Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkės-3

Aciu uz atsakyma  :4u: turiu du ziurkiukus, laikinai ikurdinau juos narvelyje, skirtame deguciams, bet po truputi dairysiuos didesniu namu, kad paaugusiems broliukams nebutu anksta  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Anciute @ 2018 07 29, 01:47)
<p>Aciu uz atsakyma  4u.gif turiu du ziurkiukus, laikinai ikurdinau juos narvelyje, skirtame deguciams, bet po truputi dairysiuos didesniu namu, kad paaugusiems broliukams nebutu anksta  biggrin.gif​ </p>

Su narvais berniukams paprasčiau - jiems reikia narvo su didesniu dugno plotu, aukštis gali būti pakankamai nedidelis, pvz. 50-60 cm, todėl kai paauga jiems tinka šinšilų/triušių/kiaulyčių narvai su didesniais tarpais (iki 2,5 cm). Pigiai naujus narvus galite nusipirkti čia https://www.zoochic-...ov_100sm/473804
"Prabangesni" apartamentai dviejų-trijų aukštų
https://www.zoochic-...jki_80cm/383823
https://www.zoochic-...jki_80cm/233809

Jei bus galimybė užsukite į parduotuves DEPO - IMAC turi 2-3 aukštų labai patogius narvus su didelėmis durimis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 29 liepos 2018 - 04:27

Labai fainas man pasirode tas triju aukstu apartamentas :)​  O, sakykit, tu plastikiniu lentyneliu ir kopeteliu nesugraus ziurkinukai? Ir ar patogu bus jiems ant groteliu gyvent? Kiek iziuriu, dugnas istraukiamas ten po grotelemis. Ar reiktu tiesiog patiesti koki paklota?

Atsakyti
QUOTE(Anciute @ 2018 07 29, 10:08)
<p>Labai fainas man pasirode tas triju aukstu apartamentas smile.gif​  O, sakykit, tu plastikiniu lentyneliu ir kopeteliu nesugraus ziurkinukai? Ir ar patogu bus jiems ant groteliu gyvent? Kiek iziuriu, dugnas istraukiamas ten po grotelemis. Ar reiktu tiesiog patiesti koki paklota?</p>

Ar žiurkės grauš plastmasines lentynas ar ne aš negaliu pasakyti, nes nežinau. Tai labai individualu. Būna žiurkės-termitai, kurios visą narvo interjerą nuolat graužia "į šipuliukus", būna žiurkės, "besispecializuojančios" tik ant tam tikrų daiktų - medžiaginių hamakų/namelių, ar graužiančios tik medį ar plastmasę. Būna kad žiurkės tik šiek tiek apgadina kažką ir tuo baigiasi. Yra ir visiškai negraužiančių žiurkių (pas mane tokie keturi berniukai-maskviečiai, per pusantrų metų nėra apgraužę nei vieno daikto). Įprastai merginos graužia daugiau, kiek pas mane buvo berniukų visi graužti tingėjo smile.gif
Dėl grotelių pas žiurkių augintojus vieningos nuomonės nėra, vieni labai džiaugiasi tokiu "tariamu dugnu" ir grotuotomis lentynomis, kiti jo baidosi dėl galimų traumų. Mano žiurkės sugebėdavo kojas traumuotis "lygioje vietoje", todėl man nepatinka nei toks dugnas, nei grotuotos lentynos.
Bet man rodos šitame modelyje grotas galima nuimti, reikėtų pasitikslinti. Jei grotos nenusiima galima jas uždengti storu kartonu ar plastiku. Vienintelis minusas kad nuėmus grotas nelabai bus įmanoma naudoti kraiką nes nėra normalaus dugno su šonais, teks kažką galvoti kad kraikas nebyrėtų į šalis.
Atsakyti

O kaip Savic Zeno 2 narvas? Skaitineju forumus, tai pries kuri laika neblogi atsiliepimai buvo. Kazi kaip dabar?

Atsakyti
QUOTE(Anciute @ 2018 07 31, 12:06)
<p>O kaip Savic Zeno 2 narvas? Skaitineju forumus, tai pries kuri laika neblogi atsiliepimai buvo. Kazi kaip dabar?</p>

O kas dabar galėjo pasikeisti? Kokybė Saviko narvų visada buvo labai gera (tik su voljeru Royal Suit pas juos problemos). Aišku sudedamas narvas nėra toks stabilus kaip jų nesudedami modeliai Freddy, ir grotos "minkštokos", bet blogų žiurkininkų atsiliepimų apie Zeno neteko skaityti.
Nors asmeniškai aš geriau berniukams pirkčiau dviaukštį šeškinį Imacą arba metrinę Casita100.
Atsakyti
Tautmilės prieglaudėlėje yra žiurkiukų, gal kam reikia?
https://www.facebook...d...zH0&__xts__[0]=68.ARBJ4xLrISFFNE0h8Fj3W5TTadwt5HihEVKroiEiaQCso9iq8w_uV9mFyLQDFxKfIilUYW8lAGzEYtU1PPXL8sfb9eoiS4EBciQ43FIaA2jN7w_-tQnnZp2-8ngscqAjwkbvcRUzYcBU&__tn__=FC-R
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2018 08 17, 17:15)
Tautmilės prieglaudėlėje yra žiurkiukų, gal kam reikia?

Negi taip sunku atskirti pateles nuo patinų kad jie nustotų
daugintis mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 19 rugpjūčio 2018 - 23:14

Nupirkau savo berniukams ferplast narvą, naudotą. Dabar man toks klausimas iškilo - ar užtenka jį karštu vandeniu išplaut ar reikia kažkuo dezinfekuoti?

Atsakyti
QUOTE(Anciute @ 2018 08 21, 16:53)
<p>Nupirkau savo berniukams ferplast narvą, naudotą. Dabar man toks klausimas iškilo - ar užtenka jį karštu vandeniu išplaut ar reikia kažkuo dezinfekuoti?</p>

Sveikinu su narvu, kokį pirkote?
Dėl dezinfekcijos - žiūrint kas tame narve gyveno, jei ne žiurkės tai dezinfekuoti nebūtina, svarbiausia kitų gyvūnų kvapą nuplauti.
Aš plaunu karštu vandeniu su deguto muilu, paskui išpurškiu acto-vandens tirpalu, palieku 10-15 min, gerai nuplaunu vandeniu, paskui išpurškiu TH dezinfekciniu tirpalu (jį naudoja mano veterinarė stalų dezinfekavimui), ir po 10 min vėl gerai nuplaunu vandeniu.
Atsakyti

Tksliai nežinau, bet pagal išmatavimus ir google vaizdus :D  greičiausiai furet plus.

Ačiū už info, gyveno lyg ir šinšiliukas, bet narvas ryškiai jau seniai stovi tuščias, turbūt kvapú ten nelikę.

Atsakyti
QUOTE(Anciute @ 2018 08 21, 20:47)
<p>Tksliai nežinau, bet pagal išmatavimus ir google vaizdus biggrin.gif  greičiausiai furet plus.

Furet plus geras kokybiškas narvas, turėtų patikti ir berniukams, ir jums
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORNELLA: 23 rugpjūčio 2018 - 07:32