Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

Skanaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 26 kovo 2010 - 15:47
aciuka reikes paekspermentuot, skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 03 19, 14:45)
Atnesu jums rytini pasizaidima  virtuveje 109 varskes spurgytes tingineles

user posted image
nuuuuu irrrrrr maaaaannn kveeeeeeeeepia muuuur lotuliukas.gif

user posted image

600 gr sausesnes varskes
150 gr cukraus
pakelis vanilinio cukraus
330 gr miltu
1 saukstelis sodos

aliejaus virimui

cukraus pudros pabarstymui


varske istrinam su cukrum, vanile ir soda. Suberiam 300 gr miltu ir uzminkom minksta tesla. Likusiais miltais pasibarstom stala ir suvoliojam tesla i volelius kaip tinginiams, ir supjaustom i tinginukus. metam i verdanti alieju . Pageltus vienai pusei, apverciam. Isgriebiam ir apibarstom cukraus pudra.

p.s. skaiciuojancioms kalorijas, vienoj spurgyteje tik 28 kcal 


Labai skanios spurgytes thumbup.gif
maniau kad truksta kiausiniu, bet pabandziau ir nenusivyliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi1 @ 2010 03 28, 19:51)
Labai skanios spurgytes  thumbup.gif
maniau kad truksta kiausiniu, bet pabandziau ir nenusivyliau  biggrin.gif


O man tos spurgos kiek bekepčiau tai vidus toks lipnus lyg nedakepęs buvo, bet kai atvėso viskas čiki, tikrai skanios, tik kitą kartą cukraus daugiau dėsiu, man trūko ax.gif
Atsakyti
kaip smagu, kad patiko thumbup.gif

QUOTE(AkvileZ @ 2010 03 29, 09:00)
O man tos spurgos kiek bekepčiau tai vidus toks lipnus lyg nedakepęs buvo, bet kai atvėso viskas čiki, tikrai skanios, tik kitą kartą cukraus daugiau dėsiu, man trūko  ax.gif



gali buti, kad per kaitri ugnis g.gif virsus apkepa, o vidus nespeja . O gal spurgytes dideles, nes pas mane iskepusios jos buna kastono dydzio, o pjaustaus kaip tinginukus, mazais gabaliukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 03 29, 09:31)
kaip smagu, kad patiko  thumbup.gif
gali buti, kad per kaitri ugnis  g.gif virsus apkepa, o vidus nespeja . O gal spurgytes dideles, nes pas mane iskepusios jos buna kastono dydzio, o pjaustaus kaip tinginukus, mazais gabaliukais  smile.gif


Na pas mane gavosi šiek tiek didesnės nei kaštono, bet ir ilgai kepiau ir labai ilgai biggrin.gif , bet karštą valgant tas vidus toks lipnus, nieko atkalsim ranka thumbup.gif Šią savaitę vėl kepsiu, bandysiu mažesnes daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Siūlau varškės kukuliukus su aguonomis
reikes:
250g. varskes,
3šaukštų krakmolo,
3šaukštų miltų,
kiaušinio,
a.šaukštelio cukraus,,tiek pat druskos,
pora šaukštų aguonų,
pora šaukštų medaus,
Varškę pertriname ir sumaišome su krakmolu,miltais,įmušame kiaušinį,įberiame cukraus,druskos.
Iš paruoštos tešlos formuojame blynelius,į kurių vidų dedame išbrinkintų ir su vienu šaukštu medaus sumaišytų aguonų.
Iš blyneliių formuojame kukulius su įdaru.
Juos dedame į verdantį vandenį ir verdame 15min.
Išvirusius kukulius sudedame į lėkštę užpilame likusiu medumi ir pabarstome aguonomis.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2009 10 17, 17:45)
kiek kartu anskciau buvau kepus varskes apkepa - nelabai jau skanus gaudavosi  doh.gif kreipiaus pagalbos i mama  mirksiukas.gif tai dave savo recepta, tai pirma karta nerealiai skanus varske apkepas iskepe  thumbup.gif receptu dalinuos su jumis  4u.gif

Varskes apkepas:
0,5 stiklines manu,
1 stikline pieno,
800 gr varskes,
5 kiausiniai,
80 gr sviesto,
0,5 stiklines cukraus,
vanilinio cukraus, razinu (jeigu megstat)

Manus uzpilam pienu ir palaikom 30 min.
Varske, kiausiniu trynius, cukru ir sviesta ismaisom. I sita mase supilam piene isbrinkusius manus. Tada isplakam kiausiniu baltymus ir irgi supilam i mase. Tada galim sudeti razinas arba vanilinio cukraus truputi. Kepti 150-180 laipsniu temperaturoje.

del kepimo orkaiteje - as kepiau panasiai 70 minuciu 160 laipsniu karstyje  4u.gif

jeigu kas bandysit, sikiuosi ir kad ir jum skaniai iskeps  4u.gif


Mamytes, kas kepete, sviesta reikia istirpdyti ar tik issukti 4u.gif ?
Atsakyti
aš visada tokį kepu, sviestą supjaustau smulkiai gabaliukai ir sumetu į tešlą blush2.gif
Atsakyti
Čikibari 4u.gif
noriu taves paklausti,kuomet tu dedi gabaliukus sviesto,ar kepinyje nelieka angelių{kai ištirpsta sviestukas}
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2010 05 06, 18:16)
Mamytes, kas kepete, sviesta reikia istirpdyti ar tik issukti  4u.gif  ?


Istirpdziau vis del to. Receptas pasakiskas 4u.gif , seimynele nusprende, kad sis apkepas panasus i pyraga essen.gif Tai turbut del to po jo dar mesa valge biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 05 06, 19:50)
Čikibari 4u.gif
noriu taves paklausti,kuomet tu dedi gabaliukus sviesto,ar kepinyje nelieka angelių{kai ištirpsta sviestukas}


ne, nelieka smile.gif
Atsakyti