Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

Sersėja nenuvylė biggrin.gifjau buvau nusigandus, kas čia jai nutiko, kad taip kilniai pašnekėjo smile.gif
A, beje, o tai kas Džonas su Daeneris gaunasi - brolis ir sesuo ar pusbrolis su pussesere? Pasimečiau mažumėlę smile.gif

 

Cercey savam stiliuj, intrigas ji išmano. As vienu metu jau buvau sunerimus del Jaimie, kai jis pasakė kad  joja į šiaurę...

​O Jon'as yra Daenerys sūnėnas :D, Rhaegar'as buvo Daenerys ir Viserys brolis, o Jon'as Rhaegar'o sunus...

Tik po teisybei kai maciau flashback'a iš pradzių pagalvojau kad ten yra Viserys, kuris mirė 1 sezone, nes Rhaegar'o tikėjausi daug įspūdingesnio, kadangi jis buvo "most handsome man of Vesteros" :B bet epizodas buvo grazus...
 

Atsakyti

vajej kiek laukt blink.gif

Gali tekti laukti net iki 2018/2019 m. ziemos :unsure: , Nes 8 sezona tik spali pradės filmuoti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbulis: 29 rugpjūčio 2017 - 12:53
QUOTE(Simbulis @ 2017 08 29, 13:50)
​O Jon'as yra Daenerys sūnėnas biggrin.gif, Rhaegar'as buvo Daenerys ir Viserys brolis, o Jon'as Rhaegar'o sunus...


supratau smile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
Aha, as irgi paskutiniu metu radau pranesimu, kad 2018 ruduo yra anksciausias laikas rolleyes.gif Man Jon ir Cersei visai neturi jokio potraukio tarpusavy, toks jausmas, kad nemazai ziurovu to norejo, del to ir suvede juos. O dar tas faktas, kad jie gimines, fui, per daug kraujomaisos siame seriale blink.gif
Man kazkaip pagaillo to niekso Littlefingerio biggrin.gif Vis tik smagu buvo matyt, kaip seserys susivienijo.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2017 08 29, 19:00)
Aha, as irgi paskutiniu metu radau pranesimu, kad 2018 ruduo yra anksciausias laikas  rolleyes.gif Man Jon ir Cersei visai neturi jokio potraukio tarpusavy, toks jausmas, kad nemazai ziurovu to norejo, del to ir suvede juos. O dar tas faktas, kad jie gimines, fui, per daug kraujomaisos siame seriale  blink.gif
Man kazkaip pagaillo to niekso Littlefingerio  biggrin.gif Vis tik smagu buvo matyt, kaip seserys susivienijo.

Jus turbut norejot pasakyt Jon ir Daenerys, o ne Cersey
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2017 08 29, 19:00)
O dar tas faktas, kad jie gimines, fui, per daug kraujomaisos siame seriale  blink.gif

Man kazkaip pagaillo to niekso Littlefingerio  biggrin.gif


man rodos, Targarienai aplamai tuokėsi daugiausia tarpusavyje. Tai čia irgi kraujo trauka turbūt pasireiškė smile.gif Man šiaip jie irgi visiškai nedera, bet tai kad nėr daugiau su kuo jų suporuot smile.gif

Man viskas ten per greit buvo. Norėjosi daugiau dėmesio toms peripetijoms, gal Brano vizijų galėjo ta tema parodyti. Visgi tie praeities įvykiai labai svarbūs buvo, galėjo daugiau atskleisti. Dabar tik pora sakinių Branas pasakė, ir viskas.
Ir Džono kilnumo atleidžiant tam išdavikui per daug jau..
Atsakyti
Zinoa, turejau omeny Daenerys ;)
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2017 08 29, 00:05)
Taip ir nesupratau, kuom tas drakonas spjaudes laugh.gif

ta ugnim , kur suvirinimo aparatai skleidzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2017 09 01, 21:48)
ta ugnim , kur suvirinimo aparatai skleidzia biggrin.gif

Aš tai irgi nelabai supratau kuo spjaudė, bet jei sugriovė sieną, tai turėjo būti ugnis. Ale ji buvo balta unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lux: 02 rugsėjo 2017 - 07:20
Gal del to, kad tas drakonas dabar faktiskai jau mires, priklauso kitam pasauliui biggrin.gif Bet siaip uzbaige idomioj vietoj, ilgai laukt kito sezono.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2017 09 03, 16:30)
Gal del to, kad tas drakonas dabar faktiskai jau mires, priklauso kitam pasauliui  biggrin.gif Bet siaip uzbaige idomioj vietoj, ilgai laukt kito sezono.

tai cia paskutine serija buvo????
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2017 09 04, 20:01)
tai cia paskutine serija buvo????


taip smile.gif laukiam kitų metų dabar smile.gif
Atsakyti