Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Agnnyte @ 2015 06 03, 16:09)
Aš tokiu pasiteisinimu maudavau į parką parūkyt smile.gif

Aš ir ax.gif

Arvydai, geras apie fena biggrin.gif
Atsakyti
Maivomės blush2.gif

[attachmentid=234539]

Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 06 03, 19:26)
Maivomės  blush2.gif


Kokia faina lova thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 06 03, 20:26)
Maivomės  blush2.gif

[attachmentid=234539]

O! Naujas plaustas lotuliukas.gif
Su musu gelbetoju operatyvumu kai kas dar ir dabar Baltijos juroj pluduriuotu jei toki turetu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2015 06 03, 20:29)
Kokia faina lova  thumbup.gif
Dėkui aciuks.gif
QUOTE(arvydas. @ 2015 06 03, 20:31)
O! Naujas plaustas  lotuliukas.gif
biggrin.gif Aha biggrin.gif ir aš juokiausi, kad dabar ji nuosavą laivą turi!
Atsakyti
Jolleee, nu tikrai yra kuo pasipuikuoti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Priprato prie nujo baldo greitai? Miega ten gal ir naktį?

Mes irgi pasimaivysim biggrin.gif

Vaikščiojom šiandien Panemune 3 valandas thumbup.gif Suskaičiavo mano aparatas, kad nuėjau 13000 žingsnių ir pasiekiau savo asmeninį rekordą biggrin.gif
Bela matosi pas mergaitę rankose biggrin.gif
Faina vieta, nebuvau tokios mačius. Nu ką, aš miesčionka... Jei kas nežinotų, tai tie urveliai-kregždučių nameliai biggrin.gif
user posted image

Nu o paskui tai ilsėjomės visi pas foksę namuose. Beje, planas važiuoti agility stebėti šį sekmadienį žemės ūkio akademijoj visiems. Tikiuosi pavyks ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 03 birželio 2015 - 20:47
QUOTE(Fėja* @ 2015 06 03, 21:45)
Jolleee, nu tikrai yra kuo pasipuikuoti thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Priprato prie nujo baldo greitai? Miega ten gal ir naktį?

Mes irgi pasimaivysim biggrin.gif

Vaikščiojom šiandien Panemune 3 valandas thumbup.gif Suskaičiavo mano aparatas, kad nuėjau 13000 žingsnių ir pasiekiau savo asmeninį rekordą biggrin.gif
Bela matosi pas mergaitę rankose biggrin.gif
Faina vieta, nebuvau tokios mačius. Nu ką, aš miesčionka... Jei kas nežinotų, tai tie urveliai-kregždučių nameliai biggrin.gif
[Nu o paskui tai ilsėjomės visi pas foksę namuose. Beje, planas važiuoti agility stebėti šį sekmadienį žemės ūkio akademijoj visiems. Tikiuosi pavyks ax.gif



o kodėl šuniukas rankose, o ne ant žemės? ax.gif

kartą Belmonte take mačiau kaip mergina jorką ant rankų nešėsi, na ant tiek juokinga biggrin.gif jau šuo kojų neturi, būtinai nešiojamas turi būt
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 06 03, 23:04)
o kodėl šuniukas rankose, o ne ant žemės?  ax.gif

kartą Belmonte take mačiau kaip mergina jorką ant rankų nešėsi, na ant tiek juokinga  biggrin.gif  jau šuo kojų neturi, būtinai nešiojamas turi būt

Ai, vaikai bijojo, kad šunys nešoktų kregždučių namelių griauti, tai pasinaudojo progą mano giminaitė ciūciką palaikyt biggrin.gif
Nes šiaip lakstė visą laiką ir laisva, be pavadžio thumbup.gif Tiek išsikrovė thumbup.gif ir iš aplinkinių dėmesio gavo biggrin.gif

