Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokinančioms vairuoti (II tema)

Sena tema

Kaip sekasi mokintis toliau? Kokie sunkumai, ar kaip tik dziaugsmai aplanko:)?
Atsakyti
Ateinu pasiguosti... buvau šiandien regitroj, teks dar ten sugrįžti verysad.gif . Atlikus įvažiavimą į kiemą atbulomis sugebėjau pamiršti persijungti į pirmą bėgį blush2.gif doh.gif ir po to dar išvažiuojant iš to pratimo užvažavau ant bortelio doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(HFT @ 2015 06 12, 19:24)
Ateinu pasiguosti... buvau šiandien regitroj, teks dar ten sugrįžti  verysad.gif . Atlikus įvažiavimą į kiemą atbulomis sugebėjau pamiršti persijungti į pirmą bėgį  blush2.gif  doh.gif  ir po to dar išvažiuojant iš to pratimo užvažavau ant bortelio  doh.gif  doh.gif

Užjaučiu 4u.gif kitą kartą tikrai pasiseks 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Laura @ ,2015 06 12, 15:55)
Sena tema

Kaip sekasi mokintis toliau? Kokie sunkumai, ar kaip tik dziaugsmai aplanko:)?

Po truputį smile.gif eina sau,kaip aš žioplinėju gatvėj,kritinių pridarau,nesuprantu,atrodo viską žinau,o gaunasi š...atsiprašant... doh.gif vienpusiam vis nublūdiju,įsuku ne taip ir pan.Bent aikštelėj jau jau judu į priekį,lengviau kažkiek,jau ir gyvatėlę pati viena atbuliniu pravažiavau biggrin.gif prisiparkavimai sunkiau,bet nieko,perprasiu dar,turiu laiko smile.gif
Kaip kitoms merginoms sekasi?
Atsakyti
Irce6, ačiū už paguodą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kiek jūs jau važiavimų turėjot?

Gal kuri galėtumėt paaiškinti kaip tikrintumėt darbinį ir stovėjimo stabdžius (ne servise)? 4u.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HFT: 13 birželio 2015 - 07:13
QUOTE(HFT @ 2015 06 13, 07:12)
Irce6, ačiū už paguodą  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kiek jūs jau važiavimų turėjot?

Gal kuri galėtumėt paaiškinti kaip tikrintumėt darbinį ir stovėjimo stabdžius (ne servise)?  4u.gif  g.gif

Devynis važiavimus turėjau jau...liko šeši dar.Su vyru aš dar važinėju,vis praktika.Šiaip labai žioplinėju,reiks kažkaip susikaupti labiau,nepasimesti ir matyti ženklus biggrin.gif
Va dėl stabdžių ir man aktualu.Suprantu,kad stovėjimo stabdis,jei įjungtas,tai dega kontrolinė lemputė prietaisų skydelyje.O jį patikrinti,tai gal reikia bandyt važiuoti su užtrauktu ir žiūrėti ar stabdo,nes kiek suprantu tai jei su įjungtu(užtrauktu) važiuosi,vis tiek turėtų blokuoti ratus g.gif na aš čia pati išmąsčiau taip,nesijuokit jei pripaisčiau biggrin.gif daugiau nusimanančios ateis gal ir paaiškins geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2015 06 13, 08:53)
Devynis važiavimus turėjau jau...liko šeši dar.Su vyru aš dar važinėju,vis praktika.Šiaip labai žioplinėju,reiks kažkaip susikaupti labiau,nepasimesti ir matyti ženklus  biggrin.gif
Va dėl stabdžių ir man aktualu.Suprantu,kad stovėjimo stabdis,jei įjungtas,tai dega kontrolinė lemputė prietaisų skydelyje.O jį patikrinti,tai gal reikia bandyt važiuoti su užtrauktu ir žiūrėti ar stabdo,nes kiek suprantu tai jei su įjungtu(užtrauktu) važiuosi,vis tiek turėtų blokuoti ratus  g.gif  na aš čia pati išmąsčiau taip,nesijuokit jei pripaisčiau  biggrin.gif daugiau nusimanančios ateis gal ir paaiškins geriau  smile.gif

Stovėjimo stabdį ir aš taip paaiškinčiau. Jei užtrauktas arba nepajudi iš vietos arba labai sunkiai tas pavyksta.... o kaip su darbiniu ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(HFT @ 2015 06 13, 08:29)
Stovėjimo stabdį ir aš taip paaiškinčiau. Jei užtrauktas arba nepajudi iš vietos arba labai sunkiai tas pavyksta.... o kaip su darbiniu ?  blush2.gif

Stovėjimo dar gali sakyt,kad ant kalniuko sustojus,užtrauki ir žiūri ar nerieda mašina,na panašiai bent.O dėl darbinio man vyras aiškino,kad truputį pavažiuoji ir bandai stabdytis,turi lengvai spaustis stabdis.Vat teoriškai sunku paaiškinti,gal dar kitos merginos pasisakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HFT @ 2015 06 12, 20:24)
Ateinu pasiguosti... buvau šiandien regitroj, teks dar ten sugrįžti 


HFT, Pasiseks kita karteli, tik nenuleiskit ranku smile.gif

QUOTE(Irce6 @ 2015 06 12, 21:27)
Po truputį  smile.gif eina sau,kaip aš žioplinėju gatvėj,kritinių pridarau,nesuprantu,atrodo viską žinau,o gaunasi š...atsiprašant... doh.gif  vienpusiam vis nublūdiju,įsuku ne taip ir pan.Bent aikštelėj jau jau judu į priekį,lengviau kažkiek,jau ir gyvatėlę pati viena atbuliniu  pravažiavau  biggrin.gif  prisiparkavimai sunkiau,bet nieko,perprasiu dar,turiu laiko  smile.gif
Kaip kitoms merginoms sekasi?


