Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Gerai, kad ne sloike tą šunį augina..

O dėl tos tašės. Ką gali žinot, gal šuo irgi sirgaliojo biggrin.gif Niekad nepuolu teist, nežinodma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 04 birželio 2015 - 07:52
QUOTE(Fėja* @ 2015 06 04, 08:43)
Gerai, kad ne sloike tą šunį augina..


Tai, kad beveik... biggrin.gif
Jis namuose turi paklotelius kur siusint, o isvestas irgi kazkaip prisitaiko tuptelt.
Ziema ir per lietu jo is viso neisveda, tai be "pampersu" prapultu doh.gif
Nesakyciau, kad cia "ziaurus elgesys". Greiciau perdeta meile. Pats suo irgi jokiu pretenziju nereiskia; jis juk net neisivaizduoja, kad gali buti kitaip. Jam gerai kaip yra lotuliukas.gif Ir taip visus 10 metu smile.gif
Man tokie navarotai nepriimtini, bet pasakyt, kad suo nepriziuretas - nu niekaip negaletum schmoll.gif
Atsakyti
Nu jo, čia perdėta meilė. Bet koks kraštutinumas yra negerai. drinks_cheers.gif Bet šuns gyvenimas, gal ir nėr blogas. drinks_cheers.gif

Nu paskutinė foto iš vakar ir varau atlikt mamos ir anūkės pareigas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 06 04, 09:05)

Nu paskutinė foto iš vakar ir varau atlikt mamos ir anūkės pareigas biggrin.gif

lotuliukas.gif Idomiau butu anukes ir bobutes biggrin.gif thumbup.gif Dar daug truksta iki tokios versijos? bigsmile.gif
Klausyk, Feja, o Bela yra kada nors regejus bent jau savo ugio suni? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 06 04, 09:14)
lotuliukas.gif  Idomiau butu anukes ir bobutes  biggrin.gif  thumbup.gif  Dar daug truksta iki tokios versijos?  bigsmile.gif
Klausyk, Feja, o Bela yra kada nors regejus bent jau savo ugio suni?  bigsmile.gif

Daug. Mano vaikai dar tik ketvirtokė ir paruošiamukė.
Savo BAbulei iki tiek gyvent nelinkiu, kad mane kaip močiutę pamatytų schmoll.gif

Norėjau rašyti nea, nemačius, bet iš tiesų, vakar eidamos per Panemunės tiltą matėm suaugusią beveisliukę tokio dydžio, gal net mažesnę (mat buvo ant rankų ji g.gif )
O mano Bela dar AUGA rolleyes.gif

Nu viskas.varau
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 06 03, 20:26)
Maivomės  blush2.gif



Pamaivos biggrin.gif Pinkis irgi tokį turi...tik spėju,kad kokius 4 kartus didesnis-žodž,pati galiu atsigult lotuliukas.gif Bet kai partysiau iš "Senių" tai iškart įsiropštė,du kartus prašyt nereikėjo biggrin.gif
QUOTE(Fėja* @ 2015 06 03, 21:45)

Faina vieta, nebuvau tokios mačius. Nu ką, aš miesčionka... Jei kas nežinotų, tai tie urveliai-kregždučių nameliai biggrin.gif


Nu o paskui tai ilsėjomės visi pas foksę namuose. Beje, planas važiuoti agility stebėti šį sekmadienį žemės ūkio akademijoj visiems. Tikiuosi pavyks ax.gif



Pažinau...retai,bet praeinam čia.Su ciūciku dar nebuvom ax.gif
Žemkėn norėčiau,bet kad maškė sulūžus (kai pasakė,kiek kainuos pataisyt... doh.gif doh.gif doh.gif ) o visuomeniniu ir dar savatgalį trenktis schmoll.gif dar plius tėvo diena...
QUOTE(Fėja* @ 2015 06 04, 08:33)

Susipažinom su rusų kurtu, bet panašu, kad bedokumenčiu....

koks gražus wub.gif man netelpa makaulėj,kaip galima gyvą daiktą išmesti doh.gif Nu bliam,tokius išgamas pati išmesčiau kur nors negyvenamoj saloj doh.gif

va mano princas savaitgalį,deginasi : biggrin.gif

user posted image
хостинг фотографий
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 06 04, 09:20)
Savo BAbulei iki tiek gyvent nelinkiu, kad mane kaip močiutę pamatytų schmoll.gif 

Nu viskas.varau

AGA! Pavarei kaip as apie A+A uosviene bigsmile.gif
Bet kai isnesinejo - blioviau. (Ne taip daznai ir raudoju; ypac kai visi kiti dziugauja). Ale vat uzpyle asaros primetus, kad "NAMU SIELA NAMUS PALIEKA". Bjauri buvo kaip is pacio baisiausio anekdoto, bet nemazai ir padejo gyvenime.
P.S. BA(O)buciu jau nebeturim, o pats nei dieduku, nei bobutes vyru irgi dar nepatapau verysad.gif Noretusis, bet paveda jaunimelis. unsure.gif (Jauciu Aiste greiciau uz broli kokiu nors palku/malku namo parsines) thumbup.gif biggrin.gif
P.S. Tik as tada jau busiu atiduotas pozeminiams kirminams lotuliukas.gif biggrin.gif
P.S.(2) Gal galit paskolint ant krematoriumo? bigsmile.gif Greit grazinciau blush2.gif
Atsakyti
aga...investuotum į alų tuoj pat ... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 06 04, 13:36)
aga...investuotum į alų tuoj pat ... lotuliukas.gif

Baik tu, zmogus pultu siuksliu isnest. biggrin.gif
Atsakyti
Abidvi esate irasomos i KIAULES/isdavikes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 06 04, 14:13)
Abidvi esate irasomos i KIAULES/isdavikes  biggrin.gif

tease.gif bebe.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Arvydai, mano bAbulei 93 metai. Jai senatvine demencija, parkinsonas ir dar bile kiek bile ko. Ka as jai linkesiu, kol mano ketvirtoke mane bAba padarys. Ai, lai ji is dangaus uz mane dziaugias.

Del zliumbimo, as irgi zliumbiau, kai mociutei pablogejo. Nusiramint negalejau, daktare tik padejo. Bet realiai as jai linkiu "lengvai ir greitai". Gal ir ziauriai skamba, nzn.


Neturiu ka skolint tau krematoriumui. Seima, vaikai, bAbulė, suo, man manikiurui irgi reikia. Taupyk, dar laiko matau tau yra.
Atsakyti