Įkraunama...
Įkraunama...

Japoniška dieta, 24 tema

Labas rytas. 78.4 kg. tai is viso nuo pradziu - 2.8 kg

Atsakyti

Siandien 74.600 na rezultatas yra bet ar tai skysciai ar riebaliukai klausimas :D jau nujauciu blogaji savaitgali, manau neatlaikysiu :(

Atsakyti

Labas :) as syryta sveriu 78 kg :) Jau -3.1kg. Viska atlaikiau. Vakar bet sunku buvo, kaip zombis slitinejau po virtuve kvapu pauostyt :D 6a diena. Yuhu ! iki siol be nuodemiu.

Atsakyti

Labas rytas.7 diena. 77.7 kg. -3.4 kg. iš viso.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeiveX: 11 kovo 2018 - 09:42

Laba, savaitgalis buvo linksmas (be dietos) tai siandien net nesisveriau ir viska pradedu isnaujo :)

Atsakyti

Sveikos, as irgi laikausi sios dietos. Siandien antra diena.

Atsakyti

Sekmes ;)  as ir siandien nesisveriau, man labai baisu ir tada diena buna sugadinta, na ryt is ryto meginsiu .

Atsakyti

As vis dar laikausi, bet prisiduosiu tik gale :) nes tingiu kasdien rasyti :D

Atsakyti

O kai prisiduosi, as plaukus rausiuos, ot dura gelejau ir as issilaikyti :D Man kazkaip smagu kai kazkas paraso. kazkaip upas kila

Atsakyti

Man per 3 dienas nukrito 1 kg.  Laikysiuosi iki pabaigos, tik porcijas mazinsiu, nes tiek presko maisto vienu metu man netelpa... Esu 160 cm ugio ir 61,2 kg

Atsakyti

O is kur jus zinot kiekius, man tai mazai atrodo, 200 g zuvies tai cia taip mazai, arba jautienos( ji tai sprangi) Ar pavalgot nuo 2 kiausiniu :)

Atsakyti

As sveriu, bet pamacius, kad tie kiekiai man per dideli, nevalgau tiek. Normaliai valgau tikrai daugiau, bet dietos kiekiai man per dideli. Nebent isdalijus per 2 kartus, o ne per 1 karta suvalgyti, pvz., 200g jautienos, 2 kiausinius ir dar kopustu salotos. Kur tiek sutalpinti, kai tau neskanu... o dieta testi norisi.

Atsakyti