Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

dedu paprastai,kaip miltus ta krakmola su niekuo jo nemaisau. siandien ,kaip tik dariau kukulius pusryciams thumbup.gif labai skanu,vaikai dejosi cukraus i grietines padaziuka,as paprastai su grietine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka @ 2010 05 30, 08:10)
dedu paprastai,kaip miltus ta krakmola su niekuo jo nemaisau. siandien ,kaip tik dariau kukulius pusryciams thumbup.gif labai skanu,vaikai dejosi cukraus i grietines padaziuka,as paprastai su grietine thumbup.gif

o jau pagamintus pries virima voliojote krakmole? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 05 30, 12:26)
o jau pagamintus pries virima voliojote krakmole? blush2.gif

truputeli voliojau,bet visai nedaug bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kuri ir rase panasu recepta.Cia toks mano pacios sugalvotas varskes ale surelis.

Sudetis :
Varske (as dedu 0.5kg)
cukrus, 5-6 saukstus
vaniles
megstamo jogurto (stikline ar daugiau)
kartais ipilu slakeli sulciu(jei turiu)

Viska dedu mazdaug is akies.Jei matau ,kad sunkiai plakasi,ipilu dar jogurto ar sulciu.Zodziu eksperimentuoju.
Viska gerai sumalame-isplakame mikseryje(as turiu ta su indeliu,kur peiliukas yra) kol mase prades drebeti lotuliukas.gif Tokia tirsta turi gautis.As plakant vis paraguju gal ko permazai idejau unsure.gif
Jei per stebukla lieka nesuvalgytas iskart,tai sudejus i dubia lekstute uzpilu lydytu sokoladu ir padedu i saldytuva iki pilvu istustejimo biggrin.gif

Jei kas neaisku-rasykit i az,nes temeles neseku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaHA: 02 birželio 2010 - 00:13
mano paskutiniu metu kasdieniai pusryciai toki .
i plakimo indeli dedu
150 gr varskes,
50 gr jogurto
sauksteli cukraus

ir isblenderiuoju iki vientisumo

su avieciu uogiens sauksteliu wub.gif idealus pusryciai wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės smile.gif

norėjau pasiklausti blush2.gif gal kuri žinot receptuka ax.gif
esu valgiusi varškės užtepėlę ant juodos duonos ax.gif Kiek įžiūrėjau tai buvo paprasta varškė (turbūt pertrinta), žalumynai (gal krapai ir petražolės), pagal skonį lyg ir česnako, druskos buvo... Bet man rodos dar turėtų būti kažko įpilta, gal kokia grietinėlė? g.gif Gal kuri žinot tikslų recepta, kaip ten padaryti (ar reikia plakti, ar užtenka tik išmaišyti)...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 06 13, 09:31)
Sveikos mergytės smile.gif

norėjau pasiklausti  blush2.gif gal kuri žinot receptuka  ax.gif 
esu valgiusi varškės užtepėlę ant juodos duonos  ax.gif  Kiek įžiūrėjau tai buvo paprasta varškė (turbūt pertrinta), žalumynai (gal krapai ir petražolės), pagal skonį lyg ir česnako, druskos buvo... Bet man rodos dar turėtų būti kažko įpilta, gal kokia grietinėlė?  g.gif  Gal kuri žinot tikslų recepta, kaip ten padaryti (ar reikia plakti, ar užtenka tik išmaišyti)... 
4u.gif

Gali būti grietinė, gali būti grietinė pusiau su majonezu, taip pat natūralus jogurtas, jei liesiau. Kiekvienąkart gausi vis kitokį skonį, išbandyk visus variantus. Ir žalumynai gali būti įvairūs, jei tik patinka jų skonis: krapai, petražolės, svogūnų laiškai, bazilikai...
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 06 13, 09:31)
Sveikos mergytės smile.gif

norėjau pasiklausti  blush2.gif gal kuri žinot receptuka  ax.gif 
esu valgiusi varškės užtepėlę ant juodos duonos  ax.gif  Kiek įžiūrėjau tai buvo paprasta varškė (turbūt pertrinta), žalumynai (gal krapai ir petražolės), pagal skonį lyg ir česnako, druskos buvo... Bet man rodos dar turėtų būti kažko įpilta, gal kokia grietinėlė?  g.gif  Gal kuri žinot tikslų recepta, kaip ten padaryti (ar reikia plakti, ar užtenka tik išmaišyti)... 
4u.gif

