Įkraunama...
Įkraunama...

Santuokinis seksas

QUOTE(Aramisė @ 2015 04 10, 09:59)
va vyro nuomonė biggrin.gif bet kai vyrai isiaugina amžinai nėščius pilvus, moterys su jais gulasi. Matyt ausimis girdėt pakanka rolleyes.gif

Tai jei pati nori ir gulasi, kita susirastu toki, kuris be pilvo. Cia jau pasirinkimo reikalas wink.gif Nzn kaip ten moterims, bet man kaip vyrui, gera sirdis erekcijos visiskai nesukelia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aspYrinas @ 2015 04 10, 10:21)
Tai jei pati nori ir gulasi, kita susirastu toki, kuris be pilvo. Cia jau pasirinkimo reikalas wink.gif Nzn kaip ten moterims, bet man kaip vyrui, gera sirdis erekcijos visiskai nesukelia biggrin.gif

Moterys skiriasi nuo vyrų, moteris vyro dėl pilvo nepaliks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aramisė @ 2015 04 10, 11:23)
Moterys skiriasi nuo vyrų, moteris vyro dėl pilvo nepaliks smile.gif

Jei ne del to, atsiras del ko kito palikt. Apskritai, ko cia taip sureiksmint viska, vyrai vienaip ziuri ir vertina, moterys kitaip. Jei norisi tokio pacio poziurio, reikia su savo lyties atstovu sumest skudurus, ir nebus nuoskaudu wink.gif
Atsakyti
norėtųsi ir vyriškos savikritikos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aramisė @ 2015 04 10, 11:23)
Moterys skiriasi nuo vyrų, moteris vyro dėl pilvo nepaliks smile.gif

Aš palikčiau, jei pilvas ne nuo rimtų ligų, kurios nepriklauso nuo vyro ir pan. Jei pilvas nuo apsiryjimo ir tingėjimo, tai kam man toks vyras?

Į temą, atsakant autorei, nors ir aš ne vyras, bet manau, kad tiesiog kinta vyro libido arba jis toks žmogus, kuriam tiesiog seksas nėra kažkas jau ten tokio nerealaus ir pastoviai trokštamo kaip maistas. Žmogų domina daug dalykų, tarp jų ir patinka pažaisti kompiuterinius žaidimus ir jis yra mąstanti būtybė, suprantanti, kad moteris niekur gi nedings iš lovos, tai jis sau natūraliai ir nori pabaigti pradėtą žaidimo lygį.
Mažiau filmų reikia žiūrėti, kur pastoviai seksas neplanuotas, "purvinas: ir pan. Kiti gi žmonės mėgsta ramiai, švariai, apsižiūrėjus gerai ar vaikai jau miega ir t.t. Ir tai nieko neturi tuomet bendro su meilužėmis ar nebe gražia žmonos figūra, ypač, kai žmona teigia, kad figūra išlikusi graži. Matosi, kad moteris neturi didesnių problemų gyvenime, tai linkiu, kad taip ir išliktų, nes šioje situacijoje aš problemų irgi nematau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 10 balandžio 2015 - 11:36
QUOTE(aspYrinas @ 2015 04 10, 09:45)
Moterys biggrin.gif Vyrai juk akimis myli, jei isvaizda nepatraukli, tai nebent apgaudinet save vidiniu groziu ir belieka, kad prisiverst i lova sugult. Bet klausimas, kiek tai gali testis wink.gif

tai ka darysi kai zmona pasens, papai nukars, oda suvys? biggrin.gif nugi tikrai jokio grozio nebeliks, tik vidinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 04 10, 12:14)
tai ka darysi kai zmona pasens, papai nukars, oda suvys? biggrin.gif  nugi tikrai jokio grozio nebeliks, tik vidinis biggrin.gif

taigi tada ir pipukas nuvys biggrin.gif ne iki to bus
Atsakyti
QUOTE(Aramisė @ 2015 04 10, 13:16)
taigi tada ir pipukas nuvys biggrin.gif ne iki to bus

Tai kad vyrai jei sveiki, pajegia visa gyvenima
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 04 10, 12:41)
Tai kad vyrai jei sveiki, pajegia visa gyvenima

irnesakyk.gif Koks jau ten galėjimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 04 10, 13:14)
tai ka darysi kai zmona pasens, papai nukars, oda suvys? biggrin.gif  nugi tikrai jokio grozio nebeliks, tik vidinis biggrin.gif


Tai kad kai ji pasens, pas mane jau senai varpelio funkcija tik atlikines biggrin.gif, bet tai pala, siaip dar reikia sulaukt tokio amziaus, kad ji pasentu. Tad manau man negresia biggrin.gif

QUOTE(Aramisė @ 2015 04 10, 13:16)
taigi tada ir pipukas nuvys biggrin.gif ne iki to bus

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 04 10, 12:41)
Tai kad vyrai jei sveiki, pajegia visa gyvenima


Kažką sumaišei tu čia. Tai moterys visą gyvenimą gali. O vyrai tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(Aramisė @ 2015 04 10, 13:46)
irnesakyk.gif Koks jau ten galėjimas biggrin.gif



QUOTE(Jūrosdruska @ 2015 04 10, 14:54)
Kažką sumaišei tu čia. Tai moterys visą gyvenimą gali. O vyrai tikrai ne.

Oi tik jau nereikia biggrin.gif . Sveikas vyras yra lb ilgai pajegus. Pasisnekekit su mociutem, kur normalius diedukus turi. Nustebsit thumbup.gif

Ir siaip jau 50 sulaukus dauguma moteru nebeatrodo itin puikiai, ir oda pavytus, ir papai zemes traukoj, ir celiulitas. O byrai tai tokiam amziuj visi pajegus. Tai taip iseina kad jiems jau nestovet turi i zmonas ziurint.

Aspyrinai, kiek tavo zmona jaunesne, kad jai pasenus tavo pypukas nuvys?
Papildyta:
QUOTE(aspYrinas @ 2015 04 10, 11:21)
Tai jei pati nori ir gulasi, kita susirastu toki, kuris be pilvo. Cia jau pasirinkimo reikalas wink.gif Nzn kaip ten moterims, bet man kaip vyrui, gera sirdis erekcijos visiskai nesukelia biggrin.gif

Erekcija tikrai ne akyse kyla, o smegenyse. Ziauru kai zmogus geidziamas tik del grozio. Nebrandu
Atsakyti