Įkraunama...
Įkraunama...

****Jūrų kiaulytės****

Sveikos.Sveikinu Adryte-tikra grazuolyte wub.gif
Gal kuri galit parasyti... kada savo JK pradejot leisti po namus palakstyti?Musu Kutis dar tik 3sav pas mus.. dar baugstus.Paleidziu ant lovos,bet jis tuoj iesko kur pasislepti verysad.gif Na o salotu tai jau MOKA reikalauti biggrin.gif narvelyje jauciasi labai gerai bet uz jo ribu-dar bailus. Ar normalu lad nemegsta sukuotis?-baisiai rekti pradeda, o ir naguciu niekaip nepavyksta nukirpti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(4XRG @ 2015 05 24, 21:47)
Sveikos.Sveikinu Adryte-tikra grazuolyte  wub.gif
Gal kuri galit parasyti... kada savo JK pradejot leisti po namus palakstyti?Musu Kutis dar tik 3sav pas mus.. dar baugstus.Paleidziu ant lovos,bet jis tuoj iesko kur pasislepti  verysad.gif  Na o salotu tai jau MOKA reikalauti  biggrin.gif  narvelyje jauciasi labai gerai bet uz jo ribu-dar bailus. Ar normalu lad nemegsta sukuotis?-baisiai rekti pradeda, o ir naguciu niekaip nepavyksta nukirpti  verysad.gif

pradejau nuo sofos,Limpopo kulturingai sededavo,bet Adrija tik palikta nusokdavo nuo sofos ir eidavo nuotykiu ieskot, tad po namus jau paleisdavau siek tiek paaugusius.
Atsakyti
Sveikutes. Zadu isigyti kriuksiuka, tik vat nezinau kokia geriau rusi imt, turiu omeny verpetuota, ilgaplauke, lygiaplauke ir t.t. Siaip noreciau verpetuotos, tik va raso, kad ju kailiukas siurkstus, noretusi svelnaus g.gif
Gal galit is savo patirties kazkiek apie tuos kailiukus mane apsviest ax.gif
Is anksto atsiprasau uz nelietuviska srifta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(.Candy. @ 2015 05 24, 22:38)
Sveikutes. Zadu isigyti kriuksiuka, tik vat nezinau kokia geriau rusi imt, turiu omeny verpetuota, ilgaplauke, lygiaplauke ir t.t. Siaip noreciau verpetuotos, tik va raso, kad ju kailiukas siurkstus, noretusi svelnaus g.gif
Gal galit is savo patirties kazkiek apie tuos kailiukus mane apsviest  ax.gif
Is anksto atsiprasau uz nelietuviska srifta  unsure.gif

tikrai svelnus yra coronetai ir sheltukai,bet kailiuko prieziura reikalauja sukavimo,oman mano siurkstukai garbaniai patinka,ir sukuot nereikia, ir vaikro pasipute lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano piratėlė iškeliavo... Tokios tuštumos širdyje ir namuose seniai nebebuvo. Niekas nebepasitinka švelniu cypimu, niekas nebelaksto iš paskos, šaldytuvas pilnas salotų ir agurkų... taip negera.
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2015 05 25, 09:29)
Mano piratėlė iškeliavo... Tokios tuštumos širdyje ir namuose seniai nebebuvo. Niekas nebepasitinka švelniu cypimu, niekas nebelaksto iš paskos, šaldytuvas pilnas salotų ir agurkų... taip negera.



Užuojauta... verysad.gif verysad.gif verysad.gif liūdna, kai namai tušti ir tylūs... bet tikėkimės yra pievų rojus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(.Candy. @ 2015 05 24, 22:38)
Sveikutes. Zadu isigyti kriuksiuka, tik vat nezinau kokia geriau rusi imt, turiu omeny verpetuota, ilgaplauke, lygiaplauke ir t.t. Siaip noreciau verpetuotos, tik va raso, kad ju kailiukas siurkstus, noretusi svelnaus g.gif
Gal galit is savo patirties kazkiek apie tuos kailiukus mane apsviest  ax.gif
Is anksto atsiprasau uz nelietuviska srifta  unsure.gif



Mes turėjom abisinijos (angl. Abyssinian) jūrų kiaulytę. Jos yra verpetuotos ir tikrai labai švelnutės, o vaikšto tokios pasipūtusios ir pūkuotos, labai smagu žiūrėti thumbup.gif Man asmeniškai jos žaismingesnės ir įdomesnės už trumpaplaukę blush2.gif kailiuko priežiūra paprasta smile.gif

Truputis info su JK rūšimis
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2015 05 25, 10:29)
Mano piratėlė iškeliavo... Tokios tuštumos širdyje ir namuose seniai nebebuvo. Niekas nebepasitinka švelniu cypimu, niekas nebelaksto iš paskos, šaldytuvas pilnas salotų ir agurkų... taip negera.


Oi kaip gaila. Uzuojauta.
Senai norejau pasiteirauti, galimai jus savo mazyle pirkote pas moteriske prekiaujancia kriuksiukem Klaipedos kraste, gyvena Plunges rajone?

Po to kaip nugaiso musu Miata, vyras susisieke su zmonemis, kurie ja mums atidave, kad pranestu liudna zinia, ir tam kad issiaiskintu is ko ja isigijo. Nes gydytoja itare genetine liga, kuri galimai atsirado del kraujomaisos.
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2015 05 25, 09:29)
Mano piratėlė iškeliavo... Tokios tuštumos širdyje ir namuose seniai nebebuvo. Niekas nebepasitinka švelniu cypimu, niekas nebelaksto iš paskos, šaldytuvas pilnas salotų ir agurkų... taip negera.

dideliausia uzuojauta,laikykites ir ieskokit naujo parselio console.gif
Atsakyti
Sveiki. Mano Dzekuciui apie 1m. ir jam usiukai luzineja.. Nuo ko taip galetu but? Gal vitaminu kazkokiu truksta? g.gif
Atsakyti
http://images16.fotk...51818046-vi.jpg[/IMG]
Va mes atidarom sezona ir drauge pasikvietem. Dzekis desinej bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2015 05 24, 23:05)
pradejau nuo sofos,Limpopo kulturingai sededavo,bet Adrija tik palikta nusokdavo nuo sofos ir eidavo nuotykiu ieskot, tad po namus jau paleisdavau siek tiek paaugusius.

Jk gali net nuo sofos nusokti?!!!! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(4XRG @ 2015 05 26, 21:14)
Jk gali net nuo sofos nusokti?!!!!  blink.gif

pasirodo,kad gali lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti