Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokinančioms vairuoti (II tema)

QUOTE(Metaxxxa @ 2016 11 23, 20:25)
Supratau , Fėja. Ačiū  wub.gif

Beautyofme Sveika, prisijungus  4u.gif Kokiam mieste mokais? Automatinė ar mechaninė? Jei jauti, kad likusių 6 kartų neužteks - imk papildomas. Papildomos liūdina tik tuo, ka papildomai mokėt reikia, o šiaip tai su jomis viskas labai ok smile.gif  Aš turėjau 7 papildomas, bet jei per egzaminą Regitros susikirsiu tai ,butinai, dar imsiu  bigsmile.gif


Siauliuose, vytauto mokykloj su mechanine mokaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxxxa @ 2016 11 23, 20:40)
Šiaip tai aš tik stengiausi padrąsinti, ne paskubinti...  blink.gif

4u.gif liuks smile.gif

As iki Regitros issipirksiu 9 idomu uzteks ar ne.... Viskas butu ok, kad ir 50 tu oamoku nepakenktu, bet KAIP BRANGU unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Metaxxxa, laikau kumscius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 11 24, 09:25)
Labas 4u.gif

Metaxxxa, laikau kumscius 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ačiū Fėja bigsmile.gif Laukiu kada važiuot reiks, ir jaučiu kaip gyvenimas nuo streso trumpėja, plaukai baltėja biggrin.gif Vakare užsuksiu pasidalinti patirtim! Gražios dienos visom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxxxa @ 2016 11 24, 09:35)
Ačiū Fėja  bigsmile.gif  Laukiu kada važiuot reiks, ir jaučiu kaip gyvenimas nuo streso trumpėja, plaukai baltėja  biggrin.gif  Vakare užsuksiu pasidalinti patirtim! Gražios dienos visom  4u.gif

Metaxxa, linkiu ramybės 4u.gif
Cia ne gyvenimo ir mirties klausimas. Ne dabar, tada vėliau, bet ISLAIKYSI!!!
Atsakyti
Sveikos smile.gif Šiandien ne nuotaikos grįžau iš vairavimo (8 pamoka) verysad.gif Nu aikštelėje viskas super, bet išvažiuojam į miestą ir maluosi aš su tom pavarom, negražus persijungimas gaunasi, dar vieną kartą užgesau pirma prie sankryžos, šiaip visokių nesamonių pridariau unsure.gif Ne mano diena šiandien tiksliai.
Sekmadienį su vyru mokysimės, kažkaip man ramiau su juo ir efektyviau pamokymai į galvą susidėlioja, aikštelėje vieną kartą tik pasisukinėjau su vyru ir daugiau nebekliūnu, tai tikiuos, kad atsirevanšuosiu, reikia nenuleisti rankų (nors pasvajoju apie automatinę pavarų dėžę jau).

Metaxxxa, kumščius laikau už tave! Pavaryk bigsmile.gif
Atsakyti
Na va.. po to siaubo baubo egzamino.. Nepavyko įveikti, bandysiu vėl po savaitės, gal dviejų , žiūrint kaip laiką pavyks pagauti. bigsmile.gif Bjaurus jausmas, bet stengiuosi pozityvumo neprarasti ax.gif Jei kam kas įdomu - klauskit, mielai pasidalinsiu patirtimi mirksiukas.gif

P.S. Ačiū visoms už palaikymą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Fėja* @ 2016 11 24, 10:27)
Metaxxa, linkiu ramybės 4u.gif
Cia ne gyvenimo ir mirties klausimas. Ne dabar, tada vėliau, bet ISLAIKYSI!!!


Labai šauniai pasakyta wub.gif Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxxxa @ 2016 11 24, 14:32)
Na va.. po to siaubo baubo egzamino.. Nepavyko  įveikti, bandysiu vėl po savaitės, gal dviejų , žiūrint kaip laiką pavyks pagauti.  bigsmile.gif  Bjaurus jausmas,  bet stengiuosi pozityvumo neprarasti  ax.gif  Jei kam kas įdomu - klauskit, mielai pasidalinsiu patirtimi  mirksiukas.gif

P.S. Ačiū visoms už palaikymą  4u.gif
Papildyta:
Labai šauniai pasakyta wub.gif Ačiū  mirksiukas.gif

Papasakok, kur šįkart pakibai? smile.gif
Atsakyti
Fjell, tai dar TIK 8 vairavimas! Ir tu JAU be klaidu aikstele pravaziuoji???? bigsmile.gif TALENTAS!!!!!! bigsmile.gif thumbup.gif (as 20 vairavime i vertikalu nepastatau blink.gif )
Gatvėj viskas sueis i vėzias, pamatysi. As pvz 8 vairavime arba pataikydavau i 3 pavara, arba ne... Uzgesdavau prie KIEKVIENOS sankryzos-nemeluoju.... As skaitau apie tave ir manau, kad bėdu tau greit nebus. mirksiukas.gif


Metaxxxa, papasakok VISKĄ, jei netingi 4u.gif
Viskas bus gerai, nesinervink 4u.gif As tai manau, kad vienintelė bėda, kad per kisene ziauriai kerta, visa kita pffff. ax.gif
Atsakyti

