Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų kuoduotieji šunys (32 tema)

QUOTE(Zarute @ 2015 10 02, 19:37)
Merginos, ka jusu kinukai dabar eda? Mano Pukiui ziauri alergija prasidejo, nebezinau ka ir daryt, kol buvo apauges plaukais nesimate, nuskutom plikai, siaubiakas ten su oda, po pazastim, kaip egzema istisa, nugara vien spuogeliai, papilve net dega, tokia raudona. Cia mano senelis padirbejo, kol nieks nemato kosem ir pienu maitina, sako, kad labai suniukas valgyt nori  doh.gif Sekmadieni vesiu pas veta  g.gif

Mano ėda ryžius su virta jaučio širdim arba kalakuto širdim virtom.
Iš sauso pašaro Dermacomfort Royal.

Pas Brendį būna vienas kitas spuogas, bet jam gal brendimas galvoju.
Atsakyti
Musu dabar valgo maista nuo stalo, jokiu problemu neturim..kai ede pagrinde sausiukus tai ir akys paasarodavo ir spuogu daug buvo (Nuo Royalo akys labai asarodavo, o kitu esanciu Kikoje nelabai mego) Nors yra pastoviai ir sausiuku pripilta,kartais pakramsnoja
Atsakyti
QUOTE(Panavija @ 2015 10 05, 12:52)
Musu dabar valgo maista nuo stalo, jokiu problemu neturim..kai ede pagrinde sausiukus tai ir akys paasarodavo ir spuogu daug buvo (Nuo Royalo akys labai asarodavo, o kitu esanciu Kikoje nelabai mego) Nors yra pastoviai ir sausiuku pripilta,kartais pakramsnoja

Oj pas mane niekada nebūna šunims palikta maisto nevalgymo laiku smile.gif
Tušti bliūdai tik vandenėlis įpiltas.
Royal tik Dermacomfort duodu.
Atsakyti
QUOTE(Zarute @ 2015 10 03, 02:37)
Merginos, ka jusu kinukai dabar eda? Mano Pukiui ziauri alergija prasidejo, nebezinau ka ir daryt, kol buvo apauges plaukais nesimate, nuskutom plikai, siaubiakas ten su oda, po pazastim, kaip egzema istisa, nugara vien spuogeliai, papilve net dega, tokia raudona. Cia mano senelis padirbejo, kol nieks nemato kosem ir pienu maitina, sako, kad labai suniukas valgyt nori  doh.gif Sekmadieni vesiu pas veta  g.gif



ju maiste ziurekit kad maziau baltymu butu , tai viena is priezasciu kaip bebutu ...
Atsakyti
QUOTE(pauksciukas @ 2015 10 05, 13:01)
Oj pas mane niekada nebūna šunims palikta maisto nevalgymo laiku smile.gif
Tušti bliūdai tik vandenėlis įpiltas.
Royal tik Dermacomfort duodu.

O vat pas mus visada yra maisto, esu dvi kates turejus tai irgi nuo pat mazu dienu maisto budavo joms. Va uosviene laiko dvi kates tai maisto negali palikti,nes persiestu ir isvemtu.Kate buvau davus broliui pagloboti keleta menesiu,tai kai parsiveziau jau galvojau reikes slepti maista,nes daznai bliuda tustindavo..bet po keleto dienu aprimo. Brolis laiko katina tai maisto irgi pastoviai nelaikydavo.
Atsakyti
QUOTE(Zarute @ 2015 10 02, 19:37)
Merginos, ka jusu kinukai dabar eda? Mano Pukiui ziauri alergija prasidejo, nebezinau ka ir daryt, kol buvo apauges plaukais nesimate, nuskutom plikai, siaubiakas ten su oda, po pazastim, kaip egzema istisa, nugara vien spuogeliai, papilve net dega, tokia raudona. Cia mano senelis padirbejo, kol nieks nemato kosem ir pienu maitina, sako, kad labai suniukas valgyt nori  doh.gif Sekmadieni vesiu pas veta  g.gif