Irce6, Kaip as jus suprantu. Vakar vaziavau mieste, sugebejau uzgesti maziausiai 10 kartu, net geda jau pasidare ir pikta kartu...lyg ir suprantu, kad per greit atleidziu sankaba, per silpnai spaudziu gaza, ale vistiek kojos neklauso. Po to isntruktorius sako, gal sedyne per arti, ir tikrai - pasitaisius jau geriau buvo, kazkiek, dar avalyne pakeiciau...nu zodziu, nesiseke kolkas...apie kitas klaidas net nekalbu, nes dar daug ju...

QUOTE(HFT @ 2015 06 13, 08:12)
Gal kuri galėtumėt paaiškinti kaip tikrintumėt darbinį ir stovėjimo stabdžius (ne servise)?  4u.gif  g.gif


Jiegu dar neatsake merginos, tai pabandykit internete paieskoti, kazkada kai man reikejo, tai lengvai radau. NUORODA O instruktorius nepaaiskino?
Atsakyti
Laura, ačiū už nuorodą 4u.gif
Na aš neužgęstu,iš vietos išvažiuoju gerai.Tiesiam kelį ir viskas liuks,kol neprasideda manevrai...kad ir persirikiuot kai reikia,o mašinų daug,dar ne visada susigaudau galiu rikiuotis ar dar ne...ir šiaip posūkiuose prisidirbu,vis noriu su antra pavara sukti,o instruktorė sako,jei posūkis nestaigus su trečia suk ir t.t. ir vis gaunu velnių,kad greičio pedalą per daug spaudau,tipo per greitai važiuoju blush2.gif žodžiu reikia dar persilaužti,mesti blogus vairavimo įpročius (jei galima taip pavadinti) lauk ir bus viskas liuks smile.gif
Regitra artėja,baimės akys didėja biggrin.gif eilėm jau kalbėt tuoj pradėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2015 06 13, 12:33)
Laura, ačiū už nuorodą  4u.gif
Na aš neužgęstu,iš vietos išvažiuoju gerai.Tiesiam kelį ir viskas liuks,kol neprasideda manevrai...kad ir persirikiuot kai reikia,o mašinų daug,dar ne visada susigaudau galiu rikiuotis ar dar ne...ir šiaip posūkiuose prisidirbu,vis noriu su antra pavara sukti,o instruktorė sako,jei posūkis nestaigus su trečia suk ir t.t. ir vis gaunu velnių,kad greičio pedalą per daug spaudau,tipo per greitai važiuoju  blush2.gif žodžiu reikia dar persilaužti,mesti blogus vairavimo įpročius (jei galima taip pavadinti) lauk ir bus viskas liuks  smile.gif
Regitra artėja,baimės akys didėja  biggrin.gif eilėm jau kalbėt tuoj pradėsiu  biggrin.gif

Man atrodo, kad tau reik instruktore keist.
Per greitai tai kiek - 60 km/h ir daugiau? Manyciau mokinukui optimalus greitis gatveje yra 45-50 km/h.
As ir posukius sukiu su antra pavara. Tai negali buti laikoma klaida, nes geriau daugiau pristabdyt ir uzsukt uztikrintai, nei netiketai ikrist i kokias vezes ar ziema net slystelti.
Del persirikiavimo: vazineji su M zenklu, reiskias niekas neuzleidzia jei posuki parodai biggrin.gif Tad sunku tikrai ivertinti ar praleis, ar suspesi ir pan. Jei jau visiskai sustojus bandai uzlist, tai masina turi buti tikrai toli arba labai turi iskart gazuot. Kitu atveju manau uztenka, kad ta masina vis dar matai galinio vaizdo veidrodelyje ir butinai turi kliuti apvaziuot kiek galima greiciau.
O siaip tai tik patirtis tokius dalykus isugdo ir is mokinuko reikalauti to (manevravimo, atitinkamo greicio kelyje ar posukio issukimo) dar per anksti. Svarbu, kad tu pati ismoktum vairuoti taip, kad nekeltum pavojaus kitiem, kad nebutum kliutis kelyje, kad nesukeltum avariniu situaciju.
Ir kaip as tave suprantu. Man vairavimas buvo pats didziausias issukis gyvenime ir kele daugiausiai baimiu. Dabar net juokinga.
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2015 06 13, 08:53)
Devynis važiavimus turėjau jau...liko šeši dar.

kodėl dar šeši?
Man gatvėje trūksta atidumo, šiaip viskas OK su mašinos valdymu. Bet jau aikštelė blink.gif , kiek ko klausiau, kiek ieškojau info, visi skirtingai kalba apie parkavimą atbulomis. Nežinau kada ir kaip persilaužti verysad.gif
Irce6 O kada tau regitra?
Atsakyti
QUOTE(HFT @ 2015 06 13, 08:12)
Irce6, ačiū už paguodą  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kiek jūs jau važiavimų turėjot?

Gal kuri galėtumėt paaiškinti kaip tikrintumėt darbinį ir stovėjimo stabdžius (ne servise)?  4u.gif  g.gif

Man per egzamina buvo klausimas apie darbini stabdi, kaip as ji tikrinsiu. Pasakiau, servise, arba pradejus vaziuoti spausiu pedala. Egzaminuotojas klausia, o koks trecias budas patikrinti? Nezinojau, tai pats paaiskino. Kai masina neuzvesta reikia bandyti nuspausti pedala, ir pedalas neturetu nusispausti.
bet man uzskaite jis si klausima kaip teisingai atsakyta wink.gif
nesikabineja jie regitroj prie tu klausimu wink.gif
Atsakyti