Įkraunama...
Įkraunama...

padidėjęs gimdos tonusas

Man buvo padidejes tonusas nuo 11sav, tai nuo tada pradejau gert magnesiuma ir iki dabar, vakar isgeriau paskutini pakeli nes jau nematau reikalo gert, greit gimdyt 4u.gif biggrin.gif bet pasakysiu ne labai ir padejo tas magnis, reikia labiau save priziuret, visada gulet, stengtis nepervargt. ir tikrai viskas bus gerai
O del pilvo glostymo, tai ir man sake negalima jo glostyt kai buvo padidejes tonusas ir kai skauda pilva, nes dar daugiau ji skatinam labiau skaudet
Atsakyti
mao tonusas irgi padidejes - 18savaite darant echoskopija pasake , veliau tik po menesio gydytoja vaistuka israse - "Spascupreel", ir placiau apie tuos spazmus papasakojo, bet pavyzdziui apie magni nieko nesake, savarankiskai pradejau gerti. nerimavau, bet jusu paskaicius tai mum netaip jau baisu, truputuka retai apskauda ir jau visai retai, gal pora kart per diena, ir tai kai dirbu tik tom dienelem, sukieteja pilvukas smile.gif
taigi ilsekites mamytes 4u.gif
Atsakyti
Man kai pradeda gimda apsitraukineti geriu konjako 10 gramu, o jei labai smarkiai suciulpiu nifedipino tablete. Nors gulimas rezimas pas mane, gimda vistiek susitraukineja kartais. schmoll.gif
Atsakyti
Man visą nėštumą buvo padidėjęs gimdos tonusas, gulėjau savaitę lig. su gresiančiu, tai man patarė dar nošpos gerti, ir magnis leidžiamas veikia geriau, patikėkite, iš kart nuima mirksiukas.gif
Atsakyti
oi mergaites, buvau siandien pas gydytoja privaciai, nes vis pamaudena man pilvo apacia. Poliklinikoj net nesiteikia apziuret-sako normalu. O va siandien med. centre pasake, kad padidejes gimdos tonusas ir sumazejes gimdos kaklelis 3,61 cm. (18 sav.) o tokiu metu turetu but apie 4,5. tai net nezinau, ko cia griebtis. Gydytoja liepe daugiau ilsetis ir gert magni. O as taip bijau, kad nebutu persileidimo. gal kas zinot, po kiek laiko vel reiketu eit pasitikrint situacija? ir ar yra kokiu persileidimo pozymiu, ar tas persileidimas staigiai ivyksta....prasau patarkit, o tai jau panikuot pradesiu...gal as net nezinodama, kad labai blogai, galiu nespet laiku kreiptis pas gydytoja...
dar noriu paklaust, tas nepervargimas tai ka reisia-ar galiu tvarkytis namuose, pasivaikscioti, eiti i kina, ar reikia tik guleti ir guleti?
Ir dar - ar jei viskas gerai, tai tas kaklelis vel pasidaro normalus ar tiesiog nustoja trumpeti? labai lauksiu atsakymo...
Atsakyti
QUOTE(Sillvija @ 2007 11 10, 19:14)
oi mergaites, buvau siandien pas gydytoja privaciai, nes vis pamaudena man pilvo apacia. Poliklinikoj net nesiteikia apziuret-sako normalu. O va siandien med. centre pasake, kad padidejes gimdos tonusas ir sumazejes gimdos kaklelis 3,61 cm. (18 sav.) o tokiu metu turetu but apie 4,5. tai net nezinau, ko cia griebtis. Gydytoja liepe daugiau ilsetis ir gert magni. O as taip bijau, kad nebutu persileidimo. gal kas zinot, po kiek laiko vel reiketu eit pasitikrint situacija? ir ar yra kokiu persileidimo pozymiu, ar tas persileidimas staigiai ivyksta....prasau patarkit, o tai jau panikuot pradesiu...gal as net nezinodama, kad labai blogai, galiu nespet laiku kreiptis pas gydytoja...
dar noriu paklaust, tas nepervargimas tai ka reisia-ar galiu tvarkytis namuose, pasivaikscioti, eiti i kina, ar reikia tik guleti ir guleti?
Ir dar - ar jei viskas gerai, tai tas kaklelis vel pasidaro normalus ar tiesiog nustoja trumpeti? labai lauksiu atsakymo...


