Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(lututė @ 2015 06 03, 15:20)
ai,čia nesiskaito  lotuliukas.gif  dietos padeda laikytis  lotuliukas.gif  (nors tfu tfu tfu,Pinkis dar nieko nebuvo nuknisęs,nors galimybių-apstu  tongue.gif )


tai va ir aš nesu tikra, kas kaltas: virtuvėj buvo du šunys ir vyras, dingo lėkštė su dešrom. Vienas šuva atkrenta: ūgio kategorija ne ta. Likusieji neprisipažįsta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 06 03, 14:25)
Jo jo. Iseina su siukslem, grizta su alum.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Gorada @ 2015 06 03, 14:27)
tai va ir aš nesu tikra, kas kaltas: virtuvėj buvo du šunys ir vyras, dingo lėkštė su dešrom. Vienas šuva atkrenta: ūgio kategorija ne ta. Likusieji neprisipažįsta  lotuliukas.gif

išvada : pasidalino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 06 03, 14:25)
Jo jo. Iseina su siukslem, grizta su alum.

bigsmile.gif bigsmile.gif Pirma gera ideja kuria per 100 metu is supermamkiu isgirdau!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 06 03, 14:44)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  Pirma gera ideja kuria per 100 metu is supermamkiu isgirdau!!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

Manes jau nebeapgauna tas kupinas entuziazmo balsas "Vaaaa, nesu siuksles!" Kai vietoj siuksliu nesimo pasiulau siurbli, seka didziulis pasipiktinimas. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 06 03, 14:46)
Manes jau nebeapgauna tas kupinas entuziazmo balsas "Vaaaa, nesu siuksles!"

Paauglystej turejau analogiska "einu suns pavedziot" (aisku tikslas budavo ne alus, bet principas panasus) lotuliukas.gif
Atsakyti
šuva "vedžiojasi" prie baro pririštas,o kažkas alų laka ? bigsmile.gif

aaa,tik dabar dašuto,kad čia apie save biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 03 birželio 2015 - 14:33
QUOTE(cile @ 2015 06 03, 15:22)
Paauglystej turejau analogiska "einu suns pavedziot" (aisku tikslas budavo ne alus, bet principas panasus)  lotuliukas.gif

Aš tokiu pasiteisinimu maudavau į parką parūkyt smile.gif
Atsakyti
jum fainai...o vaikystėj mano šunėkas palaidas lakstydavo-tai "pavedžiot"-nikaip biggrin.gif

Kas pokaituko ? biggrin.gif

http://www.dogheirs....shing-for-a-nap
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 06 03, 16:31)
Kas pokaituko ?  biggrin.gif

Niekaip. Daug darbų iki savaitgalio padaryt reikia...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2015 06 03, 13:07)
tai va, toks tyras gėris smile.gif jokio falšyvumo, neapgaus, neskaitant lėkštės su dešrelėm, kurios neaišku kur dingo  lotuliukas.gif


'' Šunys gyvena trumpiau nei žmonės, nes jau gimsta geri, o žmonėm dar reikia tokiais tapt'' Gerai, kad tik dešros. Pas mane linke prapult viskas kas valgomą ir...dažniau būna kaltas Sirius. Jis ties maisto klausimų galvoja biggrin.gif
QUOTE(cile @ 2015 06 03, 14:22)
Paauglystej turejau analogiska "einu suns pavedziot" (aisku tikslas budavo ne alus, bet principas panasus)  lotuliukas.gif

thumbup.gif Šits geras biggrin.gif

Buvom vakar pas Vaitkų su Grantu. Tada važiavom į kitą kliniką darytis tyrimų. Išvada- šuo senas
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 06 03, 15:33)
šuva "vedžiojasi" prie baro pririštas,o kažkas alų laka ?  bigsmile.gif

aaa,tik dabar dašuto,kad čia apie save  biggrin.gif

VO! Cia ir yra skirtumas, kad skirtingu tempu dasunta! biggrin.gif
Man lab patiko istorija apie fena. Bandau atgamint:
"Moteriai fenas yra prietaisas issidziovint plaukus. Dar su juo galima nupust dulkes ir i ji dainuot. O vyrui - galimybe greit issidziovint kojnes arba pagasdint katina". mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 06 03, 19:00)
VO! Cia ir yra skirtumas, kad skirtingu tempu dasunta!  biggrin.gif
Man lab patiko istorija apie fena. Bandau atgamint:
"Moteriai fenas yra prietaisas issidziovint plaukus. Dar su juo galima nupust dulkes ir i ji dainuot. O vyrui - galimybe greit issidziovint kojnes arba pagasdint katina".  mirksiukas.gif

Nebent vyras su ilgais plaukais ir neturi katino smile.gif
Atsakyti