Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokinančioms vairuoti (II tema)

QUOTE(Fia @ 2015 06 13, 21:07)
Man per egzamina buvo klausimas apie darbini stabdi, kaip as ji tikrinsiu. Pasakiau, servise, arba pradejus vaziuoti spausiu pedala. Egzaminuotojas klausia, o koks trecias budas patikrinti? Nezinojau, tai pats paaiskino. Kai masina neuzvesta reikia bandyti nuspausti pedala, ir pedalas neturetu nusispausti.
bet man uzskaite jis si klausima kaip teisingai atsakyta wink.gif
nesikabineja jie regitroj prie tu klausimu wink.gif

O ačiū 4u.gif kitą kartą ir aš žinosiu kaip patikrinti.

Laura ačiū už nuorodą. Instruktorius kažkada aiškino per teorijos paskaitas, bet nuo to gan nemažai jau laiko praėjo. Aš užtesiau visą šitą teisių reikalą... doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Profit @ 2015 06 13, 19:47)
kodėl dar šeši?
Man gatvėje trūksta atidumo, šiaip viskas OK su mašinos valdymu. Bet jau aikštelė  blink.gif , kiek ko klausiau, kiek ieškojau info, visi skirtingai kalba apie parkavimą atbulomis. Nežinau kada ir kaip persilaužti  verysad.gif
Irce6  O kada tau regitra?

Tai 15 važiavimų išviso.O tau kiek?
Aikštelėj man ir dar sunku,bet mano instruktorė pabraižė schemas,kada kur žiūrėti,kada sukti vairą ir pan.,truputį lengviau jau.Paprašyk instruktoriaus kad papaišytų ir tau.Šiaip žinau,kad nieko gero tos schemos,stengiuosi orientuotis pagal linijas,nes realybėj kuoliukų nebus...Važiuosiu ryt su vyru dar į kokią aikštelę pasipraktikuosiu.
O apie regitrą dar negalvoju,nesijaučiu stipri nei gatvėj nei aikštelėj... baigsiu pamokas vairavimo tada matysiu ar dar pirktis papildomų,o gal bandysiu registruotis.
Kas tau aikštelėj sunkiausia?Man dabar status garažas ir šoninis prisiparkavimas...
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2015 06 13, 12:07)
Man atrodo, kad tau reik instruktore keist.
Per greitai tai kiek - 60 km/h ir daugiau? Manyciau mokinukui optimalus greitis gatveje yra 45-50 km/h.
As ir posukius sukiu su antra pavara. Tai negali buti laikoma klaida, nes geriau daugiau pristabdyt ir uzsukt uztikrintai, nei netiketai ikrist i kokias vezes ar ziema net slystelti.
Del persirikiavimo: vazineji su M zenklu, reiskias niekas neuzleidzia jei posuki parodai biggrin.gif Tad sunku tikrai ivertinti ar praleis, ar suspesi ir pan. Jei jau visiskai sustojus bandai uzlist, tai masina turi buti tikrai toli arba labai turi iskart gazuot. Kitu atveju manau uztenka, kad ta masina vis dar matai galinio vaizdo veidrodelyje ir butinai turi kliuti apvaziuot kiek galima greiciau.
O siaip tai tik patirtis tokius dalykus isugdo ir is mokinuko reikalauti to (manevravimo, atitinkamo greicio kelyje ar posukio issukimo) dar per anksti. Svarbu, kad tu pati ismoktum vairuoti taip, kad nekeltum pavojaus kitiem, kad nebutum kliutis kelyje, kad nesukeltum avariniu situaciju.
Ir kaip as tave suprantu. Man vairavimas buvo pats didziausias issukis gyvenime ir kele daugiausiai baimiu. Dabar net juokinga.