Medlink 4u.gif
Ruošiant varškės užtepėlę skonis priklauso ne tik kokius priedus į ją subersime,bet daug priklauso ir nuo pačios varškės{parduotuvės varškės ,vienoks,kaimiškos kitoks,o dar geriau,jeigu mes pačios pasiruošime}
Į išsuktą varškę{ją reikia gerai išsukti,kad gautūsi vientisa masė}
Galima dėti grietinę, jogurtą,grietinėlę.
Kiti priedai gali būti svogūno laiškai+šviežias agurkas+petražolės.
Dar galima dėti rauginto agurko+česnalaiškių+ krapų.
Ir,galima dėti grūsto česnako+baltų pipirų{šv. grūstų},druskytės.
Paruošus varškės užtepėlę reikia palaikyti kad prieskoniai arba visi priedai įsigertų į varškę.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 06 13, 13:58)

QUOTE(regna @ 2010 06 13, 14:14)

bigsmile.gif kiek minčių thumbup.gif
Varškė pas mane naminė, anytos daryta ax.gif daug turiu, tai reiks skirtingų skonių pasidaryti bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Siūlau varškės apkepą su obuoliais
reikės:
varškės,{500g}
grietinės,{150g.}
sviesto,{75g}
kiaušinių,{2vnt}
5-6 v,š manų kruopų,
obuolių,{250g}
pusė stiklinės cukraus,
Sumaišykite varškę išmaišykite su grietine,manų kruopomis,kiaušiniais,sviestu ir cukrumi.
Paruoškite kepimo forma,sudėkite dalį varškės,išdėliokite plonomis skiltelėmis nuluptus obuolius,pabarstykite cukrumi.
Sudėkite likusią varškę,apšlakstykite varškę ir iškepkite.
Valgykite šiltą su grietine.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Kadangi pamėgau varškę,o ypač vasarą,siūlau jums tokią varškės aptepėlę.
Į kokteilinę sudedu supjaustytą agurką,svogūno laiškų,kalendros lapelių,krapų,petražolių,kaparėlių{dedu vietoj druskos}česnalaiškių,varškės,grietinėlės{keletą v.š}nedidelis pomidoras.
Gaunu,nuostabią masę,kurią valgau su prancūzišku batonu.
Galima valgyti su šviežiomis bulvėmis.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 06 13, 13:14)
Medlink 4u.gif
Ruošiant varškės užtepėlę skonis priklauso ne tik kokius priedus į ją subersime,bet daug priklauso ir nuo pačios varškės{parduotuvės varškės ,vienoks,kaimiškos kitoks,o dar geriau,jeigu mes pačios pasiruošime}
Į išsuktą varškę{ją reikia gerai išsukti,kad gautūsi vientisa masė}
Galima dėti grietinę, jogurtą,grietinėlę.
Kiti priedai gali būti svogūno laiškai+šviežias agurkas+petražolės.
Dar galima dėti rauginto agurko+česnalaiškių+ krapų.
Ir,galima dėti grūsto česnako+baltų pipirų{šv. grūstų},druskytės.
Paruošus varškės užtepėlę reikia palaikyti kad prieskoniai arba visi priedai įsigertų į varškę.
Skanaus 4u.gif


beje esu mėginusi ir vėliau po porą kartų kartojusi tokias užtepėles su šaltai rūkyta lašiša ir žalumynais (skanu su šviesia duoda ar jos skrebučiais) ir dar vieną - su smulkinta silke, svogūnu ir žalumynais (skanu su rugine duona. Abi užtepėlės puikiai tinka vaišėms, teplionėms su krekeriais, t.t.

Atsakyti