Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

Sveikos,
noriu isiterpti į šią diskusiją, jeigu yra tai vadinami šilkiniai kukuliai jie yra ruošiami iš virtų bulvių,kurios yra apvojiojamos krakmolu.
O,tą šilkinį{vadinamą sluoksnį suteikia ,kaip tik krakmolas}juk prisiminkime kisieliu,kaip jis atrodo.
Na ,o,iš varškės,šilkinių kukulių,man neteko girdėti,pataisykite,jeigu aš klystu.


Tuo pačiu atsakau,kad dėl proporcijų kiekio galiu parasyti tik tiek iš kiek mes varškės ruošiame kukulius{tarkime vienas varškės pokelis reikia maždaug trijų v.š krakmolo}
Ir dar šiame recepte priklausonuo varškėje esančio drėgnumo{jeigu ji drėgnesnė krakmolo reikia daugiau}
Juk kiaušiniai ir krakmolas sukabina varškę.
Ir,dar šiuos kukulius reikia virti nedaug,kai jie iškyla reikia truputėlį pavirti ir išimti {patiekti}
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 05 18, 12:07)
Sveikos,
noriu isiterpti į šią diskusiją, jeigu yra tai vadinami šilkiniai kukuliai jie yra ruošiami iš virtų bulvių,kurios yra apvojiojamos krakmolu.
O,tą šilkinį{vadinamą sluoksnį suteikia ,kaip tik krakmolas}juk prisiminkime kisieliu,kaip jis atrodo.
Na ,o,iš varškės,šilkinių kukulių,man neteko girdėti,pataisykite,jeigu aš klystu.
Tuo pačiu atsakau,kad dėl proporcijų kiekio galiu parasyti tik tiek iš kiek mes varškės ruošiame kukulius{tarkime vienas varškės pokelis reikia maždaug trijų v.š krakmolo}
Ir dar šiame recepte priklausonuo varškėje esančio drėgnumo{jeigu ji drėgnesnė krakmolo reikia daugiau}
Juk kiaušiniai ir krakmolas sukabina varškę.
Ir,dar šiuos kukulius reikia virti nedaug,kai jie iškyla reikia truputėlį pavirti ir išimti {patiekti}

aciu, reiks pamegint
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2010 05 18, 08:02)
turiu toki receptuka;
200g varskes(imu kur maisiukiuos)
2saukstai manu kruopu,
1saukstas krakmolo
kiausinis
druskos
deti i verdanti vandeni ir virti 3-5min


Na va, ir atsirado nors vienas tikslus variantas -liuks! thumbup.gif Bandysiu pagal sitas proporcijas gaminti. Man atrodo, kad tai bus kaip tik tai, ko reikia. Labai dekui, 2jolitka 4u.gif O varske, vadinasi, sausesne reikalinga, nes maisiukuose man atrodo kaip tik sausesne ir buna?
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 05 18, 13:07)
Sveikos,
noriu isiterpti į šią diskusiją, jeigu yra tai vadinami šilkiniai kukuliai jie yra ruošiami iš virtų bulvių,kurios yra apvojiojamos krakmolu.
O,tą šilkinį{vadinamą sluoksnį suteikia ,kaip tik krakmolas}juk prisiminkime kisieliu,kaip jis atrodo.
Na ,o,iš varškės,šilkinių kukulių,man neteko girdėti,pataisykite,jeigu aš klystu.


Regna, as nenoriu veltis i visiskai "tuscias" diskusijas del pavadinimo "silkiniai". Bet paziurek, ka pati parasei- kad ta vadinama silkini sluoksni suteikia krakmolo sluoksniukas, kuriame kukuliai apvoliojami. Kaip tik siandien i Lauros posta atsakiau, kad mano mociute siuos varskinius kukulius pries verdant apvoliodavo krakmole. Vadinasi, taip jie ir igaudavo ta "silkini" sluoksni. Ir vadindavo juos pas mus silkiniai varskes kukuliai. Tai stai dabar apie tokius jau busi girdejusi 4u.gif
Nors tiesa sakant, ar labai svarbu kaip tuos kukulius vieni ar kiti vadina? Man asmeniskai daug svarbiau, kad tai, kas leksteje, maloniai nuteikia gomuri smile.gif O kad nekiltu abejoniu del patiekalo, as juk parasiau tikslia sudeti (ir prasiau tik proporcijas nurodyti)- bulves ten nebuvo minimos. Vadinasi, kas norejo, tas suprato apie ka kalbama.
Atsakyti
oi,mergeles,koks skirtumas kaip vadinasi,svarbu supratome apie ka kalba. 4u.gif o dabar kuri pirma bandys gaminti pagal duota receptuka?nes skamba tai labai viliojanciai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 05 18, 23:24)
oi,mergeles,koks skirtumas kaip vadinasi,svarbu supratome apie ka kalba.  4u.gif  o dabar kuri pirma bandys gaminti pagal duota receptuka?nes skamba tai labai viliojanciai  thumbup.gif

isbandziusios butinai parasykit, kaip pavyko
Atsakyti
Na kadangi liepet butinai parasyti atsiliepimus, tai ir rasau biggrin.gif
Viriau kukulius pagal 2jolitka pateiktas proporcijas (559 postas), nes as butent tokiu ir buvau prasiusi. Pavyko puikiai, bet as ir siaip megstu varskes patiekalus, o ir tokius kukulius jau buvau valgiusi anksciau, taigi ju skonis man zinomas. Man jie skanus smile.gif
Beje, manu kruopos reguliuoja kietuma, tai ju galima deti priklausomai nuo to, ar megstat minkstesnius ar kietesnius. o ir valgyti juos galima kaip kam skaniau -su uogiene, grietine, spirguciais... Skanaus kas bandysite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 05 19, 15:59)
Na kadangi liepet butinai parasyti atsiliepimus, tai ir rasau biggrin.gif
Viriau kukulius pagal 2jolitka pateiktas proporcijas (559 postas), nes as butent tokiu ir buvau prasiusi. Pavyko puikiai, bet as ir siaip megstu varskes patiekalus, o ir tokius kukulius jau buvau valgiusi anksciau, taigi ju skonis man zinomas. Man jie skanus  smile.gif


dziaugiuosi,kad receptukas pavyko ir kukuliai patiko
Atsakyti
Ačiū už kukulius - buvo perfect, valgėm su natūraliu rūgščiu jogurtuku ax.gif Visai šeimai, o vaikams buvo ypač labai labai... mirksiukas.gif
Atsakyti
oi,baikite erzinti mane su tais kukuliais.as darysiuosi juos tik kt.savaite,kai MB isvaziuos i komandiruote blush2.gif
Atsakyti
bandau imesti savo spurgu nuotraukyte
http://img641.images...e2780small.jpg/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura81r: 25 gegužės 2010 - 23:08
dar as vis nerimstu del tu silkiniu kukuliu.gal klausimas nuskambes kvailokai,o jus krakmola tiesiog imat ir dedat?ar ji ten reikia kaskaip su saltu vandeniu uzpilti pries naudojant? blush2.gif tik labai jau nesijuokit is tokio kvailo klausimo wub.gif
Atsakyti