Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

QUOTE(ddovilux @ 2016 05 13, 07:20)
Sveikos  ax.gif

grįžau iš miškų  wub.gif Puikiai sekės  wub.gif
Dabar dilemą sprendžiu  blush2.gif Turiu galimybę į darbą eiti su uniforma arba ne. Bendradarbiai vieni eina su uniformom, kiti ne. Šiaip man atrodo garbė vilkėti uniformą ir drabužių nereikėtų pirkti darbui, tai daug pinigų susitaupytų, nereikėtų kas rytą galvoti, ką vilktis. Bet ar neatsibos kasdien vilkėti tą patį, auskarus segėti kuklius, neturėti galimybės apsivilkti drabužius pagal nuotaiką? Ir uniforma nebūtinai tobulai atitiks mano figūrą, paslėps trūkumus ir paryškins privalumus  biggrin.gif Gal kuri einat į darbą su uniforma ir galit patarti? Jei būtų privaloma vilkėti, būtų paprasčiau...

lithuania.gif thumbup.gif

uoj irnesakyk.gif - tai jei galima rinktis - tai ir eik pagal nuotaiką. Per šventes valstybines ir pan. ir t.t. su uniforma. Tikiu kad po kažkiek laiko pasiilgsi ir sijonų ax.gif mirksiukas.gif Gera turėt laisvę rinktis, manau.

Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2016 05 13, 09:11)
lithuania.gif  thumbup.gif

uoj irnesakyk.gif - tai jei galima rinktis - tai ir eik pagal nuotaiką. Per šventes valstybines ir pan. ir t.t. su uniforma. Tikiu kad po kažkiek laiko pasiilgsi ir sijonų ax.gif  mirksiukas.gif  Gera turėt laisvę rinktis, manau.


Mano vyras irgi taip sako, bet aš manau, kad arba eini su uniforma, arba ne, negali būti blaškymosi ax.gif Man čia kaip su nėštumu atrodo: negali būti truputį nėščias biggrin.gif Arba deklaruoji esąs statutinis pareigūnas, arba eini kaip visi civiliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2016 05 13, 08:20)
Sveikos  ax.gif

grįžau iš miškų  wub.gif Puikiai sekės  wub.gif
Dabar dilemą sprendžiu  blush2.gif Turiu galimybę į darbą eiti su uniforma arba ne. Bendradarbiai vieni eina su uniformom, kiti ne. Šiaip man atrodo garbė vilkėti uniformą ir drabužių nereikėtų pirkti darbui, tai daug pinigų susitaupytų, nereikėtų kas rytą galvoti, ką vilktis. Bet ar neatsibos kasdien vilkėti tą patį, auskarus segėti kuklius, neturėti galimybės apsivilkti drabužius pagal nuotaiką? Ir uniforma nebūtinai tobulai atitiks mano figūrą, paslėps trūkumus ir paryškins privalumus  biggrin.gif Gal kuri einat į darbą su uniforma ir galit patarti? Jei būtų privaloma vilkėti, būtų paprasčiau...


Labukas, gali eiti su civiliais rūbais, o darbe apsivilkti uniformą, pas mus beveik 100 proc. visi taip daro. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2016 05 13, 21:15)
Labukas, gali eiti su civiliais rūbais, o darbe apsivilkti uniformą, pas mus beveik 100 proc. visi taip daro.  mirksiukas.gif


Aš irgi taip galvoju daryti, tik svarstau, ar verta persirenginėt biggrin.gif Jei jau nueisiu su civiliais, tai ar likti, ar persirengt... biggrin.gif Svarstau, jei eisiu su uniforma, ar nebus paskui taip, kad normalių rūbų išvis neturėsiu, nes darbui kai reikia pirkt, lengviau rast pinigų, o kai tik laisvalaikiui reikės, bus sunkiau prisiruošt nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2016 05 14, 22:52)
Aš irgi taip galvoju daryti, tik svarstau, ar verta persirenginėt  biggrin.gif Jei jau nueisiu su civiliais, tai ar likti, ar persirengt...  biggrin.gif Svarstau, jei eisiu su uniforma, ar nebus paskui taip, kad normalių rūbų išvis neturėsiu, nes darbui kai reikia pirkt, lengviau rast pinigų, o kai tik laisvalaikiui reikės, bus sunkiau prisiruošt nusipirkt  biggrin.gif


Žinok darbe labai rūbai nusidėvi, o viešumoj dėvint uniformą yra labai daug taisyklių tokių kaip privalomas kepurės dėvėjimas ir pan. dėl to ir persirenginėjama smile.gif nes nu tikrai nepatogu vežti vaiką į darželį su uniforma ir dar kepure ypač per karščius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2016 05 15, 00:17)
Žinok darbe labai rūbai nusidėvi, o viešumoj dėvint uniformą yra labai daug taisyklių tokių kaip privalomas kepurės dėvėjimas ir pan. dėl to ir persirenginėjama smile.gif nes nu tikrai nepatogu vežti vaiką į darželį su uniforma ir dar kepure ypač per karščius smile.gif


Apie taisykles aš jau truputį žinau. Ne tik dėl kepurės bet ir dėl renkinės pvz, kad negali bet kokios nešioti prie uniformos.
Atsakyti
labas

ot rūpesčių neturit, dėl tokios smulkmenos sukt galvą. kaip norėsis, taip padarysi, gi galima persigalvot, jei nepatogu. ir metų laikai visokie.\



omg kokia mano liniuotė blink.gif jokiu loveliu, keduciu dar neturiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 166cm: 15 gegužės 2016 - 22:48
QUOTE(166cm @ 2016 05 15, 23:47)
labas

ot rūpesčių neturit, dėl tokios smulkmenos sukt galvą. kaip norėsis, taip padarysi, gi galima persigalvot, jei nepatogu. ir metų laikai visokie.\
omg kokia mano liniuotė blink.gif  jokiu loveliu, keduciu dar neturiu


Labas ax.gif

kiekvienam savi rupesciai svarbiausi biggrin.gif O iš tikro ir mano, ir Tavo rūpesčiai labai panašūs rolleyes.gif Kam lovelės rūpi, o kam sijonai blush2.gif Aš neturiu NĖ VIENO vasarinio drabužio, kurį galėčiau vilktis į darbą. Jei vėsesnis oras, galiu apsivilkti tamsiai mėlyną ar juodą suknelę, kurią vilkėjau žiemą, pavasarį...O jei šilta, visiškai nulis turimų drabužių. Dėl to iki savaitgalio reikia apsispręsti, jei be uniformos, tada savaitgalį reikia griebt mamą ir lėkt rūbų pirkti blush2.gif O Tau dar 8 savaitės bigsmile.gif Lovytės neturit likusios? bigsmile.gif Aš tai dar lovytę palikau, jei turėčiau dar vaikų, labai noriu, kad visi toj pačioj lovoj užaugtų blush2.gif
Atsakyti
nu ne lovytes reik man. noriu lopsi pasikabint, kad jau lubos su balkiais. paprastos lovytes nesu naudojus, nors turejau. supamam lopsi turetu buti galima pamigdyt maziau nesiojant ar gulinejant. ir siaip kazkaip asocialiai atrodo, kai nieko nesuruosi naujam nariui migdyt biggrin.gif jau gana, kad voneles neperku, vystymo lentos - ner vietos, nepraktiska. geriau vystysiu ant zemos lovos, nes nelaimei maziau progu...

dar reik vystyklu susiruosti, nes bus vasara, gal karsta, o sauskelnes ir sintetines ir kokybisku kaina kelia siauba. jau pamirsus tuos skaicius. dar ir siuksliu jau senokai neturim - isrusiuota, sudeginta. sauskelnes yra vienas ir nedaugelio daiktu, kuriuos nei rusiuot, nei degint... su savo trecia naudojau vystyklus - pasiteisino. o kai vasara, tai plikinejimo daugiau - dar geriau. ir del dziuvimo.

