Įkraunama...
Įkraunama...

Santuokinis seksas

Man tuoj 50, nei oda suvytus, nei papai nukrite.

Mano drauges vyras 58, tai karta per menesi beiseina, o ir nebestovi, kaip priklauso. Sveikas, sportuoja, slidineja.
Kolegė turi meilužį 53, tai jau problemos rimtos atsirado, tai nestovi, tai subliuksta eigoj, tai niekaip nebaigia...
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 04 10, 15:03)
Oi tik jau nereikia  biggrin.gif . Sveikas vyras yra lb ilgai pajegus. Pasisnekekit su mociutem, kur normalius diedukus turi. Nustebsit thumbup.gif

Ir siaip jau 50 sulaukus dauguma moteru nebeatrodo itin puikiai, ir oda pavytus, ir papai zemes traukoj, ir celiulitas. O byrai tai tokiam amziuj  visi pajegus. Tai taip iseina kad jiems jau nestovet turi i zmonas ziurint.

Aspyrinai, kiek tavo zmona jaunesne, kad jai pasenus tavo pypukas nuvys?
Papildyta:

Erekcija tikrai ne akyse kyla, o smegenyse. Ziauru kai zmogus geidziamas tik del grozio. Nebrandu

As issiskyres, tai kad man apskritai tai neaktualu biggrin.gif
Jooo, as labai nebrandus verysad.gif biggrin.gif Bet tik nereikia cia nusisneket, kad tik del moters vidinio grozio, vyras jos geis. Jei taip butu, tai moterys nebijotu grazuoliu ir saugotu savo diedus nuo protingu ir neisvaizdziu moteru wink.gif
Atsakyti
Vyrai geidžia moteru, kurios juos traukia.
Viena ir su modelio figura gali netraukti, o nuo kitos ir su celiulitu vyras ranku neatitraukia. Tai vadinama seksualumu, kuris nepriklauso nuo išvaizdos, nei nuo vidiniu savybiu.
Atsakyti
QUOTE(Jūrosdruska @ 2015 04 10, 15:04)
Man tuoj 50, nei oda suvytus, nei papai nukrite.

Mano drauges vyras 58, tai karta per menesi beiseina, o ir nebestovi, kaip priklauso. Sveikas, sportuoja, slidineja.
Kolegė turi meilužį 53, tai jau problemos rimtos atsirado, tai nestovi, tai subliuksta eigoj, tai niekaip nebaigia...


Tik jau nereik cia sekti pasaku. Tikrai turi ir rauksliu, ir papukai nestatus, ir grozis jau pavytes kaip reikiant. Dziugu kad pasitiki savim, cia ir yra patrauklumo esme, o ne grozyje.

Reiskia tie vyrai turi kraujotakos sutrikimu ir nera sveiki. arba prostatos adenoma. Turetu pasitikrint ir gydytis, nes tokiam amziuj impotencija nera normalu. Bet daznai pagydoma jei neapleidi.
QUOTE(Jūrosdruska @ 2015 04 10, 15:55)
Vyrai geidžia moteru, kurios juos traukia.
Viena ir su modelio figura gali netraukti, o nuo kitos  ir su celiulitu vyras ranku neatitraukia. Tai vadinama seksualumu, kuris nepriklauso nuo išvaizdos, nei nuo vidiniu savybiu.

Vat butent drinks_cheers.gif . Tik aspyrinas kazkodel nesuvokia to. Turbut todel ir issiskyres
Papildyta:
QUOTE(aspYrinas @ 2015 04 10, 15:33)
As issiskyres, tai kad man apskritai tai neaktualu biggrin.gif
Jooo, as labai nebrandus  verysad.gif  biggrin.gif Bet tik nereikia cia nusisneket, kad tik del moters vidinio grozio, vyras jos geis. Jei taip butu, tai moterys nebijotu grazuoliu ir saugotu savo diedus nuo protingu ir neisvaizdziu moteru wink.gif

Nesamone. Nebijau grazuoliu
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 04 10, 15:11)
Tik jau nereik cia sekti pasaku. Tikrai turi ir rauksliu, ir papukai nestatus, ir grozis jau pavytes kaip reikiant. Dziugu kad pasitiki savim, cia ir yra patrauklumo esme, o ne grozyje.




