Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

QUOTE(kristyyynyte @ 2010 05 12, 10:23)
Reikia apvaliu vafliu , juos padalinam i keturias dalis , ant vienos puses tepam saldzia varske , kita pusele uzdengiame , pamirkom i blynu tesla ir kepame  smile.gif 

panasiai ,kaip vafliniai ceburekai ,tik cia su varske , vaikams labai skanu  smile.gif

negirdėtas receptukas, išbandysiu
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 05 12, 09:23)
Reikia apvaliu vafliu , juos padalinam i keturias dalis , ant vienos puses tepam saldzia varske , kita pusele uzdengiame , pamirkom i blynu tesla ir kepame  smile.gif 

panasiai ,kaip vafliniai ceburekai ,tik cia su varske , vaikams labai skanu  smile.gif

Aciu, pabandysiu. O kas atsitiks, jei vafliai bus keturkampiai arba staciakampiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2010 05 12, 20:09)
Aciu, pabandysiu. O kas atsitiks, jei vafliai bus keturkampiai arba staciakampiai? g.gif


nieko ,galima bet kokius , as tai apvalius perku .Kai istrauksite is keptuves iskart dekite ant serveteliu ,kad sugertu alieju , nes riebu buna.
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri zinote varskes kukuliu recepta (jie dar silkiniais vadinami) su tiksliomis proporcijomis?
Zinau, kad ten dedama varske, manu kruopos, kiausinis ir krakmolas. Randu tokiu variantu kur nededamos manu kruopos arba krakmolas (vietoj to miltai naudojami), bet va niekaip neuztaikau tokio, kuriame butu visi mano pamineti produktai. Siaip receptas is senesniu laiku, bet gal kuri prisimena... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 05 17, 15:53)
Sveikos merginos, gal kuri zinote varskes kukuliu recepta (jie dar silkiniais vadinami) su tiksliomis proporcijomis?
Zinau, kad ten dedama varske, manu kruopos, kiausinis ir krakmolas. Randu tokiu variantu kur nededamos manu kruopos arba krakmolas (vietoj to miltai naudojami), bet va niekaip neuztaikau tokio, kuriame butu visi mano pamineti produktai. Siaip receptas is senesniu laiku, bet gal kuri prisimena... 4u.gif

o tu tikra,kad ten varske dedasi?nes silkiniai kiek zinau,tai tik bulves ir krakmolas blush2.gif bet galiu ir klysti.labai skaniai cia skamba,noreciau ir as tokiu paragauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 05 12, 19:17)
nieko ,galima bet kokius , as tai apvalius perku .Kai istrauksite is keptuves iskart dekite ant serveteliu ,kad sugertu alieju , nes riebu  buna.

As dar del tu vafliu su varske ax.gif O ta saldi varske, tai siaip varske su cukrum arba cukraus pudra ar kazkokia kitokia varske?
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 05 17, 17:53)
Sveikos merginos, gal kuri zinote varskes kukuliu recepta (jie dar silkiniais vadinami) su tiksliomis proporcijomis?
Zinau, kad ten dedama varske, manu kruopos, kiausinis ir krakmolas. Randu tokiu variantu kur nededamos manu kruopos arba krakmolas (vietoj to miltai naudojami), bet va niekaip neuztaikau tokio, kuriame butu visi mano pamineti produktai. Siaip receptas is senesniu laiku, bet gal kuri prisimena... 4u.gif

turiu toki receptuka;
200g varskes(imu kur maisiukiuos)
2saukstai manu kruopu,
1saukstas krakmolo
kiausinis
druskos
deti i verdanti vandeni ir virti 3-5min
Atsakyti
Sveikos,
aš,čia dėl tų varškės kukulių.
Turiu tokį receptuką:
reikalinga varškė+krakmolas+kiaušiniai+obuoliai+cinamonas.
Varškė ištrinama ,įmušama kiaušiniai,pilamas krakmolas.
Paruošiama obuoliai{supjaustomi kvadratukais,pabarstomi cinamonu}
Paruošus varškę,daromi paplotėliai,į kurių vidų dedama įdaro,verdami vandenyje.
Padažas ruošiamas iš grietinės{ji išleidžiama ketuvėje}ir įberiama cukraus,ištirpinamas.
Čia daromi apvalūs kukuliai.
Atsakyti
ir nereikia visai miltu?nepasileis jie? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 05 18, 09:16)
ir nereikia visai miltu?nepasileis jie? unsure.gif

Laura81r 4u.gif
aš,esu dariusi ne kartą šiuos dar vadinamus varškės cipelinus{varškinius kukulius}
Juk dedasi kiaušiniai+krakmolas,tai kam tuomet miltai?
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 05 18, 08:59)
Sveikos,
aš,čia dėl tų varškės kukulių.
Turiu tokį receptuką:
reikalinga varškė+krakmolas+kiaušiniai+obuoliai+cinamonas.
Varškė ištrinama ,įmušama kiaušiniai,pilamas krakmolas.
Paruošiama obuoliai{supjaustomi kvadratukais,pabarstomi cinamonu}
Paruošus varškę,daromi paplotėliai,į kurių vidų dedama įdaro,verdami vandenyje.
Padažas ruošiamas iš grietinės{ji išleidžiama ketuvėje}ir įberiama cukraus,ištirpinamas.
Čia daromi apvalūs kukuliai.

o kokios prpporcijos? kiek varskes, kiek krakmolo. paskuj gausis guminukai
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 05 17, 21:20)
o tu tikra,kad ten varske dedasi?nes silkiniai kiek zinau,tai tik bulves ir krakmolas  blush2.gif  bet galiu ir klysti.labai skaniai cia skamba,noreciau ir as tokiu paragauti  rolleyes.gif


Taip, Laura, as tikra, kad ten varske 4u.gif Del pavadinimo "silkiniai" tai visaip gali buti, zinai kaip Lietuvoje kartais su tais pavadinimais buna... Vienam regione vienaip, kitam kitaip, bet pas mus juos taip vadino, nes pries dedant i puoda virti apvoliodavo krakmole, uztat gaudavosi slidus tongue.gif Va beda, kad proporciju nezinau ax.gif Mociute gamindavo ir valgydavom su ivairiais padazais ar grietine smile.gif
Atsakyti