Na instruktorė man patinka,o kad aš pridarau klaidų tai pati kalta... smile.gif šiaip žinok būna,kad važiuoju mieste ir žiūriu jau netoli 60km/h...kažkaip greičio nebijau visai...aš ir aikštelėj mėgstu greičio pedalą spustelti,ko nereikia,va tada ir gaunu pylos biggrin.gif
Ačiū už paaiškinimus dėl persirikiavimo 4u.gif manau pradžioj visiem baisu,paskui jau lengviau bus.Kad aš vairuosiu niekad nebūčiau pagalvojus,niekada nenorėjau,gyvenimas privertė biggrin.gif dabar mąstau,kad visai smagu,sėdi ir važiuoji kur tau reikia smile.gif man svarbiausia išmokti vairuoti pagal taisykles,kad nebedaryčiau kritinių klaidų,o patirtis ateis su laiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2015 06 13, 22:33)
Tai 15 važiavimų išviso.O tau kiek?
Aikštelėj man ir dar sunku,bet mano instruktorė pabraižė schemas,kada kur žiūrėti,kada sukti vairą ir pan.,truputį lengviau jau.Paprašyk instruktoriaus kad papaišytų ir tau.Šiaip žinau,kad nieko gero tos schemos,stengiuosi orientuotis pagal linijas,nes realybėj kuoliukų nebus...Važiuosiu ryt su vyru dar į kokią aikštelę pasipraktikuosiu.
O apie regitrą dar negalvoju,nesijaučiu stipri nei gatvėj nei aikštelėj... baigsiu pamokas vairavimo tada matysiu ar dar pirktis papildomų,o gal bandysiu registruotis.
Kas tau aikštelėj sunkiausia?Man dabar status garažas ir šoninis prisiparkavimas...

Man niekas nesakė, kiek tų val reikia. Sakė, kiek reik, tiek ir važiuok, bet jau matau, kad tempia laiką su aikštele, nieko nesako, jokių schemų ar pan... Per pamoką po vieną kartą visus pratimus padarai ir psio... doh.gif Nu ką gali išmokti?
Sunkiausia garažas ir lygiagretus parkavimas.
O taip norisi kuo greičiau mokyklinį išlaikyti...ir į Regitrą bandyti.
O gal tu po 2 val važinėji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Profit: 14 birželio 2015 - 10:06
QUOTE(Profit @ 2015 06 14, 10:05)
Man niekas nesakė, kiek tų val reikia. Sakė, kiek reik, tiek ir važiuok, bet jau matau, kad tempia laiką su aikštele, nieko nesako, jokių schemų ar pan... Per pamoką po vieną kartą visus pratimus padarai ir psio... doh.gif  Nu ką gali išmokti?
Sunkiausia garažas ir lygiagretus parkavimas.
O taip norisi kuo greičiau mokyklinį išlaikyti...ir į Regitrą bandyti.
O gal tu po 2 val važinėji?

Išviso 30 akademinių val. priklauso,tai važinėju po 2 akademines,gaunasi pusantros valandos.Tai 15 važiavimų išviso,turėtų ir pas tave taip būti.
O aikštelėj ir po kartą pervažiuoju visus pratimus,kiek spėju,nes man iš rajono iki miesto tenka važiuoti,aikštelė mieste mokyklos,tai užtrunkam.Mažokai man ir aikštelėj,nėra kada daugiau bandytis,nes už manęs visada jau kitas mokinys stovi ir laukia...
Kažkaip dar T sankryžos( ar kaip ji ten vadinasi) nemokė visai manęs,nei pagreitėjimo g.gif reiks antradienį užklausti per važiavimą.
Atsakyti
QUOTE(HFT @ 2015 06 13, 21:19)
Aš užtesiau visą šitą teisių reikalą...  doh.gif  ax.gif


HFT, uztesiau ir as, pradejau mokintis pries 2.5 metu - pravaziavau 14 vaziavimu, turejau ir regitros teorija, buvo belike tik mokyklinio iskaita ir regitroj praktinis. Tiks as dar bludijau, tai ketinau imti papildomas, bet suzinojau, kad laukiuosi, tai kuri laika nevaziavau - paskui man vairavimo mokykloj sake, jog negalima nesciai laikyti, nesigilinau - galima, negalima...nusprendziau atideti, dabar vel tesiu mokslus. Todel, vat ir pikta kai rasiau, kad uzgestu, vaziavau su 4 masinomis, niekada negesdavau, gal pirma vaziavima pora kart.
Bet kaip as viska pamirsau, siaubas, jau rasiau berods, kai nepraktikuoji, nekas telieka - nera igudziu.
Tiesa, geras dalykas, kad jau kazkiek "pagavau" rikiavimosi subtilybes, nes anksciau isvis nesuprasdavau, laisva eile, kaip greit masina priarteja, ypatingai jeigu praleidzia.

QUOTE(Irce6 @ 2015 06 14, 11:43)
Išviso 30 akademinių val. priklauso,tai važinėju po 2 akademines,gaunasi pusantros valandos.Tai 15 važiavimų išviso,turėtų ir pas tave taip būti.


As kaip suprantu maziausiai 30 ak. valandu reik isvazineti. Bet yra kam neuztenka, tai gal kitokia sutartis jau is karto, zinau Kaune kur 46 ak. sutartis moterims smile.gif
Atsakyti
Laura,na taip 30a.k. valandų mažiausiai,paskui jei nori perki papildomas,bent mano mokykloj.O kur čia 46 a.k. val.yra?Būčiau iškart ten ėjus biggrin.gif
Aš teoriją spalį išsilaikiau,gailiuosi,kad iškart nėjau į mokyklą...būčiau jau teises gal turėjus smile.gif nieko merginos,įveiksim mes tą Regitrą,laiko tik reikia ir daug praktikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ ,2015 06 14, 14:32)
HFT, uztesiau ir as, pradejau mokintis pries 2.5 metu - pravaziavau 14 vaziavimu, turejau ir regitros teorija, buvo belike tik mokyklinio iskaita ir regitroj praktinis. Tiks as dar bludijau, tai ketinau imti papildomas, bet suzinojau, kad laukiuosi, tai kuri laika nevaziavau - paskui man vairavimo mokykloj sake, jog negalima nesciai laikyti, nesigilinau - galima, negalima...nusprendziau atideti, dabar vel tesiu mokslus.

Tiesa, geras dalykas, kad jau kazkiek "pagavau" rikiavimosi subtilybes, nes anksciau isvis nesuprasdavau, laisva eile, kaip greit masina priarteja, ypatingai jeigu praleidzia.

Pasirodo ne aš viena po tiek sugebu užtęsti, dabar taip gailiuosi rolleyes.gif

Aš irgi suabejoju su atstumais kai reik rikiuotis. Mane būna praleidinėja, o man baisu kažkam vos ne prieš pat nosį lysti, nes o gal paskui persigalvos ir nebeužleis ir šiaip dar kartais sunku tuos atstumus ir kitų greitį įvertinti.

QUOTE(Irce6 @ 2015 06 14, 14:50)
nieko merginos,įveiksim mes tą Regitrą,laiko tik reikia ir daug praktikos  4u.gif

Būtinai !! bigsmile.gif drinks_cheers.gif ir eisim švęsti tada jau biggrin.gif tikiuosi jau greitai susitvarkyti su ja, pabodo kažkaip jau tie patys maršrutai, atrodo jau mintinai žinai, bet vis tiek kartais susimauni... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2015 06 14, 14:50)
Laura,na taip 30a.k. valandų mažiausiai,paskui jei nori perki papildomas,bent mano mokykloj.O kur čia 46 a.k. val.yra?Būčiau iškart ten ėjus  biggrin.gif
Aš teoriją spalį išsilaikiau,gailiuosi,kad iškart nėjau į mokyklą...būčiau jau teises gal turėjus  smile.gif nieko merginos,įveiksim mes tą Regitrą,laiko tik reikia ir daug praktikos  4u.gif


Mobiliuose Zmonese maciau lyg ir 46 ak.valandas, bet ten ir kaina kita, kita vertus gal papildomu pamoku tik keliu reikes, tai neapsimoka - reik skaiciuotis smile.gif