O kodėl juokinga, kad nešėsi jorką? Gi nežinai nei kodėl, nei kiek smile.gif

Aš kažkada nešiau rusų spanielį namo iš žaliakalnio vieno galo, į kitą, nes po skiepo princas nepaėjo. Nu ir lai dyvijasi kas nori. Man dzin biggrin.gif

Panemunėj susipažinom su rusų kurtu.
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 06 03, 21:45)
*Jolleee, nu tikrai yra kuo pasipuikuoti thumbup.gif  Priprato prie nujo baldo greitai? Miega ten gal ir naktį?
**Mes irgi pasimaivysim biggrin.gif

*Taip, iš karto įlipo, užsiėmė savo poziciją biggrin.gif Naktį dar nemiegojo, mat tik šiandien kurjeris pristatė guolį smile.gif
**Atrodo šauniai lauke pabuvojot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 06 03, 23:04)
o kodėl šuniukas rankose, o ne ant žemės?  ax.gif

kartą Belmonte take mačiau kaip mergina jorką ant rankų nešėsi, na ant tiek juokinga  biggrin.gif  jau šuo kojų neturi, būtinai nešiojamas turi būt

Kaimyne ta savo pekinietiska sinsiliuka amzinai tuso. Ir laiptais, ir per gatve nesas, ir jei purvas ar auksta zole... O pas save kieme kai paleidzia, tai tik ant dekio bigsmile.gif Net nezinau kaip tas ciuckis sugeba nusiciurkst.
Sako atseit, kad kailis neissiteptu, bet priciom tada gatve ir laiptai? g.gif Te jau regis perdeta meile wub.gif
Suniukas tikrai labai grazus; o ir kudlas sukuot turbut yra ka veikt, bet, kad taip mucint... Ka as zinau rolleyes.gif Uz tai ir suva 100 metru paejes jau kriokia uzduses, o, kad begtu tai turbut dar niekad nebande biggrin.gif Ale, kad butu storas tai irgi nepasakytum: ji labai gerai maitina (tik is rankos ir su saukstu) ir t.t. Pati kaimyne sako, kad uzdusta nes nosis per maza, bet man atrodo, kad tiesiog "uzsigulejes" rupuziukas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 06 03, 23:51)
*Taip, iš karto įlipo, užsiėmė savo poziciją biggrin.gif Naktį dar nemiegojo, mat tik šiandien kurjeris pristatė guolį smile.gif
**Atrodo šauniai lauke pabuvojot  thumbup.gif

O, tai faina thumbup.gif

Aha, privargom thumbup.gif Man pačiai šiandien kojų padus skaudena. Prasta avalyne į žygį išėjau... g.gif nors buvau su sportbatukais, bet matyt jie prastos kokybės.
Šunys grįžo namo, tai foksė savo narvan, o mano gražuolė prašėsi ant lovos (pati neužlipa, tik nušoka), bet aš jos nekėliau, nes kojų nenuplovus buvau. Tingėjau. Tai kas beliko - nuėjo pas dragę thumbup.gif

Arvydai, tai tas šuo ant to dekio ir daro g.gif
Aš laiptinėj Belą iš namų nešu, nes bijau, kad primyš mažoji neatlaikius g.gif Bet atgal, tai abi sportuojam-užbėgam į 5 aukštą laiptais biggrin.gif

Iš tiesų vaikai baisiai mėgsta Belą nešiot g.gif Pastoviai prašau, kad paleistų šunį. Ir va tada-pasitaikė proga, tai ne pavadėlį dėjo, o pasiėmė į rankas.

