Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų kuoduotieji šunys (32 tema)

O man keista,kai norima tokiu mazu sunu unsure.gif mano idealas kinietis minimum 29cm jau nekalbu apie svori. Man maniske jau buvo tokia suske atrode, dabar ziurint visai normalus suo biggrin.gif ir i standarta tobulai isipaiso kiek supratau..Reiktu kada pasimatuoti bet ji man kokiu 30cm ir 5kg.krutines kiek mazokai turi kaip ir zojos kalyte,na bet kaip yra taip.
Papildyta:

O mes jau atsventem Colos 2 kauladieni 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip as ja myliu wub.gif mano ilgai laukta svajone wub.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zoja123 @ 2015 05 28, 08:52)
Mačiau, kad kalba eina apie 23cm. Tik norėjau, kaip pavyzdį mažesnio sudėjimo šuniuko pateikti 4u.gif

Mano gi irgi 27 cm Mango

user posted image

Reik dabar nuskustą iš priekio nuftografuot įkelt.
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 05 28, 09:42)
O mes jau atsventem Colos 2 kauladieni  4u.gif  4u.gif  4u.gif


O jau nuotraukų, o pabakuko grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labai miela tavo Mango wub.gif fone ziuriu mano Oskaras ir Cola yra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pauksciukas @ 2015 05 28, 10:27)

O jau nuotraukų, o pabakuko grožis  wub.gif  wub.gif  wub.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 05 28, 08:08)
Ne savoj temoj komentuoju, bet labai norisi įsiterpti. Man keista, kai žmogus deklaruoja, kad kelia labai didelius reikalavimus šuniukui, turi didelius tikslus, planus ir net įsivaizduoja save tapsiant veisėju, o vieninteliai klausimai apie konkrečią veislę yra ūgio centimetrai ir svorio kilogramai. Nė žodžio apie atitikimą standartui, gerą anatomiją, laisvą judesį, teisingus ir taisyklingus tėvus, kraujų linijas ir pan. Ar tik tokie reikalavimai? Plikas, mažas ir lengvas?

Tai gal as visa tai zinau,o gal domesiuos veliau...man nereik suns sia minute,gal rasiu savo norima po dvieju metu,na ir kas,palauksiu. Reikalavimai tikrai ne tokie,mazas,plikas ir lengvas doh.gif man tik keista,kad standarte rasoma jog kinukai nuo 23 cm,o cia jus tokius skaitot nesveikais,tai kam tada standartai... nekiekvienas gali laikyti 50 kg suni,kaip jau zinai, Agnyt,CC mano svajme,idealus suo,bet... tikrai negaliu tokio augint,bent artimiausius 10 m,tad va ir ieskau,blaskaus,domiuosi,renkuos,noriu rasti geriausia varianta.ziuriu i tai atsakingai,nevaziuoju ir neperku beleko,kad tik turet. O jei man patinka mazesni,tai cia jau ka-nenormalu,juk kiekvienam savo.
O veisimas mano hobi,turiu tam laiko,noro ir lesu. turiu sfinksu veislyna,dabar namie laksto 8 mazyliai,tad turiu supratima,neseip dauginu del pinigu,nes nelabai cia koks biznis gaunas,nes uzaugint lb daug kainuoja
Atsakyti
kaip supratau jau jorka issirinkote 4u.gif Bet nesuprantu to noro mazo suns doh.gif o dar ir veisti planuojate doh.gif Supraskite,kad kuo mazesne ir smulkesne kale,tuo sunkiau jai bus isnesioti ir pagimdyti mazylius..kiek yra baisiu atveju.. patina kazi ar parinksite, nes geresni patinai tikrai pakankamai stambus..
Berodz net ir pauksciukas savo 27cm kalytes nera kergusi.

O jorkam yra nustatytas svoris ir tie skelbimuose 1/2kg man apsurdas..niekad nepirkciau suniuko,jai kale vos matoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 05 28, 13:20)
kaip supratau jau jorka issirinkote  4u.gif Bet nesuprantu to noro mazo suns  doh.gif o dar ir veisti planuojate doh.gif  Supraskite,kad kuo mazesne ir smulkesne kale,tuo sunkiau jai bus isnesioti ir pagimdyti mazylius..kiek yra baisiu atveju.. patina kazi ar parinksite, nes  geresni patinai tikrai pakankamai stambus..
Berodz net ir pauksciukas savo 27cm kalytes nera kergusi.

