Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos (55 tema)

QUOTE(renaciute @ 2015 05 04, 08:00)
Gal aš nuo proto nušokau ir reikalauju neįmanomo dalyko, gal tikrai deguonis daugiau žalos daro nei naudos, jei juo kvėpuojama visą laiką. Bet kol kas rašau ir netikiu, matau rezultatus.
Ir nenoriu pamazgų pilti ant Vilkpėdės personalo. Juk gal ir jums kada teks svarstyti kokias galimybes dėl artimųjų priežiūros. Pavyzdžiui, vakar budėjo nauja sesutė, labai maloniai bendravo, garantavo, kad deguonies neišjungs, šį rytą telefonu parašyta nuėjo į palatą pažiūrėti, kaip tėtė jaučiasi. 
Mergytės, stiprybės visoms, mane labiausiai palaužia galvojimas, kad sprendimų daug neteisingų padariau, kad galėjau kažką kitaip ir operatyviau, bet tikrai dariau kas tą akimirką regėjosi geriausia.  ax.gif

Na apie Vilkpedes hospisa legendos sklando doh.gif Zinot, patepkit jus visas slauges 4u.gif O pati stokit i eile, kur geriau 4u.gif Prieis eile-isvesit ten.
Deguoni kvepuoti visa laika negalima 4u.gif Jis tikrai padaro daugiau zalos, nei naudos. Mes juk kvepuojam oru, kuriame deguonies tik 30 procentu, o ten pastoviai paduoda 100 procentini deguoni.
Stiprybes jums ir vilties 4u.gif Mano drauges tevas su deguonies balionu isgyveno 10 metu...
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 05 04, 07:46)
Na apie Vilkpedes hospisa legendos sklando doh.gif Zinot, patepkit jus visas slauges 4u.gif O pati stokit i eile, kur geriau 4u.gif Prieis eile-isvesit ten.
Deguoni kvepuoti visa laika negalima 4u.gif Jis tikrai padaro daugiau zalos, nei naudos. Mes juk kvepuojam oru, kuriame deguonies tik 30 procentu, o ten pastoviai paduoda 100 procentini deguoni.
Stiprybes jums ir vilties 4u.gif Mano drauges tevas su deguonies balionu isgyveno 10 metu...

Ačiū už atsakymą... Taigi pasirodo be reikalo dėl to deguonies rėkauju. Man tik pasirodė keista, tėtė kai Antakalnyje gulėjo, jam deguonis buvo pajungtas kiaurą parą (tas įmontuotas į sieną), ir taip pralaikė beveik dvi savaites. Gal aš kažko nežinau ar nesupratau... Ir išrašydama gydytoja pabrėžė, kad be deguonies jam negalima, net greituke vežėme su deguonies aparatu, kad neuždustų... Tai kaip čia taip. Nieko nebežinau. O ten jau pritepta Vilkpėdėje, tik matyt savaitgaliais kitas personalas, gavosi taip....
Internete pasiskaitinėjau, matau kad su tėtės komplikacijomis - plaučių fibroze - be deguonies aparato neišsiverstume, tai gal čia kiekvienam individualiai pagal indikacijas. g.gif
Matau kad nustekens jį ten Vilkpedėje, ačiū už patarimą, bandysiu dar kartelį į hospisą skambinti paklausti, kaip ten į eilę atsistoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renaciute: 04 gegužės 2015 - 08:10
Idut, laikau už rankos ir tavo ir tavo vyrą. Gal galima dar pašvitinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciute @ 2015 05 04, 08:00)
Mergytės, stiprybės visoms, mane labiausiai palaužia galvojimas, kad sprendimų daug neteisingų padariau, kad galėjau kažką kitaip ir operatyviau, bet tikrai dariau kas tą akimirką regėjosi geriausiaax.gif