Iveiksim Regitra, aisku, kad iveiksim, ir tikiu veliau bus juokinga...bet kolkas tai nervas ima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(HFT @ 2015 06 14, 14:28)
Būtinai !!  bigsmile.gif  drinks_cheers.gif  ir eisim švęsti tada jau  biggrin.gif tikiuosi jau greitai susitvarkyti su ja, pabodo kažkaip jau tie patys maršrutai, atrodo jau mintinai žinai, bet vis tiek kartais susimauni...  ax.gif

thumbup.gif tikrai įveiksim 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Laura @ ,2015 06 15, 06:46)
Mobiliuose Zmonese maciau lyg ir 46 ak.valandas, bet ten ir kaina kita, kita vertus gal papildomu pamoku tik keliu reikes, tai neapsimoka - reik skaiciuotis smile.gif

Iveiksim Regitra, aisku, kad iveiksim, ir tikiu veliau bus juokinga...bet kolkas tai nervas ima schmoll.gif

Aišku reikia skaičiuotis,bet retai kam neprireikia papildomų pamokų smile.gif
Aš tai dabar žiedus ir Vilijampolės gatveles studijuoju,net per googles mapą "pasivaikštau" biggrin.gif ženklus susižiūriu,kad bent kažkiek gaudyčiausi biggrin.gif nors kai važiuot reiks įtariu pamiršiu smile.gif neaišku dar kokiu maršrutu teks regitroj važiuoti.Ai bus kaip bus,kolkas nesinervuoju smile.gif
Kažin regitroj didelės eilės praktikos egzaminui g.gif reiks pasižiūrėt,gal jau reikia rašytis po kokio mėnesio,dar ir pasimokinti laiko turėsiu.
Atsakyti
Laikiau teorija Regitroj birzelio 3d. tai girdejau kaip tos diedukas (tikraja to zodzio prasme, kokiu 70 metu) registravosi praktikos egzui tik liepos 1 d. Tai praktiskai menesio eile, gal internetu registruojantis greciau butu, bet abejoju, vasaros metas.

Su tais diedukais tai idomiai, net du senjorus maciau, B kategorijos teorijos egza laike, nugirdau ant senatves sumaste, kad reikia teisiu, jog zvejot nuvaziuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ ,2015 06 15, 12:39)
Laikiau teorija Regitroj birzelio 3d. tai girdejau kaip tos diedukas (tikraja to zodzio prasme, kokiu 70 metu) registravosi praktikos egzui tik liepos 1 d. Tai praktiskai menesio eile, gal internetu registruojantis greciau butu, bet abejoju, vasaros metas.

Su tais diedukais tai idomiai, net du senjorus maciau, B kategorijos teorijos egza laike, nugirdau ant senatves sumaste, kad reikia teisiu, jog zvejot nuvaziuot biggrin.gif

Oi geras biggrin.gif nu duoda diedukai,ale šaunuoliai thumbup.gif
Einu pasižiūrėt internete kada galima registruotis regitroj praktikai.
Atsakyti
QUOTE(Laura @ ,2015 06 15, 13:39)
Laikiau teorija Regitroj birzelio 3d. tai girdejau kaip tos diedukas (tikraja to zodzio prasme, kokiu 70 metu) registravosi praktikos egzui tik liepos 1 d. Tai praktiskai menesio eile, gal internetu registruojantis greciau butu, bet abejoju, vasaros metas.

Su tais diedukais tai idomiai, net du senjorus maciau, B kategorijos teorijos egza laike, nugirdau ant senatves sumaste, kad reikia teisiu, jog zvejot nuvaziuot biggrin.gif

laisvos vietos praktikai Regitroje priklauso nuo to, kelinta karta laikai egzamina.
Jei pirma karta - sistema parodys daugiau laisvu vietu.
Pakartotinai laikant, registruotis leis mazdaug tik po menesio.
Bet zinoma, galima pastoviai tikrianti ir bandyti pagauti artimiausia data, nes buna, kad ismeta.
Atsakyti