Jokių tvarkymųsi, tikrai suspėsi ir į kiną nueiti ir kitur visur nulėkti. Ilsėtis (o ypač jei kaklelis trumpėti pradėjęs) BŪTINA. Ir poilsis nėra tai, kas ir man atrodė. Nu maždaug - ai neisiu į darbą, kada norėsiu kelsiuos, kur norėsiu nueisiu. Žinoma, jei truputį kažkiek pasivaikščiosi, tai nieko baisaus, tačiau nepersistenk.
Gresiančio persileidimo požymiai kiekvienai yra individualūs, tačiau dažniausi - pilvo maudimas, nugaros skausmas, gimdos susitraukinėjimai. Jei pajusi, kad pilvuką sutraukia į akmenuką ir tai kartojasi itin dažnai (daugiau kaip 10 kartų per dieną) arba vienu metu pradeda intensyviai kartotis (kas 10-20 minučių) TUČTUOJAU lėk į ligoninę be jokių poliklinikų. Jokių dvejonių, abejonių ar laukimų, nes kartais būna per vėlu.
Padidėjusį gimdos tonusą geriausia malšinti būtent poilsiu ir ramybe. Vaistus, kaip ir visais kitais atvejais, reikia gerti tik gydytojams rekomendavus ir pačioms neprisigalvoti, kad tas ar anas gal padės. Iš paprastų patarimų, kuriuos girdėjau ligoninėje (prieš porą savaičių būtent su šia problema ir gulėjau) - stengtis neglostyti pilviuko, nekelti aukštyn rankų, nekišti jų po galva. Skamba juokingai ir kaip eilinis bobutės prietaras, tačiau minėtais atvejais gimda tempiasi arba erzinasi, todėl geriau tiesiog to vengti.

Saugokit save ir lengvo jums nešiojimo 4u.gif
Atsakyti
Aciu Cukrute uz patarimus...stengsiuos save priziureti...tik gal darbe bus sunkiau...neprasysiu gi, kad man segtuva ar byla dokumentu kazkas is paskos nesiotu...stengsiuos kiek imanoma, kad leliukui butu gerai...
dar prie to paties paklausiu- ar toks rezimas jau butinas iki pabaigos, ar paskui gali situacija ir pagereti? kaip tau buvo, kai paleido is ligonines? tikiuosi dabar viskas gerai?
Atsakyti
QUOTE(Sillvija @ 2007 11 11, 11:42)
Aciu Cukrute uz patarimus...stengsiuos save priziureti...tik gal darbe bus sunkiau...neprasysiu gi, kad man segtuva ar byla dokumentu kazkas is paskos nesiotu...stengsiuos kiek imanoma, kad leliukui butu gerai...
dar prie to paties paklausiu- ar toks rezimas jau butinas iki pabaigos, ar paskui gali situacija ir pagereti? kaip tau buvo, kai paleido is ligonines? tikiuosi dabar viskas gerai?


Jei darbe nebesusitvarkysi, paprašyk ginės biuletenio wink.gif O mane iš ligoninės paleido po savaitės, dar savaitėlę pabuvau namuose, o dabar viskas tvarkoj thumbup.gif O gal ir išmoksti lėčiau bėgti, kai tenka sustoti, pagulėti ir pagalvoti blush2.gif
Atsakyti
Sveiki
Man nuo šešių mienesiu abu paskutinius neštumus skaudejo, gimda buvo tonuse - su antru vaiku veiksmas buvo lt, su trečiu - JAV. Lietuvoje gulėjau ligoninėje, o JAV ramiausiai atvaikščiojau ir nieko - dar trupūti pernešiojau. ax.gif Tai gi padidėjęs tonusas gali būti tiesiog mamytės ypatumas, nepatogus, bet negresmingas.
Atsakyti
Man irgi nuo 15 savaites padidejes gimdos tonusas, poliklinikoje nuolat tikrina ir tonusa ir gimdos kakleli. O kai pasakai kad dar ir skausmu yra, tai ir su echoskopu pozhiuri ar placenta reikiamoj padety. As retkarciais numetu po 50lt. ir tikrai apziura gauni ne prastesnia negu privaciai thumbup.gif
Pagrindinis vaistas aisku poilsis, poilsis, poilsis + man israso Mg. diasporali, man padeda + ypatingais atvejais irgi naudoju 50ml. konjako biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes. Turejau ir as padidejusi tonusa nuo 13 savaites. Tai nuolat magni geriau. Teko ir ligonineje paguleti. Dabar jau 36 savaites ir as, ir mergyte jauciames gerai.
Beje, pagal naujausius tyrimus Magnesium Diasporal nesciom nerekomenduojamas, nors gydyojai ir israso. svelnesnis yra Magne b6 (cia tas prancuziskas). Be to paskutini menesi isvis su magniu reikia atsargiai, nes labai sutvirtina raumenis, tai pat ir gimdos, ir gali buti sunkesnis gimdymas.
Atsakyti
Sveikutes,
Man irgi buvo padidejes gimdos tonusas 14 nestumo savaite, tai gine pagulde i ligonine savaitei. Geriau geniprali, bet , manau, kad kiekvienas vaistas turi tiek teigiamu tiek neigiamu savybiu, nors sis vaistas ir yra skirtas gresianciam nestumui. Bet as ir pritariu, kad reikia kuo daugiau ilsetis, nusiraminti, nes pats geriausias vaistas yra ramybe biggrin.gif
taip kad gerai pailsek ir viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti