms ir pan?? blink.gif Gal kuri bandžius ir žino kam jis tinka? O gal jis prie saldžiųjų patiekalų kokių blynelių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesuolė @ 2008 09 29, 00:36)
4u.gif Sveikos. Na tokios temos nerandu biggrin.gif . Esu valgiusi tokį "makalą" prie mėsos, kurio pagrindą sudarė graikiški riešutai ir visokie prieskoniai. Toks aštrokas, bet be galo skanus,nors kaip jį ruošė - neišdavė, tik pasakė, kad kilęs iš Gruzijos. Gal žinot kokį pagardą su graikiškais riešutais, pas mus šiemet sode neblogas derlius, todėl galima būtų šeimą nustebint.

čia gal kas nors panašaus į PESTO? ten alyvuogių aliejus, anakardžių ar kitokie riešutai, petražolės, bazilikai, parmezanas sutrinami. skaniausia trb su makaronais. yra, man atr, receptuose su nuotraukom neseniai įdėta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2008 11 05, 15:34)
Tai nejau ne viena nezinot, kaip yra gaminamas kornišonų padažas prie žuvies?  verysad.gif

nzn tokio padaro, bet mandau speti, kad bus tarkuoti arba smulkiai pjaustyti karnisonai maisyti su majonezu, krapais gal? g.gif
Atsakyti
vienam restorancike darydavo taip: majonezo , pvz 3 saukstai, 1 saukstas krienu, smulkiai smulkiai pjaustyti kornisonai, krapai, pipirai. Prie zuvytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 11 06, 17:37)
vienam restorancike darydavo taip: majonezo , pvz 3 saukstai, 1 saukstas krienu, smulkiai smulkiai pjaustyti kornisonai, krapai, pipirai. Prie zuvytes  thumbup.gif

biggrin.gif beveik atspejau
Atsakyti
tikrai taip- nieko cia labai gudraus, o skonis puikus 4u.gif tik krieno reik nepadauginti
Atsakyti