Sveikos smile.gifŠiandien ne nuotaikos grįžau iš vairavimo (8 pamoka) verysad.gifNu aikštelėje viskas super, bet išvažiuojam į miestą ir maluosi aš su tom pavarom, negražus persijungimas gaunasi, dar vieną kartą užgesau pirma prie sankryžos, šiaip visokių nesamonių pridariau unsure.gifNe mano diena šiandien tiksliai.
Sekmadienį su vyru mokysimės, kažkaip man ramiau su juo ir efektyviau pamokymai į galvą susidėlioja, aikštelėje vieną kartą tik pasisukinėjau su vyru ir daugiau nebekliūnu, tai tikiuos, kad atsirevanšuosiu, reikia nenuleisti rankų (nors pasvajoju apie automatinę pavarų dėžę jau).

Eikš :friends: , man irgi šiandien nekokia diena, tas pats su pavarom, makalavausi, vis iš antros jungdavau į 5, dukart užgesau, vėl papypino iš galo, nu nors per kalnelius gatvėse, tuos skaudesnius išmokau pravažiuoti.  :D Aikštelėje gyvatėlė normaliai, T forma gerai, kalniukas gerai, apsisukimas ribotam plote turbūt geriausiai, įvažiavimas siauru takeliu į priekį ir atgal gerai(tik antrą kartą dariau, pirmą kartą kai dariauį priekį iš trečio pavyko tik, atbuliniu iš pirmo), parkavimai su instruktoriaus pagalba gaunasi, pati dariau nusigrybavau, nes neteisingai pastatydavau mašiną, prieš darant, paskui lyg ir supratau, tai gavosi. Nu žodžiu, dabar kitą savaitę bus šeštas kartas, net nežinau ką daryti, bijoti ar ne.  :D 

Na va.. po to siaubo baubo egzamino.. Nepavyko įveikti, bandysiu vėl po savaitės, gal dviejų , žiūrint kaip laiką pavyks pagauti. bigsmile.gifBjaurus jausmas, bet stengiuosi pozityvumo neprarasti ax.gifJei kam kas įdomu - klauskit, mielai pasidalinsiu patirtimi mirksiukas.gif

P.S. Ačiū visoms už palaikymą 4u.gif
Papildyta:

Labai šauniai pasakyta wub.gifAčiū mirksiukas.gif

:4u:  pavyks būtinai. 

Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 11 24, 15:02)
Fjell, tai dar TIK 8 vairavimas! Ir tu JAU be klaidu aikstele pravaziuoji???? bigsmile.gif TALENTAS!!!!!! bigsmile.gif thumbup.gif (as 20 vairavime i vertikalu nepastatau blink.gif )
Gatvėj viskas sueis i vėzias, pamatysi. As pvz 8 vairavime arba pataikydavau i 3 pavara, arba ne... Uzgesdavau prie KIEKVIENOS sankryzos-nemeluoju.... As skaitau apie tave ir manau, kad bėdu tau greit nebus.  mirksiukas.gif
Metaxxxa, papasakok VISKĄ, jei netingi 4u.gif
Viskas bus gerai, nesinervink 4u.gif As tai manau, kad vienintelė bėda, kad per kisene ziauriai kerta, visa kita pffff.  ax.gif

Ačiū už padrąsinimą 4u.gif Žinai, kai instruktorius sako, kad aštuntą pamoką TAIP važiuoti neturėtum, tai ir jaučiuosi prastai, nes tikrai, atrodo šimtą kartų aiškinta ir vis tiek nesąmonių priveliu. Aš tokia perfekcionistė, o tas vairavimas man paskutinius plaukus nužilins biggrin.gif

Laukinė orchidėja, na, skamba tikrai gerai viskas bigsmile.gif O tas miestas, tai miestas... biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Fjell @ 2016 11 24, 17:18)
Ačiū už padrąsinimą  4u.gif Žinai, kai instruktorius sako, kad aštuntą pamoką TAIP važiuoti neturėtum, tai ir jaučiuosi prastai, nes tikrai, atrodo šimtą kartų aiškinta ir vis tiek nesąmonių priveliu. Aš tokia perfekcionistė, o tas vairavimas man paskutinius plaukus nužilins biggrin.gif

Laukinė orchidėja, na, skamba tikrai gerai viskas  bigsmile.gif O tas miestas, tai miestas...  biggrin.gif

Pfffff, nu kaip gali zmogu istatyti i kazkokius standartus? Gi kiekvienam kitaip... As kai 7 vaziavime, niekaip i 3 nepataikiau 1 ir 1 blink.gif blink.gif Tai lyg pradėjo sakyti, kad gal i automata sėsk. Tada sakiau-7 nevaziuoju??? 17- TIKRAI VAZIUOSIU!!! Baigėsi, daugiau kalbu nebuvo.

O kaip vienas vaikas pradeda vaikscioti 10 mėnesiu, kitas tik pusantru metu?? Kiekvienam savo. 4u.gif
Atsakyti