Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokinančioms vairuoti (II tema)

QUOTE(Fėja* @ 2016 11 22, 14:51)
As manau, kad tik servise galėtu nusiurbti biggrin.gif

Tikrai taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxxxa @ 2016 11 22, 12:00)
Damos, dar klausimuką turiu  4u.gif  Saktykit, kaip su tais patikrinimo klausimais prieš egzaminą  unsure.gif  Kaip konkrečiai reikia atsakyti? Užtenka esmę nusakyti, ar reikia labai detaliai ir išsamiai? Ir ar nebūna kokių papildomų klausimų, kaip kad "Patikrinus alyvą pastebite, kad jos yra per daug? Kaip sumažinsite variklio alyvos lygį?" Čia kaip pavyzdį sakau  biggrin.gif
  help.gif

Labai paprastai atsakai savo zodziais ir tinka jiems, tikrai nesikabineja.
Pvz, manes klause kaip patikrinsi ar gerai veikia stabdziu pedalas, atsakiau kad patikrinsiu autoservise arba pradesiu vaziuoti ir spausiu pedala. Ir tiko tas atsakymas, nors instruktorius pats ivardino dar viena teisinga atsakyma (isminti pedala kai masina neuzvesta - pedalas turetu nejudeti). Kitas klausimas buvo kaip patikrinti ar sviecia lempos, atsakiau paprasysiu ko nors, kad paziuretu - tiko. ;) Dar vienas klausimas kaip patikrinsi padangu bukle, atsakiau kad bandysiu vizualiai, bet geriausiai tai atliksiu autoservise ;)
Na o po kapoto jau tikrai lengva ismokti kur koks skystis randasi ;)
Atsakyti
QUOTE(Fia @ 2016 11 22, 22:19)
Labai paprastai atsakai savo zodziais ir tinka jiems, tikrai nesikabineja.
Pvz, manes klause kaip patikrinsi ar gerai veikia stabdziu pedalas, atsakiau kad patikrinsiu autoservise arba pradesiu vaziuoti ir spausiu pedala. Ir tiko tas atsakymas, nors instruktorius pats ivardino dar viena teisinga atsakyma (isminti pedala kai masina neuzvesta - pedalas turetu nejudeti). Kitas klausimas buvo kaip patikrinti ar sviecia lempos, atsakiau paprasysiu ko nors, kad paziuretu - tiko. ;) Dar vienas klausimas kaip patikrinsi padangu bukle, atsakiau kad bandysiu vizualiai, bet geriausiai tai atliksiu autoservise ;)
Na o po kapoto jau tikrai lengva ismokti kur koks skystis randasi ;)


Ačiū, Fia wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2016 11 22, 16:57)
<p>Mane, tai šiandien instruktorius pagyrė, sako maniau bus blogiau, bet  gerai važiavai(ketvirtas važiavimas), visą miestą išmalėm, jeee aš patenkinta, aišku iš pradžių ne viskas sklandžiai buvo, bet vėliau vis gerėjo, šį kart neužgesau.   thumbup.gif  Dabar ketvirtadienį(tfu tfu tfu, tikiuos neprisidžiaugsiu per anksti).  biggrin.gif </p>

Susipypinsim gal, aš irgi ketvirtadienį važiuoju bigsmile.gif
Klaipėdietės, gal galit patarti, kur būtų galima kokių nuošalesnių kelių rasti, kur galėčiau pasitreniruoti pavarų žeminimą, stabdymą su vyru? Čia mano silpnosios vietos kol kas. Aikštelėje daug neįsibėgėsiu. Lyg ir pietinėje dalyje prie uosto mažiau mašinų, o jei dar savaitgalio rytą kokį gal išvis mažai būtų? rolleyes.gif Nejauku man dar į miestą važiuoti tik su vyru po tų avaringų situacijų unsure.gif
Atsakyti
Merginos, galit dar truputį pagelbėt:
Automobilio pastatymas įkalnėje su borteliu etapai:
Susukam vairą nuo bortelio į priešingą pusę
Įmetam pirmą pavarą
Užtraukiam rankinį
Išjungiam variklį
Teisingai?

O nuokalnėjė kai nėra bortelio vairas sukamas į priešingą gatvei pusę, teisingai, o jei yra bortelis tai į bortelio pusę? Ir vietoj pirmos pavaros metama atbulinė? Taip? Susipainiojau visai
help.gif

Regitra ant nosies, tikiuosi geriausio, bet, jei nuoširdžiai, ruošiuosi blogiausiam blink.gif
Atsakyti
Tai nuokalnėje, jei desinėj pusėj stataisi, bet kokiu atveju, vairas i desine, taip iseina, ikalnėje, jei desinėj pusėj stataisi, vairas i kaire.

Bėgis jungiamas uzgesinus varikli, mane taip mokė. Paskutinis veiksmas. Uzgesini, imini sankaba ir bėgis, priklausomai, kokio reikia.
Atsakyti

Susipypinsim gal, aš irgi ketvirtadienį važiuoju bigsmile.gif
Klaipėdietės, gal galit patarti, kur būtų galima kokių nuošalesnių kelių rasti, kur galėčiau pasitreniruoti pavarų žeminimą, stabdymą su vyru? Čia mano silpnosios vietos kol kas. Aikštelėje daug neįsibėgėsiu. Lyg ir pietinėje dalyje prie uosto mažiau mašinų, o jei dar savaitgalio rytą kokį gal išvis mažai būtų? rolleyes.gifNejauku man dar į miestą važiuoti tik su vyru po tų avaringų situacijų unsure.gif

Aha, pamatysi moteriškę 40+ už mokomosios vairo, tai gal būsiu aš.  :D 

Jo, ten bus mažiausia, Minijos g.gale gali pasibandyti, ir greičiau galėsi pavažiuoti, ten greitis 70 leistinas, antradienį važiavau, tai mašinų mažai ten net antrą dienos. 

Atsakyti
Nu ka ir man pravaziavimai i pabaiga ryt jau 10 bus 4u.gif o instruktorius sako, kad labai zioplas klaidas darau ir veluoju viska daryt, veluoju posuki rodyt veluoju is sankryzos isvaziuot, sukdama kertu kampus gal galit patart as manau kad reikes papildomu pamoku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beutyofme @ 2016 11 23, 20:02)
Nu ka ir man pravaziavimai i pabaiga ryt jau 10 bus  4u.gif  o instruktorius sako, kad labai zioplas klaidas darau ir veluoju viska daryt, veluoju posuki rodyt veluoju is sankryzos isvaziuot, sukdama kertu kampus gal galit patart as manau kad reikes papildomu pamoku  4u.gif

Tai dar 5 vairavimai-daug.
Bet pvz as tik nuo 16-17 vaziavimo kazka suprast normaliau pradėjau.
Jei viska nuo 0 pradėjus, tai normaliai su jumis viskas, manau biggrin.gif

Musu teoretikas sakė, jei 15 vaziavimu uztenka, tai reiskia, turi TOKI talenta, kad gal apie moto sporta pagalvotu tas zmogus smile.gif Taip kad normalu, kad 10 kartas, tai dar tik pradzia mokymosi. smile.gif Na, as taip manau, man taip irgi buvo....
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 11 23, 14:21)
Tai nuokalnėje, jei desinėj pusėj stataisi, bet kokiu atveju, vairas i desine, taip iseina, ikalnėje, jei desinėj pusėj stataisi, vairas i kaire.

Bėgis jungiamas uzgesinus varikli, mane taip mokė. Paskutinis veiksmas. Uzgesini, imini sankaba ir bėgis, priklausomai, kokio reikia.


Supratau , Fėja. Ačiū wub.gif

Beautyofme Sveika, prisijungus 4u.gif Kokiam mieste mokais? Automatinė ar mechaninė? Jei jauti, kad likusių 6 kartų neužteks - imk papildomas. Papildomos liūdina tik tuo, ka papildomai mokėt reikia, o šiaip tai su jomis viskas labai ok smile.gif Aš turėjau 7 papildomas, bet jei per egzaminą Regitros susikirsiu tai ,butinai, dar imsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Tai spės tuos papildomus nusipirkti, kur skubėt. Ties 14 vaziavimu matys, ar reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 11 23, 20:30)
Tai spės tuos papildomus nusipirkti, kur skubėt. Ties 14 vaziavimu matys, ar reikia ax.gif


Šiaip tai aš tik stengiausi padrąsinti, ne paskubinti... blink.gif
Atsakyti