Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokinančioms vairuoti (II tema)

Sveiki, gal kas planuojate Kauno regitroje atsisakyti egzamino, nes negalite, man 08.13 baigiasi teorijos išlaikymo galiojimo laikas, o Kaune jau nebeleidžia registruotis, nes artimiausia data 08.20, o kadangi baigiasi mano teorija, tai ir neberegistruoja manes sad.gif, jei kas planuojate atsisakyti parašykite į až, kad galėčiau lengviau pagauti laiką, nes kiek žiūriu internetiniam jokių laisvų vietų neišmeta doh.gif taip gaila būtų prarasti visus išlaikymus, o ir išlaikyti sunku, man nepavyko iš 3 kartų sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2015 06 18, 10:57)
nes kiek žiūriu internetiniam jokių laisvų vietų neišmeta  doh.gif  taip gaila būtų prarasti visus išlaikymus, o ir išlaikyti sunku, man nepavyko iš 3 kartų sad.gif

tikrai ismeta, reikia tik kantriai tikrinti, ir ne po viena karta dienoje wink.gif
ir ypac bandykite velai vakare. Iki rugpjucio tikrai pagausite.
O kad prasote kieno nors atsisakyti vietos ir uzleisti jums - tikrai taip nepavyks. Nes kaip ir sakiau, tos atsilaisvinusios vietos Regitra jums vis vien neparodys. Rodys tik tiems, kas pirma karta laikys egzamina.
Atsakyti
QUOTE(Fia @ 2015 06 18, 12:25)
tikrai ismeta, reikia tik kantriai tikrinti, ir ne po viena karta dienoje wink.gif
ir ypac bandykite velai vakare. Iki rugpjucio tikrai pagausite.
O kad prasote kieno nors atsisakyti vietos ir uzleisti jums - tikrai taip nepavyks. Nes kaip ir sakiau, tos atsilaisvinusios vietos Regitra jums vis vien neparodys. Rodys tik tiems, kas pirma karta laikys egzamina.

Ačiū už paaiškinimus, šiaip šnd kas pusvalandį žiūriu, bet nė karto neišmetė sad.gif labai tikiuosi pagauti dar laiką ir taip stresuoju, kad neišlaikau, o čia dar ir neleidžia užsiregistruoti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2015 06 18, 12:42)
Ačiū už paaiškinimus, šiaip šnd kas pusvalandį žiūriu, bet nė karto neišmetė sad.gif labai tikiuosi pagauti dar laiką ir taip stresuoju, kad neišlaikau, o čia dar ir neleidžia užsiregistruoti sad.gif

Prisisminiau ir as savus vargus doh.gif
Zinokit su tuo gaudymu tai tikraja zodzio prasme - darbas. as isijungus visa diena ziuredavau, kas 20 min. iki vidurnakcio ir taip kelias dienas, bet pavyko pagauti, ypac 5dieni pasiziurinekite ismeta 6 d.nemazai laiku. bet reikia ziureti neislaikius egzamino po savaites ne anksciau smile.gif
Atsakyti
o kaip nugalėti jaudulį egzamino metu blush2.gif . Jaučiu, kad bus streso....
Atsakyti
QUOTE(Profit @ 2015 06 18, 20:32)
o kaip nugalėti jaudulį egzamino metu  blush2.gif . Jaučiu, kad bus streso....

Aš irgi panikavau iki kol nenuėjau. Bet kai leido pasibandyt mašiną prieš egzaminą ir pravažiuoti ratuką aikštelėje, tai per tą laiką atsipalaidavau, susikaupiau ir ok viskas buvo. Man tai neišeina ir vairuot ir stresuoti vienu metu biggrin.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(HFT @ 2015 06 20, 15:03)
Aš irgi panikavau iki kol nenuėjau. Bet kai leido pasibandyt mašiną prieš egzaminą ir pravažiuoti ratuką aikštelėje, tai per tą laiką atsipalaidavau, susikaupiau ir ok viskas buvo. Man tai neišeina ir vairuot ir stresuoti vienu metu biggrin.gif  biggrin.gif  mirksiukas.gif

