Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos (55 tema)

QUOTE(renaciute @ 2015 05 04, 22:19)
mergiukai, nebeturiu jau tėtės.

console.gif užuojauta 4u.gif
Atsakyti
Renaciute, uzjauciu labai...
Atsakyti
QUOTE(renaciute @ 2015 05 04, 22:19)
mergiukai, nebeturiu jau tėtės. Šią akimirką, nors bus ir kitokių, regis, kad taip teisingiausia. labai jau slogiai viskas buvo.

Kai zmogus kankinasi, o jus matote, kad nieko negalite padeti, mirtis-geriausias sprendimas 4u.gif
Labai, labai jus uzjauciu console.gif

Siandien, merginos, laikome kumscius uz Idos vyra 4u.gif
Atsakyti
Renaciute, apkabinu...

Ida, sklandaus tyrimo ir palankių rezultatų jums.
Atsakyti
QUOTE(renaciute @ 2015 05 04, 22:19)
mergiukai, nebeturiu jau tėtės. Šią akimirką, nors bus ir kitokių, regis, kad taip teisingiausia. labai jau slogiai viskas buvo.


console.gif
...turit tėtį, jis tik pakeitė vietą ir erdvę...jis visada buvo, yra ir bus..
..tik jis kitur - bet tikrai yra ..
..tikėkit, kad jam ten šiuo metu geriau ir po tam tikro laiko susitiksit.
Atsakyti
Labas rytas
laikome kumščius uz Idos vyrą 4u.gif
Atsakyti
Renaciute stiprybės...

Ida laikom kumščius už tavo vyruką 4u.gif

Mano tėčio vėl laukia chemija... preitą savaitę darė KT, plaučiuose pakitimų kaip ir nėra, didysis auglys šiek tiek susitraukęs, bet rado pora mažų židinukų kepenyse... tai nuo pirmadienio chemiją vėl lašins... Mergaitės, kaip kepenys, pasiduoda chemijai?
Atsakyti
Renaciute, užjaučiu ir linkiu stiprybės.
Ida, kumščiai už jūsų vyrą.
Kastuve, kumščiai už jūs.
Kumščiai už visas čia esančias ir kovojančias.

Vakar jau atėjo babytės KT rezultatai ir niekur nerado metastazių ar kitų pakitimų, atrodo, kad akmuo nusirito nuo širdies.Tikriausiai per visas šias savaites tai buvo pati laimingiausia mano diena.
Merginos, ar gerai suprantu,kad chemijos ir švytinimo metu negalima gerti jokių žolinių preparatų? Aš turiu pasiimti tokias sultis NONI, bet tai tikriausiai jas galima irgi gerti tik po visų chemijų?
Atsakyti
renaciute užuojauta verysad.gif
ida, laikom kumščius. Labai tikiu šviesia ateitimi.
Atsakyti
QUOTE(AusrineS @ 2015 05 05, 09:19)
Merginos, ar gerai suprantu,kad chemijos ir švytinimo metu negalima gerti jokių žolinių preparatų? Aš turiu pasiimti tokias sultis NONI, bet tai tikriausiai jas galima irgi gerti tik po visų chemijų?

Taip pataria visi gyd., nes neaišku kas su kuo gali sureaguoti, kas ką blokuoti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(AusrineS @ 2015 05 05, 09:19)

Merginos, ar gerai suprantu,kad chemijos ir švytinimo metu negalima gerti jokių žolinių preparatų? Aš turiu pasiimti tokias sultis NONI, bet tai tikriausiai jas galima irgi gerti tik po visų chemijų?

Pakentekit, kol baigsis chemija 4u.gif
Cia panasiai kaip raminamieji ir alkoholis: vienas ramina, kitas veikia priesingai-stimuliuoja, o rezultate gali gautis anafilaksinis sokas.
Tas pats su chemijos ir vaistazoliniais preparatais: kiekvienas atskirai duoda teigiamu rezultatu, o visi kartu gali zmogu ir nunuodyti 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus merginos 4u.gif Lauksim pabaigos procedūrų tada ir gers viską. Babytė mano nuodus musmėrių naudoja, tai baisiai pergyvena,kad per chemiją nebus galima jų gerti.
Penktadienį laukia pirminiai matavimai kažkokie, sakė aparatus nustatys visus ir tada 18 guldo ir pradeda viską.....Ir laukiam visi ir bijom visi, metų jai 80 tai drebuliukas kankina dėl to.

Radau labai gražius žodžius: Jeigu vis gi suklumpame, geriau prarastume viską negu drąsą, viltį ir pasiryžimą vėl ir vėl bandyti.
Atsakyti