Įkraunama...
Įkraunama...

Japoniška dieta, 24 tema

Tai ta diena gal taip, bet vakare vien vaisiai tai cia kiek? Arba tik zuvis ir morka virta tai aisku as tos morkos neeee. jauciu as ne taip ir saziningai laikausi, bet kazkaip ok savijauta, tik nesisveriu :D
Atsakyti

As irgi labai gerai jauciuosi, kelnes laisveja, mintys svieseja. Kas liecia vaisius, tai kiek telpa;D as suvalgau 3 obuolius, mandarina,3 kivius,maza greifruta. daug, bet skanu ir palengvina dietos  laikymasi bei tualeto reikalus...:)

Atsakyti

Man 7 diena. Labai sunki. Po kol kas buvau be nuodemiu, bet kai atsikeliau visas organizmas drebejo, net bloga buvo. Galvojau, kad susirgau. Todel leidau sau banana suvalgyt :( su kava, o ne arbata. Nes išsigandau kaip turi būt. Bet svoris krenta gerai. Tikiuosi daugiau nepaslyst 

Startuoju 78.400
Po 1 d. 76.100
Po 2 d. 75.100
Po 3 d. 74.300
Po 4 d. 74.100
Po 5 d. 73.700
Po 6 d. 73.400. 

Taigi po 6 dienų - kg.

Atsakyti

As visai paluzau, nu va neisilaikiau niekaip nors buvau tikra kad pavyks. Savaitgaliai zudikai :(

Atsakyti

As 3 kg tenumeciau. Pradejau valgyti 1,2 kg sugrizo... Tai, manau, yra ir skanesniu budu tuos 2kg numesti...Geriau valgyti darzoves, nei toki neskanu maista.

Atsakyti
Išsilaikiau nesunkiai 10 dienų, nukrito 5 kg ir viskas. Paskutines dienas stovėjo kaip įkaltas svoris. Na ir ok, prisipyliau vyno ir pasidariau vakarienę skanią. Teoriškai nukrito, praktiškai nematau. Džinsai nesmunka...
Atsakyti
Gruodžio 1dieną ruošiuosi startuoti, kas dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vijana @ 2018 11 30, 22:36)
Gruodžio 1dieną ruošiuosi startuoti, kas dar smile.gif

Na va, šiandien 7 diena, per 6 dienas - 2,4kg rolleyes.gif
Atsakyti
Labas, aš kažkada laikiaus šios dietos, ištempiau tarkingai visas dienas, nepamenu kiek numečiau, bet tikrai ilgai nesugrįžo prakeiti kilogramai. dabar priaugau svorio nuo vakarinių valgymų, alaus ir vyno vakarėlių (na alus ir vynas nepriaugino daug, bet užkandėlės: sūriai, alyvuogės ir tt unsure.gif ), tai galvoju ir psicholgiškai ruošiuos nuo 14 sausio laikytis įsikibus į japonišką dietą. gal dar kas laikysis, bus lengviau gal:)
Atsakyti

Laba diena, uzsiregistravau i si foruma vien del sitos dietos :D Man reikia palaikymo, pirma diena, pusryciams kava geriau su augaliniu pienu, pietums damusiau brokoli (tikiuosi tinka vietoj kopusto ir 2 kiausus), vakarienei bus zuvis... 
Kokia zuvi renkates? Ar tinka lasisa, kazi?
Beje, yra gal dabar besilaikanciu?

Mano svoris 75 kg, o ugis vos 160 cm, net nera ka sakyti, zodziu, esu visiskoj bedugnej, pati saves nebemyliu ir cia jau paskutine mano iseitis atrodo :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japone007: 10 sausio 2019 - 15:50

Nu va, pirma diena atlaikiau :) dar pridejau pora salotos lapu prie lasisos :)

Atsakyti

Kazkaip pagalvojau prisidavinesiu vis tiek, kad ir su savim kalbedama :) Pirma diena siek tiek svaigo galva, dabar visai antra diena gerai einasi, kopustus pietums skaninau laimo sultimis, kava irgi ryte geriu su augaliniu pienu :) vakarienei laukia jautiena (parasyta virta, bet as jauciu kepsiu ant grill keptuves be riebalu, ir dar dadesiu koki salotos lapa, man mesa siaip tiesiog valgyt keistoka, o tam salotos lape 14 kcal - 100 gr), nemanau,kad esme pakeis kazkaip labai :) 

Atsakyti