Įkraunama...
Įkraunama...

****Jūrų kiaulytės****

QUOTE(linete33 @ 2015 05 26, 21:53)
pasirodo,kad gali  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O kojytėm nieko nenutinka?Maniškis irgi labai nori šokinėti.Kai tupi užsilipęs man ant peties,(aš sėdžiu ant sofos),jis bando nušokt žemyn ant sofos.Vieną kartą jau ir nušoko,daugiau neleidžiu,bijau kad kojos neišsisuktų.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2015 05 27, 07:52)
O kojytėm nieko nenutinka?Maniškis irgi labai nori šokinėti.Kai  tupi užsilipęs man ant peties,(aš sėdžiu ant sofos),jis bando nušokt žemyn ant sofos.Vieną kartą jau ir nušoko,daugiau neleidžiu,bijau kad kojos neišsisuktų.

kai pamaciau,kad taip daro,daugiau ant sofos vienos nepalikau,mat buvo maza ir lengva, jei dabar visa savo isdidu 1100 svori sitaip, galetu baigtis tikrai blogai doh.gif
Atsakyti
Mūsiškis JK labai mėgsta laipiot,ypač patinka mano mažesnis sūnus,kai ant grindų sėdi..Tai ant jo,kaip ant kokio kalno lipa,nulipa.Kartą netikėtai šmurkštelėjo už kalnieriaus megztinio,po to per pažastį į rankovę.Braunas į priekį,per riešą galvojo,kad išlys,o rankovė per ankšta,kol gražiai išlaisvinom,abiem streso buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2015 05 27, 10:20)
Mūsiškis JK labai mėgsta laipiot,ypač patinka mano mažesnis sūnus,kai ant grindų sėdi..Tai ant jo,kaip ant kokio kalno lipa,nulipa.Kartą netikėtai šmurkštelėjo už kalnieriaus megztinio,po to per pažastį į rankovę.Braunas į priekį,per riešą galvojo,kad išlys,o rankovė per ankšta,kol gražiai išlaisvinom,abiem streso buvo rolleyes.gif

O mūsų pirmoji JK taip žuvo. Dukra tupėjo ant grind žvėriukas buvo rankose. Netikėtai sprūdo mergaitei iš rankų .. Ir mirtinai...
Atsakyti
Tai vaikas jo ir nenešioja.Sėdi ant grindų,o jk užlipa ant kelių,iki peties.Kai jau nešu,labai saugau,nes pas gimines kažkada irgi buvo iškritęs mergaitei iš rankų ir užsimušė.Ant sofos vieno irgi niekad nepaliekam.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 05 27, 12:03)
O mūsų pirmoji JK taip žuvo. Dukra tupėjo ant grind žvėriukas buvo rankose. Netikėtai sprūdo mergaitei iš rankų .. Ir mirtinai...

taigis ir Limpopo buvo salto zemyn galva is ranku padares, bet apsiverte ore,kritois gan aukstai,bet nusileido ant koju,kaip katukas,jau strioko buvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 27 gegužės 2015 - 16:12
QUOTE(emma @ 2015 05 27, 14:27)
Tai vaikas jo ir nenešioja.Sėdi ant grindų,o jk užlipa ant kelių,iki peties.Kai jau nešu,labai saugau,nes pas gimines kažkada irgi buvo iškritęs  mergaitei iš rankų ir užsimušė.Ant sofos vieno irgi niekad nepaliekam.


NENEŠIOJO. Tupėjo atsiklaupusi. Žvėriukas buvo ant keliukų apkabintas.. Tik klyksmas ir.. viskas.
Papildyta:
QUOTE(linete33 @ 2015 05 27, 17:11)
taigis ir Limpopo buvo salto zemyn galva is ranku  padares, bet apsiverte ore,kritois gan aukstai,bet nusileido ant koju,kaip katukas,jau strioko buvo  doh.gif


Atsimenu, kiek visoms čia strioko buvo...
Atsakyti
As cia skaitinejausi ir akis uzkliuvo uz to,kad negalima iceberg'o salotos kiauliukams. Cia tikrai negalima,o gal ta mano akis kazka netaip suskaite anglu kalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(happymama @ 2015 05 27, 20:36)
As cia skaitinejausi ir akis uzkliuvo uz to,kad negalima iceberg'o salotos kiauliukams. Cia tikrai negalima,o gal ta mano akis kazka netaip suskaite anglu kalba  ax.gif


Manau- kad negalima parduotuvinių salotų padauginti.. O šiaip- jei jos ( salotos) gali pūsti pilvą- geriau neduoti. Maniškės dabar šlamščia ekologines savas salotas pilnom burnom- tuoj ims jomis klotis sau guolius.. Iš .. indės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 05 27, 19:40)
Manau- kad negalima parduotuvinių salotų padauginti.. O šiaip- jei jos ( salotos) gali pūsti pilvą- geriau neduoti. Maniškės dabar šlamščia  ekologines savas salotas pilnom burnom- tuoj ims jomis klotis sau guolius.. Iš .. indės  biggrin.gif

aga jau savas kemsam thumbup.gif as ir pirktu stengiuosi kuo maziau duot bigsmile.gif
Atsakyti
O savo užaugintų špinatų lapelių ar galima duoti?Rukola tikriausiai nebetinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2015 05 28, 08:01)
O savo užaugintų špinatų lapelių ar galima duoti?Rukola tikriausiai nebetinka g.gif

eda manieji,bet daug neduodu rolleyes.gif

mano monekene lotuliukas.gif beje ir kaduko Balcius labai graziai LGAC fotkose isejes thumbup.gif
user posted image
Atsakyti