superinis mums Eucabana dermatozich. Ėdam antri metai tik jį ir baigėsi problemos. Tik brangus už 12 kg 70 eurų. Dar norėjau čia paklaust ar ką nors dar be sauso ir vandens duodat? aš nieko, gerai čia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelisv @ 2015 10 13, 14:16)
superinis mums Eucabana dermatozich. Ėdam antri metai tik jį ir baigėsi problemos. Tik brangus už 12 kg 70 eurų. Dar norėjau čia paklaust ar ką nors dar be sauso ir vandens duodat? aš nieko, gerai čia  schmoll.gif

tai normali kaina gaunas, musu maistas nieko blatno 800gr - 7,48eu
Galima imti dydesni kieki berodz 2kg..bet man tas atidarinejimas . Mazesne pakuote svieziau buna man atrodo.

As tai duodu darzoviu blush2.gif maniske prasosi morku, burokeliu, vakar avokado gavo..labai megsta darzoves
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 10 13, 21:53)
tai normali kaina gaunas, musu maistas nieko blatno 800gr - 7,48eu
Galima imti dydesni kieki berodz 2kg..bet man tas atidarinejimas . Mazesne pakuote svieziau buna man atrodo.

As tai duodu darzoviu  blush2.gif maniske prasosi morku, burokeliu, vakar avokado gavo..labai megsta darzoves

senai matyti smile.gif)
Aš irgi daržovių duodu, tik nžn kiek duot, kad nepadaugint. Tai kąsniuką morkos, agurko, bet tik kaip skamėstas jam gaunasi. Man dar siūlė imti tos pačios firmos konservus, bet neėmiau, bijau kad paskui sauso neės g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelisv @ 2015 10 13, 15:16)
superinis mums Eucabana dermatozich. Ėdam antri metai tik jį ir baigėsi problemos. Tik brangus už 12 kg 70 eurų. Dar norėjau čia paklaust ar ką nors dar be sauso ir vandens duodat? aš nieko, gerai čia  schmoll.gif


Kai mano suo ede dermatozis eukanuba nieko nedaviau. Tik vanduo ir edalas.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 10 15, 12:40)
Kai mano suo ede dermatozis eukanuba nieko nedaviau. Tik vanduo ir edalas.

Man tik va klausimas pakilo, ar jį visą gyvenimą ir galima duoti, nes jis kaip ir gydomasis g.gif
Atsakyti
O mano Bleirai jau antra karta negimdyvinis nestumas doh.gif . Jau trecia naktis abi be miego. Geriam vaistus. Dabar belieka apsispresti ka daryti su sekancia ruja: ar leisti prie suniuko, ar sterilizuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelisv @ 2015 10 15, 08:08)
senai matyti smile.gif)
Aš irgi daržovių duodu, tik nžn kiek duot, kad nepadaugint. Tai kąsniuką morkos, agurko, bet tik kaip skamėstas jam gaunasi. Man dar siūlė imti tos pačios firmos konservus, bet neėmiau, bijau kad paskui sauso neės g.gif

o maniske jokiu apsoliuciai konservu i burna neima,tik tuos angliskus ekologiskus biggrin.gif kur atsidarisu atrodo ,kad zmonem biggrin.gif
vistiena, tunas ir t.t. fantastika
foto imeciau cia
https://www.facebook...272758/?fref=ts

QUOTE(JJuratyte @ 2015 10 15, 15:03)
O mano Bleirai jau antra karta negimdyvinis nestumas  doh.gif . Jau trecia naktis abi be miego. Geriam vaistus. Dabar belieka apsispresti ka daryti su sekancia ruja: ar leisti prie suniuko, ar sterilizuoti  verysad.gif

o ji viska jau turi susirinkus parodose ,kad suniukam turet ? unsure.gif
Jaigu neplanuojama veisti as butinai sterelizuociau .
Atsakyti