O jorkam yra nustatytas svoris ir tie skelbimuose 1/2kg man apsurdas..niekad nepirkciau suniuko,jai kale vos matoma  doh.gif

Vieniems patinka dideli sunys,kitiems kuo mazesni,as nenoriu butent tos veisles kuo mazesnio atstovo,as noriu mazo suniuko... jorko neissirinkau 100%,dar galvoju,ieskau...aisku,jei noriu maziuko suniuko,tai geriausia veisle butu rusu toiterjeras arba chichuachua,bet toiterjerai tokie skandalistai doh.gif chichuachua,taip pat turisavo charakteri...kinukai man labai patinka,bet gal jau per dideli,jei vistik dazniausiai jie buna 30 cm ir virs 4 kg verysad.gif teks apsilankyti paroduoje ir apsispresti galutinai smile.gif
Atsakyti
na baikit juokus dydelis suo 4kg doh.gif nezinau maniske namie nesedi..visur su manim..i darba, i miesta, i kavines, i sventes miesto..nepajauciau diskomforto,kad ji kazkokia dydele kurios nei panesti negaliu biggrin.gif tikrai ne

O terjeras jau vien pavadinimas sako,kad lojantis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 28 gegužės 2015 - 15:07
QUOTE(sineriuke @ 2015 05 28, 15:53)
Vieniems patinka dideli sunys,kitiems kuo mazesni,as nenoriu butent tos veisles kuo mazesnio atstovo,as noriu mazo suniuko... jorko neissirinkau 100%,dar galvoju,ieskau...aisku,jei noriu maziuko suniuko,tai geriausia veisle butu rusu toiterjeras arba chichuachua,bet toiterjerai tokie skandalistai doh.gif chichuachua,taip pat turisavo charakteri...kinukai man labai patinka,bet gal jau per dideli,jei vistik dazniausiai jie buna 30 cm ir virs 4 kg verysad.gif teks apsilankyti paroduoje ir apsispresti galutinai smile.gif

Imk pudelį - nesišeria, būna įvairių dydžių. Tik va su balseliu irgi. Ir apskritai - nu tai yra šuo, ar nori kad jis kniauktų?
Aš pirmiausia žiūrėčiau sveiko šuniuko. O sveria 2,5 ar 3 kg - nu anoks čia skirtumas, jei jį tik trumpam pakelt reikės, ne nuolat nešiot. Mano rankinukas sunkesnis, su puse gyvenimo.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 05 28, 15:07)
Imk pudelį - nesišeria, būna įvairių dydžių. Tik va su balseliu irgi. Ir apskritai - nu tai yra šuo, ar nori kad jis kniauktų?
Aš pirmiausia žiūrėčiau sveiko šuniuko. O sveria 2,5 ar 3 kg - nu anoks čia skirtumas, jei jį tik trumpam pakelt reikės, ne nuolat nešiot. Mano rankinukas sunkesnis, su puse gyvenimo.

drinks_cheers.gif


as manau ,kad geriausiai sineriukei antra kate isigyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 28 gegužės 2015 - 15:09
QUOTE(Agnnyte @ 2015 05 28, 15:07)
Mano rankinukas sunkesnis, su puse gyvenimo.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


sineriuke
Būtinai ateikite į CACIB parodą, pažiūrėsite kokie laimi ir kiek yra 3-4 kg CCD šunų parodoje.

Turite vaikų? Ne kiekvienas CCD vaikus mėgsta, myli ir pripažysta.
Dėl lojimo loja jie ne ką mažiau už toiterjerus. Dažnas CCD ir nėra meilus, ypač plikis, kuris prisiriša prie vieno šeimininko ir jį pripažysta. Pūkių charakteris visiškai kitoks.
Kiek CCD augintojų pažystate? Jie visi skirtingi, todėl reiktų pabūvot ir pabendraut ne pas vieną namuose, kad įsitikint ar tikrai tai jūsų veislė.
Tokio kokio Jūs norite puošnaus ir kad nereiktų dažnai skusti nebūna.
O darbo ar depiliuot ar trimeriu darbuotis turėsite nemažai, pilingas, maudymas, dantų priežiūra, nes genetika pagailėjo jiems dantų, reikia saugoti kiek turi.

Daugybė yra atvejų, kai nori nori CCD, o paskui staiga apsižiūri, kad darbo daug malonumo mažai ir nebenori. Dėl veisimo išvis tyliu, tikrai nėra pati pelningiausia veislė veisimui smile.gif

LT yra tik keli veislynai, kurie daug investuoja į parodas (tame tarpe ir Pasaulinio lygio). Turi gerus šunis ir nuolat atnaujina kraujus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pauksciukas: 28 gegužės 2015 - 15:58
QUOTE(pauksciukas @ 2015 05 28, 16:28)

Sakydama CC, sineriukė minty turėjo Cane Corso.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 05 28, 15:31)
Sakydama CC, sineriukė minty turėjo Cane Corso.

Na taip ir Chinese Crested Dog taip pat smile.gif CCD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pauksciukas: 28 gegužės 2015 - 15:59