dar vaikjuoste, rodos, kazkam atidaviau, reik naujos. vezimeli dovanot siule jau 4 drauges smile.gif

siaip man tikrai ne 8 sav. liko, nes trecia gime ta diena, kai stuktelejo 38sav. Dabar per echo visad rodo didesni bachura nei liniuotej. isvis sitas nestumas toks keistas, visa laika jauciuosi bent menesiu labiau nescia nei esu. o ir atrodau taip. svorio jau priaugau kiek per 40sav. Jau apie visokius nestumo "diaugsmus" ne nekalbu. visi raisciai, raumenys trecios jaunystes, venos kosmariskos. Ne veltui 5 nestumas yra mediciniskai komplikuotas nestumas pats savaime doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 166cm: 16 gegužės 2016 - 15:59
QUOTE(ddovilux @ 2016 04 18, 17:33)
Sveikos  ax.gif
Smagu dėl Paryžiaus  wub.gif  thumbup.gif
aš žindyti grįžus neketinu. Ir abejoju, ar pavyks atpratint iki išvykimo doh.gif Reiks vyrui leist atsimiegot porą dienų iki išvykimo  biggrin.gif Išvažiuoju į Pabradę  biggrin.gif Lankau kursus karo akademijoj, už mėnesio būsiu karininkė  biggrin.gif Tai važiuosim į miškus mokytis kariaut  biggrin.gif O dabar teoriškai ruošiamės, akedemijoj. Kai baigsiu, dirbsiu ten pat, tik kitam skyriuj, manau, kad ten darbas man turėtų būti dar įdomesnis  ax.gif

Reiks gal vaistų įsidėt kad ramiau būtų  unsure.gif O kur pati išlėkus buvai? Mokytis? Gal ten pat?  lotuliukas.gif

jooo tu cia pavarei blink.gif as tai stazuoteje buvau. tikrai ne tenpat. nesautu man i galva tokiais dalykais uzsiimt biggrin.gif kaip tu pati cia taip sugalvojai? trikrai nustebinai thumbup.gif cool.gif

as darbe su uniforma bunu. pas mus privaloma tai ir klausimu nekyla cool.gif tiesa i darba su paprastais drabuziais ateinu ir ten persirengiu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2016 04 19, 10:40)
oho blink.gif  trijų vaikų mama poligone...per tv nerodo tokių? biggrin.gif
Papildyta:
vakar tokia diena bloga buvo, net verkiau šiaip sau nuo hormonų, o šianakt susapnavau, kad leliukas tik gimęs, nešiojausi, čiupinėjau, viską su detalėm: nuo žindymo iki merliukų ir 2,16kg svorio  biggrin.gif  nes pagimdžiau tai mėn anksčiau, dar ir namie,  bet viskas buvo gerai lotuliukas.gif o jau gražumas buvo, meilumas. pati sau dabar pavydžiu\
vaidosiau, kaip tau einasi su tokia vyriška kompanija? net sunku man įsivaizduot smile.gif

pripratau jau prie kruvos visokiu lego ir masinyciu. tikrai nesumaisyciau lego ninjago su vezliukais nyndzem lotuliukas.gif cia turbut didziausias skirtumas tarp mamu auginanciu mergytes ir auginanciu berniukus lotuliukas.gif
dvynukai labai vyriska poreiki turi zymetis teritorija lotuliukas.gif kai tik pradejom be pampersu i lauka vest taip ir laisto kiekviena kruma ir patvori doh.gif nesvarbu kad buna net sisiot nenori doh.gif koki idomesni patvori rade stovi kol isspaus nors laseli doh.gif lotuliukas.gif
kasu pint nereikia thumbup.gif sutaupom daug laiko cool.gif

P.S. turiu likusia vaikjuoste. jeigu ka galiu perleisti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2016 05 22, 06:47)
P.S. turiu likusia vaikjuoste. jeigu ka galiu perleisti  ax.gif


ziurineju, ka pirkt, tai parodyk kokia ir kiek noretum.
Atsakyti