Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos (55 tema)

Renaciute, užjaučiu console.gif
Atsakyti
Mano mielos mergaites aciu jums uz palaikyma wub.gif .visas apkabinu.Ketvirtadieni operacija.
Atsakyti
Ida, stiprybės, sklandžios operacijos. Svarbiausia galima operuoti. Apkabinu.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2015 05 05, 16:15)
Mano mielos mergaites aciu jums uz palaikyma wub.gif .visas apkabinu.Ketvirtadieni operacija.

O Dieve, vadinasi, musu maldos buvo isklausytos wub.gif
Didziausios sekmes ir lengvos rankos chirurgams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2015 05 05, 15:15)
Mano mielos mergaites aciu jums uz palaikyma wub.gif .visas apkabinu.Ketvirtadieni operacija.

thumbup.gif

Mamai gydytojas siandien pasakojo, kad vienas jo pacientas su tokia pat diagnoze kaip jos, jau 9 metai gyvena. Kaip ji kabinasi uz tokiu istoriju! Grizo su tokia nuotaika! O as kaip dziaugiuosi musu gydytoju,kuris moka islaukti, reikiamu momentu informacija paskleisti...
Atsakyti
ida, laikom kumščius ir ketvirtadienį, kad sklandžiai operaciija praeitų.
Pulora, kaip sūnus?
remedy, karme, kaip jūs?
une, labai gerai, kad mama kovai nusiteikus.
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2015 05 05, 16:15)
wub.gif .visas apkabinu.

Ir mes tave apkabiname... Judu abudu 4u.gif! Belieka palinkėti stiprybės ir palankios fortūnos!
Atsakyti
Renaciute uzjauciu del tecio.tesiilsi ramybej..Agnyteee man atrodo.kad neblogai mts kepenyse pasiduoda chemijai.As laikydavausi tokios istorijos...gydytojas sirgo plauciu v... su mts kepenyse.4st.Isgyveno 5 m.man atrodo ir tipas toks pats buvo ksip jusu tecio.Neprarask vilties.Maniski diandien iskelia i neurochirurgini.vakar namo buvo grizes wub.gif Vel turim vilti...laikau ja uz kojos.kad nepabegtu.Visom sveikatos.tikejimo.Informuosiu... doh.gif Dar karta aciu.
Atsakyti
Laikykitės vilties ir vienas kito, Idut, ir nepaleiskit nei per kur 4u.gif
Atsakyti
Ida, is visos sirdies linkiu sekmingos operacijos, kaip gera zinoti, kad medikai, dar nenuleidzia ranku ir gydo wub.gif
Atsakyti
Mergaites, o kuom skiriasi chemija nuo palaikomosios chemijos? Ar čia tas pats - kad tik vaistų dozės mažesnes/silpnesnė, ar kažkas kito?
Mano mamukui jau antrą vaistų dozę sulašino. Labai bijojau...ir bijau, kaip perneš ..., nes kai prisimenu pirmą kartą prieš tris savaites - manau žilų plaukų prisidėjau blush2.gif Bet šiandien jau trečia diena - kolkas nieko tokio baisaus ir nėra rolleyes.gif Gydytoja vaistų dozę sumžino, gal dėl to jai geriau g.gif . Kažkaip ir kosulio priepoliai praėjo, jau net deguonies aparato nereikia. Na, labai tikiuosi kad gal šįkart lengviau viskas praeis.
Visoms linkiu širdyje ramybės – ir sau, ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpė @ 2015 05 06, 12:18)
Mergaites, o kuom skiriasi chemija nuo palaikomosios chemijos? Ar čia tas pats - kad tik vaistų dozės mažesnes/silpnesnė, ar kažkas kito?
Mano mamukui jau antrą vaistų dozę sulašino. Labai bijojau...ir bijau, kaip perneš ..., nes kai prisimenu pirmą kartą prieš tris savaites - manau žilų plaukų prisidėjau  blush2.gif  Bet šiandien jau trečia diena - kolkas nieko tokio baisaus ir nėra  rolleyes.gif  Gydytoja vaistų dozę sumžino, gal dėl to jai geriau  g.gif . Kažkaip ir kosulio priepoliai praėjo, jau net deguonies aparato nereikia. Na, labai tikiuosi kad gal šįkart lengviau viskas praeis.
Visoms linkiu širdyje  ramybės – ir sau, ir jums  4u.gif


Palaikomoji chemija skiriama norint ne i6gydyti ligonį, o pratęsti jo gyvenimą, sumažinti ligos keliamus simptomus ir t.t.

Ida, sekmės jums rytoj. wub.gif

Aš irgi ryt kulniuosiu į Santariškes pasitikrint. Keista, bet beveik nebijau... Vakar švenčiau savo operacijos pirmąjį jubiliejų. Važiavau į mišką ir deginau draugo pasiūtą pliušinį vėžį kaip mano ligos simbolį lotuliukas.gif nu kaip per užgavėnes. Vijau vėžį iš kiemo, šokau ritualinius šokius aplink laužą, prisijuokiau iki soties thumbup.gif skambu kaip išprotėjus, bet jei jau iš terapinės pusės, tai vizualizacija ir geros emocijos turėtų padėt kovot su liga. drinks_cheers.gif
Atsakyti