O man kartais būna - kvailų klaidų pridarau..Bet, gal praktikos stoka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Profit @ 2015 06 20, 19:56)
O man kartais būna - kvailų klaidų pridarau..Bet, gal praktikos stoka  blush2.gif

Pridarau ir aš ... doh.gif kaip tik sustresuoju taip ir pridirbu nesąmonių...su vyru važiuoju viskas neblogai,nu su instruktore jaudinuosi labiau ir priveliu klaidų ir t.t.
Eina sau,jau pradedu galvoti,kokio velnio prireikė man tų teisių... biggrin.gif kuo toliau tuo baisiau biggrin.gif
Kaip tau sekasi ženklus matyti,ypač kai eismas intensyvus?Man kur keliai pravažiuoti bent kartą nieko,kitur nespėju sužiūrėti...paskutinį važiavimą taip prisidirbau,kad vos nežliumbiau blush2.gif gėda net pasakoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2015 06 20, 21:08)
Kaip tau sekasi ženklus matyti,ypač kai eismas intensyvus?Man kur keliai pravažiuoti bent kartą nieko,kitur nespėju sužiūrėti...paskutinį važiavimą taip prisidirbau,kad vos nežliumbiau  blush2.gif gėda net pasakoti  ax.gif

Būna, kad važiuoju ir pamirštu kokiu keliu važiuoju- ar pagrindiniu, ar šalutiniu, ar vienpusiu ax.gif
O kodėl pradedi abejoti dėl teisių reikalingumo? Viskas bus OK, perprasim visus eismo niuansus. Kada tau mokyklinis egzas?
Atsakyti
QUOTE(Profit @ 2015 06 21, 09:31)
Būna, kad važiuoju ir pamirštu kokiu keliu važiuoju- ar pagrindiniu, ar šalutiniu, ar vienpusiu  ax.gif
O kodėl pradedi abejoti dėl teisių reikalingumo? Viskas bus OK, perprasim visus eismo niuansus. Kada tau mokyklinis egzas?

Ai kai prisidirbu ką tai jau sakau kokio velnio man tų teisių reikia...kuo toliau tuo labiau kvailas klaidas darau blush2.gif
Man dar nepaskirtas mokyklinis,liko 5 važiavimai.Net bijau pagalvoti apie tuos egzus biggrin.gif
Kaip aikštelėj sekasi,gal jau perpratai viską?
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2015 06 21, 11:06)
Ai kai prisidirbu ką tai jau sakau kokio velnio man tų teisių reikia...kuo toliau tuo labiau kvailas klaidas darau  blush2.gif
Man dar nepaskirtas mokyklinis,liko 5 važiavimai.Net bijau pagalvoti apie tuos egzus  biggrin.gif
Kaip aikštelėj sekasi,gal jau perpratai viską?

Aikštelėje kaip ir nieko, tik sunkiau su paraleliniu parkavimu blush2.gif . Kažkaip negerai man dešinysis veidrodėlis nusireguliuoja, sunkiai matosi. Ir reiktų anksčiau pradėt sukti vairą, bet vis neišeina iš pirmo karto ax.gif Bet tikiuosi įveiksiu.
Aš jau galvoju apie mokyklinį egzą.
Atsakyti
Oi, merginos, streso šiandien apturėjau. smile.gif pirmą kartą po egzamino laikymo sėdau prie vairo. O jau praėjo daugiau nei mėnesis. Ir VIENA turėjau važiuoti paimti kolegos. Atgal jau grįžom kartu. Nu tai kol išjudėjau iš aikštelės, tai užgesau kokius tris kartus, o paskui prasilaužiau, tai normaliai. Nu bet pampersas šlapias liko biggrin.gif sugriovė kolega mano ekovairavimo įsitikinimus, nusispjausiu turbūt į tai, ką mokė instruktorius biggrin.gif gyvenimas yra ne egzaminas vis dėlto smile.gif bet uf, greičiau sau mašiniuką rast ir konstruot įgūdžius toliau.
Atsakyti