Įkraunama...
Įkraunama...

Balsiai ir aplinkui

Kviečiame prisijungti visus iš šio Vilniaus miesto krašto 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 05 28, 18:26)
Kviečiame prisijungti visus iš šio Vilniaus miesto krašto  4u.gif


o jau nuotraukos grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 05 28, 18:47)
o jau nuotraukos grožis wub.gif


Labai gražus, žalias kraštas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RLJ @ 2015 05 28, 16:42)
Mokyklai lengviausia yra išmesti ir dėl to nesukti galvos. Galite pasisiūlyti mokyklai, kad suorganizuosite uniformų išdalinimą.




QUOTE(Nastya @ 2015 05 28, 17:21)
drinks_cheers.gif
Visi žiūri į kitus, bet patys nieko nedaro, nors juk ''taip lengva''.

Beje, kokios tų uniformų kainos? Nejau tokios baisios?  blush2.gif


Na taip, juk skelbimą prie įėjimo ir į fb prieš išmetant sudėti labai sunku smile.gif aš kaip asmuo turiu teisę dalinti? Manau, čia mokyklos prerogatyva. Bet pas mus visada taip: sugalvojai - pats ir padaryk biggrin.gif

Nežinau, baisios ar ne. Skonio reikalas. Megztukas apie 70 litų pernai buvo berods.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2015 05 28, 23:03)
Na taip, juk skelbimą prie įėjimo ir į fb prieš išmetant  sudėti labai sunku smile.gif aš kaip asmuo turiu teisę dalinti? Manau, čia mokyklos prerogatyva. Bet pas mus visada taip: sugalvojai - pats ir padaryk biggrin.gif

Nežinau, baisios ar ne. Skonio reikalas. Megztukas apie 70 litų pernai buvo berods.


Galit mokyklai pasisiulyti, nepakenks mirksiukas.gif Matot, dazniausiai taip ir buna, kol kazko nesiimi nieko ir neivyksta. Duosiu kaip pavyzdi, dabar kolkas gyvenu fabijoniskese, tai kad savivaldybe suremontuotu mums visa kiema, parkingo aikstele, pakeistu apsvietima ir visa kita galima buvo net nesvajot. Bet va as emiausi to pati, as organizavau, kaimynai visi patys susimete pinigu ir viska pataisem, issalvatavom nauja aikstele kur uztenka vietos visiems. Kartais reikia kazko patiems imtis ir neziureti i kitus. Beto ne man vienai to reikejo, bet as pasiaukojau, dabar visi laimingi smile.gif

Na nezinau, aisku nuo seimos priklauso, ju pajamu, bet man 70lt nebaisi kaina, gi metams uz megstini, jei vaikas leciau auga tai dviem... Bet aisku as manau mokykla galetu padalint kam ju tikrai reikia, bet jei ji nieko nesiima tai gali kazkas kitas bent pasisiulyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 05 29, 03:47)
Na nezinau, aisku nuo seimos priklauso, ju pajamu, bet man 70lt nebaisi kaina, gi metams uz megstini, jei vaikas leciau auga tai dviem... Bet aisku as manau mokykla galetu padalint kam ju tikrai reikia, bet jei ji nieko nesiima tai gali kazkas kitas bent pasisiulyt  rolleyes.gif


Pažiūrėjus mokyklos tinklapį uniformų kainas, tai pilna uniformos kaina yra 500 Lt. (pilnas komplektas uniformos). Šiais metais yra brangesnės.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 05 29, 02:47)
Galit mokyklai pasisiulyti, nepakenks  mirksiukas.gif Matot, dazniausiai taip ir buna, kol kazko nesiimi nieko ir neivyksta. Duosiu kaip pavyzdi, dabar kolkas gyvenu fabijoniskese, tai kad savivaldybe suremontuotu mums visa kiema, parkingo aikstele, pakeistu apsvietima ir visa kita galima buvo net nesvajot. Bet va as emiausi to pati, as organizavau, kaimynai visi patys susimete pinigu ir viska pataisem, issalvatavom nauja aikstele kur uztenka vietos visiems. Kartais reikia kazko patiems imtis ir neziureti i kitus. Beto ne man vienai to reikejo, bet as pasiaukojau, dabar visi laimingi smile.gif

Na nezinau, aisku nuo seimos priklauso, ju pajamu, bet man 70lt nebaisi kaina, gi metams uz megstini, jei vaikas leciau auga tai dviem... Bet aisku as manau mokykla galetu padalint kam ju tikrai reikia, bet jei ji nieko nesiima tai gali kazkas kitas bent pasisiulyt  rolleyes.gif