Veide turiu, bet ne ant kuno. O papukai status. Statesni, nei prieš 10 metu.

O pasaku nereikia sekti, kad vyrai 50-60 metu tokie pat pajegus, kaip 20-30 mečiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūrosdruska: 10 balandžio 2015 - 15:19
QUOTE(aspYrinas @ 2015 04 10, 14:24)
Tai kad kai ji pasens, pas mane jau senai varpelio funkcija tik atlikines biggrin.gif, bet tai pala, siaip dar reikia sulaukt tokio amziaus, kad ji pasentu. Tad manau man negresia  biggrin.gif
thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Su dukra gyvenate? Kaip nebrandu ir nevyriška ax.gif
Papildyta:
QUOTE(aspYrinas @ 2015 04 10, 15:33)
As issiskyres, tai kad man apskritai tai neaktualu biggrin.gif
Jooo, as labai nebrandus  verysad.gif  biggrin.gif Bet tik nereikia cia nusisneket, kad tik del moters vidinio grozio, vyras jos geis. Jei taip butu, tai moterys nebijotu grazuoliu ir saugotu savo diedus nuo protingu ir neisvaizdziu moteru wink.gif

Tai, kad pilna tokių meilužių. Daug kurios už žmonas net baisesnės, tik kartais plonesnės ir tiek, bet gali būti ir nosis ilgesnė, ausys didesnės, papai mažesni ir dar ne dalykų blogiau nei pas žmoną biggrin.gif Jos tik, kad gudrios, o ne protingos, o tas vyras - kvailys, nes arba apskritai nemokėjo rinktis žmonos, nesupranta kas yra santuopka arba neįvertina jos
Atsakyti
QUOTE(Jūrosdruska @ 2015 04 10, 16:18)
Veide turiu, bet ne ant kuno. O papukai status. Statesni, nei prieš 10 metu.

O pasaku nereikia sekti, kad vyrai 50-60 metu tokie pat pajegus, kaip 20-30 mečiai.

nebent jie a dydzio, tada gal ir imanoma. anyway, esme ne tame kaip atrodai, o tame ka pati apie save manai.

tai niekas ir nesako, kad tokie pat biggrin.gif . aisku nebegali 10 kartu per diena biggrin.gif . bet tai kad daugumai moteru ir 1 karto per akis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2015 04 10, 16:24)


Tai, kad pilna tokių meilužių. Daug kurios už žmonas net baisesnės, tik kartais plonesnės ir tiek, bet gali būti ir nosis ilgesnė, ausys didesnės, papai mažesni ir dar ne dalykų blogiau nei pas žmoną biggrin.gif Jos tik, kad gudrios, o ne protingos, o tas vyras - kvailys, nes arba apskritai nemokėjo rinktis žmonos, nesupranta kas yra santuopka arba neįvertina jos

vat butent. mano exo pana baisi kaip kaliause, nu tragiskai negrazi, ir cia ne mano subjektyvi nuomone. bet tai kazkodel jis su ja buna, tiketina, kad ir mylisi biggrin.gif . o vat kiek yra nuostabiu graziu moteru, kurios vienisos.
uz tai man cia ziauriai nesirisa tokia logika su realybe
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 04 10, 15:58)
nebent jie a dydzio, tada gal ir imanoma. anyway, esme ne tame kaip atrodai, o tame ka pati apie save manai.




B dydzio buvo pries 10 metu. O dabar D. Ir stovi, nes oda visiškai ispildyta, ko nebuvo tada, po vaiku gimimų.
Atsakyti
QUOTE(Jūrosdruska @ 2015 04 10, 16:49)
B dydzio buvo pries 10 metu. O dabar D. Ir stovi, nes oda visiškai ispildyta, ko nebuvo tada, po vaiku gimimų.

rolleyes.gif visagalė plastika
Atsakyti
Oi ne, jei tam lešu butu, tikrai ne papus tvarkyciau, biggrin.gif
Atsakyti
Gal žmogus iš tiesų norėjo žaidimo lygį pereiti, o tu čia kažkokias sąmokslo teorijas keli ... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2015 04 09, 15:29)


Pateikiate save kaip lėlę ir ak, kodėl su manimi nenori žaisti?  doh.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Labai primityvu, net ir nenuostabu, kad vyras nenori....
Atsakyti