Aš pradžioj bijojau Belą paleisti nuo pavadžio, bijojau, kad ji išsigandus kažko-pabėgs. Bet nea, ji kaip tik, laikosi šalia thumbup.gif Kaip faina vakar buvo, šakės. thumbup.gif

Susipažinom su rusų kurtu, bet panašu, kad bedokumenčiu.... Nes čipo ar tatoo nėra. Žmonės priglaudė jį, nes išmestas buvo. Važiavo dėl jo iš Kauno į Kupiškį ir pasiėmė, kad jau šeimininkai išmetė gatvėn bash.gif
Dydžio skirtumas milžiniškas biggrin.gif Bela jam iki kulkšnies biggrin.gif Bet pirmoji ėjo rodyt iniciatyvos pažaist doh.gif lotuliukas.gif

Papildyta:

Va, gražuolis wub.gif Aš šeimininkės paprašiau, kad leistų man su juo nusifotkint. Nusiunčiau foto MB ir pasakiau, kad nusprendžiau išsiminyt Belą biggrin.gif Jis aišku, nepatikėjo lotuliukas.gif

Bet gyvena 3 kambarių bute. Maniau kad name... Bet prie Panemunės pušyno. Maudosi Nemune, žodžiu, šunį išmetė kažkokie ... , bet jam pasisekė. Yra mylimas labai.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 04 birželio 2015 - 07:33
QUOTE(Fėja* @ 2015 06 03, 23:31)
Ai, vaikai bijojo, kad šunys nešoktų kregždučių namelių griauti, tai pasinaudojo progą mano giminaitė ciūciką palaikyt biggrin.gif
Nes šiaip lakstė visą laiką ir laisva, be pavadžio thumbup.gif Tiek išsikrovė thumbup.gif ir iš aplinkinių dėmesio gavo biggrin.gif

O kodėl juokinga, kad nešėsi jorką? Gi nežinai nei kodėl, nei kiek smile.gif

Aš kažkada nešiau rusų spanielį namo iš žaliakalnio vieno galo, į kitą, nes po skiepo princas nepaėjo. Nu ir lai dyvijasi kas nori. Man dzin biggrin.gif

Panemunėj susipažinom su rusų kurtu.


na tašėj nešėsi, tai turbūt ilgai.
man šuo turi būti šunišku, nepatinka visokie renginėjimai ir pan schmoll.gif šuo ne lėlė, o gyvūnas, turi teisę būti gyvūnu ax.gif na tik Bartuką po kastracijos porą dienų nešiojau laiptais iš/į 5 aukštą, kad kunkolai nesuplyštų biggrin.gif

beje man prie visokių skardžių labia baisu kai šunys arti prieina biggrin.gif aš kaip tikra alpinisto dukra, labia bijau aukščio, na tiesiog paniškai, tai kai šunys palei kokį skardį ramiai sau bidzena, širdis į kulnus nusileidžia biggrin.gif



QUOTE(arvydas. @ 2015 06 04, 08:03)
Kaimyne ta savo pekinietiska sinsiliuka amzinai tuso. Ir laiptais, ir per gatve nesas, ir jei purvas ar auksta zole... O pas save kieme kai paleidzia, tai tik ant dekio  bigsmile.gif  Net nezinau kaip tas ciuckis sugeba nusiciurkst.
Sako atseit, kad kailis neissiteptu, bet priciom tada gatve ir laiptai?  g.gif  Te jau regis perdeta meile  wub.gif
Suniukas tikrai labai grazus; o ir kudlas sukuot turbut yra ka veikt, bet, kad taip mucint... Ka as zinau  rolleyes.gif Uz tai ir suva 100 metru paejes jau kriokia uzduses, o, kad begtu tai turbut dar niekad nebande  biggrin.gif  Ale, kad butu storas tai irgi nepasakytum: ji labai gerai maitina (tik is rankos ir su saukstu) ir t.t. Pati kaimyne sako, kad uzdusta nes nosis per maza, bet man atrodo, kad tiesiog "uzsigulejes" rupuziukas  cool.gif


tokių dalykų nesuprantu.... čia jau manau fanatizmas ir galėtų būti traktuojama kaip žiaurus elgesys su gyvūnu doh.gif
taip ir įsivaizduoju, kad kokia mamelė savo vaiką iki kokių 5metų nevestų laukan, nes neduok Die kas užkrės, paskui iki kokių 10 metų nešiotų ant dekiuko kieme pasėdėt ir vėl namo bigsmile.gif na kas čia per gyvenimas?

Atsakyti