Plius 2 - 3 maikutės, kaklaraištis, o jei dar nori sarafano ar sijono, kelnių? Pridėkite pratybas už 200, sąsiuvinius, sportinę aprangą, kuprinę, penalus ir t.t.,ir darosi savaime suprantama, kad tie 70 papildomai jau gal daug. Ypač, kai yra gražesnių biggrin.gif
O šiaip, šeimų visokių yra. Žinau atvejų, kad net Kalėdiniam renginius užmetė kiti tėvai, nes nebuvo iš ko! Ir kalba ėjo apie kelis litus.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 05 29, 03:47)
Na nezinau, aisku nuo seimos priklauso, ju pajamu, bet man 70lt nebaisi kaina, gi metams uz megstini, jei vaikas leciau auga tai dviem... Bet aisku as manau mokykla galetu padalint kam ju tikrai reikia, bet jei ji nieko nesiima tai gali kazkas kitas bent pasisiulyt  rolleyes.gif


įpirkčiau, ne tame bėda, bet į tą megztuką be vargo po poros mėnesių nepažiūrėsi - jis sintetinis, nešildo. O be to - nu jau toks neatsakingas biznis - nu vat grynas pinigo kalimas ant tų uniformų.. doh.gif tokia aukso gysla - antkainį dėk bet kokį - vis tiek pirks. Nekainuoja tie rūbeliai realiai nė pusės tos kainos.

pernai mamos metėsi ir siuntėsi tuos megztukus iš uk, tai už tokią kaina galima buvo 3 megztukus pasrsisiųst doh.gif . Aš saviškei tiesiog iš next parduotuvės buvau nupirkusi - dvigubai pigiau, emblemą prisiuvau ir thumbup.gif ieškau išeičių, nes man toks verslas neatrodo sąžiningas..

500 lt., mano supratimu, yra labai brangu. Bet iš kt. pusės - šitiek uniformų guli išmetimui, tai gal tikrai kažkam lengviau ir finansiškai pigiau nupirkt naują, negu susieškot senąjį rolleyes.gif
Atsakyti
As pernai sumokejau 200 uz:
* Lengvas megztukas medvilninis.
* Mocheros vilnos megztukas (uzsidejom karta, mokykloje per karsta)
* 2 balti marskinukai (pokas, veinu dar net uzsideje nebuvom)
* 2 maikutes (pokas)
* 2 tamsiai melyni sijonai (pakas, 1 net nebuvom uzsideje)
* Tamsiai melynos kostiumines kelnes (dar net nepanaudojom)

Megztukas LABAI geros kokybes, atlaike skalbimus, lyginimus ir t.t., pasiliksiu kaip atsargini kitiems metams. Maikutes irgi neblogos, kalnieriukai neatrodo kaip skuduras. TIk kiek atspalvis skiriasi geltonos.

Su uzsakymu manau persistengiau, puses to nereikejo, bet kai pirma karta taigi nezinai...

Atsakyti
Na jo, viska sudejus brangokai gaunasi bigsmile.gif Gaila, kai mokykla taip elgiasi unsure.gif
Atsakyti
Ar neteko jums susidurti su vagimis? Užpraeitą naktį, iš 3 d. į 4 d. Kryžiokuose mums išsiurbė visą kurą iš automobilio bako, kai automobilis stovėjo tiesiai po mūsų pravertu miegamojo langu, plius pilnatis buvo ir tikrai labai šviesu ant kiemo buvo. Tiesiog taip atvirai... Tiesą sakant, man dabar kažkaip nejauku, nes ir gyvenam dar čia palyginti neseniai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2015 06 05, 15:53)
Ar neteko jums susidurti su vagimis? Užpraeitą naktį, iš 3 d. į 4 d. Kryžiokuose mums išsiurbė visą kurą iš automobilio bako, kai automobilis stovėjo tiesiai po mūsų pravertu miegamojo langu, plius pilnatis buvo ir tikrai labai šviesu ant kiemo buvo. Tiesiog taip atvirai... Tiesą sakant, man dabar kažkaip nejauku, nes ir gyvenam dar čia palyginti neseniai... unsure.gif


Šiuo metu statom namą, tai lyg ir niekas nieko nevogė g.gif Nors buvo ir ne kartą kieme palikti šiokie tokie daiktai dar kai net tvoros nebuvo. Tikiuosi ir poto nevogs niekas bigsmile.gif
Atsakyti