Pirmą dalį mesk iš galvos, o antra dalis teisinga 4u.gif
Ida, Angele kaip vyrai laikosi g.gif
Aš šiandien gavau antrą dozę į pilvą, rytoj važiuoju echoskoijos, truputi baisu blush2.gif
Visoms -iems sveikatos, stiprybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciute @ 2015 05 04, 08:00)
Mergytės, seniai pas jus užsukusi buvau  4u.gif
Idai1  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  stiprybės ir tikėjimo šiuo metu. Gal ir nerašysiu, kad žinau kaip jaučiatės, bet visos mes čia rankomis susikibusios vaivorykštes savo lopom karts nuo karto. Vilites vilties ir stiprybės.
Neužsuku, nerašau, nes nelabai kas pas mus linksmo. Tėtė jaučiasi prastai, mus įkalbėjo iš Antakalnio ligoninės į Vilkpėdę vežti. Neva labai sunkus ligonis, be deguonies išbūti negali, reikalinga priežiūra 24 val/parą medikų. Nebūčiau sutikus nė už ką, žinau aš tą Vilkpėdę... Skambinausi į Sopočkos hospisą, ten eilės. O kur mums dėtis nežinau. Išvežėm į Vilkpėdę. Ir prasidėjo šou. Mergytės, savaitę bandau sesutėm įrodinėti, kad tėtei reikia deguonies nuolatos. Išjungia. Tik mumus, lankytojams išvažiavus. Neva kenkia visą laiką kvėpuoti. Iš pradžių trumpesniam laikui išjungdavo. Na, ir aparatų trūkumas, jie tik vežiojamus turi. Vakar po nakties atvažiavau, tėtė kaip niekad blogai atrodė. Pasirodė išjungė deguonį visai nakčiai - nuėjo miegoti matyt slaugės, visą naktį duso... Ryte įjungė. Pakėliau vėją, na kokį ten vėją, maldavau, kad ką nors darytų, suleido vaistų, lašines, tėtei akyse prašviesėjo, bet regis savo juodą darbą padarė. Blogėja dabar jam sparčiai. Vakar atvežėm išnuomotą aparatą savo deguonies. Man grasino kad reikės savo atsakomybe prisiimti ir rašyti oficialų raštą, jog noriu, kad tėtei nuolat deguonį pajungtų, nes gali būti blogos pasėkmės.
Žinot, rašau ne tam, kad čia kažkokių baisumų prirašyčiau. Bandau save pateisinti. Ar atrasti sprendimą - gal reikėjo kitaip elgtis? Gal yra ir be hospiso (nes ten nepapuolam) kitų įstaigų, kur būtų sugebėjusios tėčiu pasirūpinti... Gal aš nuo proto nušokau ir reikalauju neįmanomo dalyko, gal tikrai deguonis daugiau žalos daro nei naudos, jei juo kvėpuojama visą laiką. Bet kol kas rašau ir netikiu, matau rezultatus.
Ir nenoriu pamazgų pilti ant Vilkpėdės personalo. Juk gal ir jums kada teks svarstyti kokias galimybes dėl artimųjų priežiūros. Pavyzdžiui, vakar budėjo nauja sesutė, labai maloniai bendravo, garantavo, kad deguonies neišjungs, šį rytą telefonu parašyta nuėjo į palatą pažiūrėti, kaip tėtė jaučiasi. 
Mergytės, stiprybės visoms, mane labiausiai palaužia galvojimas, kad sprendimų daug neteisingų padariau, kad galėjau kažką kitaip ir operatyviau, bet tikrai dariau kas tą akimirką regėjosi geriausia.  ax.gif

Hospise tikrai labai gera priežiūra, tik aplinka pradžiai būna slegianti dėl labai sunkių ligonių aplinkui. Parašyk man - parašysiu kam skambinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingriga, sėkmės ryt 4u.gif
Vyras namo šiandien grįžo, patenkintas, vakar nukabino lašines, tai jau nekantravo namo. Papykina, bet obuolių sultys, gazuotas mineralinis, marinuoti agurkai ir geriau. Kol chemija negalima rūgščių produktų, tai dabar mėgaujasi smile.gif

renaciute, stiprybės jums, sveikatos tėčiui. Girdėjau, kad vilkpėdėj su deguonim deficitas. Linkim rast geresnę vietą kuo greičiau. Kol kas bent bendrą kalbą gal rasit.
Atsakyti
Sveikos,

Vaikinas, sugyventinis ir studijų kolega labai ieško tiriamųjų. Bandau gi ir aš jam kažkuo padėti ir perduodu jo prašymą:

Laba diena,

Aš esu Vilniaus Universiteto psichologijos studentas Martynas Remeika. Šiuo metu rašau kursinį darbą tema "Vidiniai išgyvenimai prieš diagnozuojant onkologinį susirgimą".
Į Jus kreipiuosi su dideliu prašymu - padėti man parašyti šį darbą. Ieškau tyrimo dalyvių, kurie yra sirgę ar šiuo metu serga vėžiu ir galėtų pasidalinti savo patirtimis nuo tada, kai jie pradėjo jausti pirmuosius simptomus iki tada, kai onkologinė liga buvo diagnozuota.
Tyrimo metu aš tiesiog norėčiau trumpai (iki 1 val.) pakalbinti Jus ir išgirsti jūsų patyrimus. Visa gauta informacija būtų konfidenciali. Iš anksto dėkoju.


Šiuo metu jam reikia 3 asmenų, kurie serga ar sirgo onkologine liga. Reikės papasakoti patyrimus prieš diagnozę. Būtų gerai Vilniuje, bet yra galimybė atvykti ir į kitą miestą ar pokalbį pravesti skype smile.gif

Atsiprašau, kad taip užverčiau prašymais, tiesiog jau pats jis jokiais kanalais neberanda žmonių, o aš noriu jam padėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastuvas: 04 gegužės 2015 - 19:38
QUOTE(renaciute @ 2015 05 04, 08:00)
tikrai dariau kas tą akimirką regėjosi geriausia. ax.gif

Renaciute, mane irgi daznai visokios abejones kamuoja, ar viska teisingai darau. Bet kaip tu ir pati sakai,tuo momentu mums atrodo tai geriausias sprendimas. Taigi laikykis, niekada negalvok "kas butu jeigu butu" 4u.gif
Atsakyti
mergiukai, nebeturiu jau tėtės. Šią akimirką, nors bus ir kitokių, regis, kad taip teisingiausia. labai jau slogiai viskas buvo.
Atsakyti
QUOTE(renaciute @ 2015 05 04, 22:19)
mergiukai, nebeturiu jau tėtės. Šią akimirką, nors bus ir kitokių, regis, kad taip teisingiausia. labai jau slogiai viskas buvo.

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciute @ 2015 05 04, 21:19)
mergiukai, nebeturiu jau tėtės. Šią akimirką, nors bus ir kitokių, regis, kad taip teisingiausia. labai jau slogiai viskas buvo.


console.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciute @ 2015 05 04, 22:19)
mergiukai, nebeturiu jau tėtės. Šią akimirką, nors bus ir kitokių, regis, kad taip teisingiausia. labai jau slogiai viskas buvo.

uzjauciu verysad.gif stiprybes console.gif
Atsakyti