Įkraunama...
Įkraunama...

padidėjęs gimdos tonusas

ir man padidejes, o man tik 8 savaite. ziuriu pas jus daug veliau budavo, tai pradejau bijoti. nes jauciu, kad nieks mane ir i ligonine nepaguldys. ir pailseti neturiu galimybes, nes dirbu. man israse po 2 tabl. duphastono, manio neskyre.
bijau ar viskas bus gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Drambliuk @ 2007 11 13, 12:26)
ir man padidejes, o man tik 8 savaite. ziuriu pas jus daug veliau budavo, tai pradejau bijoti. nes jauciu, kad nieks mane ir i ligonine nepaguldys. ir pailseti neturiu galimybes, nes dirbu. man israse po 2 tabl. duphastono, manio neskyre.
bijau ar viskas bus gerai  unsure.gif

i ligonine guldo ir su dar maziau savaiciu jei reikia, nepergyvenk, o magnio neskiria gerti nes ji galima tik nuo 12 sav. bent jau mano gine taip sake, netgi dar veliau geriau pradeti. As irgi gulejeu ligonineje, tai salia guleje mergina su 7 sav. nestumu del to paties ir jai lasino magni. Jei pamatysi rusvos spalvos isskyras lek pas gydytoja, o iki tol kiek gali ilsekis ir pagulinek thumbup.gif -cia vieninteliai geriausi vaistai
Atsakyti
QUOTE(jolita23 @ 2007 11 12, 20:47)
Beje, pagal naujausius tyrimus Magnesium Diasporal nesciom nerekomenduojamas, nors gydyojai ir israso. svelnesnis yra Magne b6 (cia tas prancuziskas).

Kur radai tokią info? bigsmile.gif
Man viena gydytoja pasiūlė gerti būtent tą magnį, sakė, kad nestuke.gif jis geriausias bigsmile.gif O vėliau, kai kalbėjausi su šeimos gydytoja ir nauja ginekologe, abi stebėjosi ir siūlė diasporalį, bet aš labiau tikiu ta pirmąja blush2.gif

QUOTE(Drambliuk @ 2007 11 13, 10:26)
ir man padidejes, o man tik 8 savaite. ziuriu pas jus daug veliau budavo, tai pradejau bijoti. nes jauciu, kad nieks mane ir i ligonine nepaguldys. ir pailseti neturiu galimybes, nes dirbu. man israse po 2 tabl. duphastono, manio neskyre.
bijau ar viskas bus gerai  unsure.gif

Šiaip diasporalį dažnai siūlo ir esant mažam nestuke.gif - jei tempia pilvą, jei yra problemų su virškinimu ir pan, o kad skyrė duphastoną, tai gerai- jis padeda išlaikyti nėštumą 4u.gif
Atsakyti
O jums pagerėja po to duphastono, man kol kas nesijaučia pagerėjimo unsure.gif
Atsakyti
sveikoss!
man siandien irgi nustate gimdos tonusa, ir buvo lengvas priepolis t.y.kai pilvo apacia sukietejo kaip akmuo truputi apspango galva ir atleido neuzilgo.
paskyre lovos rezima ir magni gerti. bet baisiausia kad nepersileist, ar nepagimdyt anksciau laiko, nes man dar tik 19sav. unsure.gif
Atsakyti
man 20 sav.nustate ta tonusa ir man blink.gif , ir iskilo toks klausimas ar kai ta gimda apsitraukineja tai nekeknkia vaikeliui? nespaudzia jo ar dar kas? gal kas zinot ar klauset saavo gydytoju?
Atsakyti
Na padidėjęs gimdos tonusas reiškia, kad gimdos raumuo susitraukinėja. Žinoma, kad tai nėra sveika ir gerai, nes gali peraugti į sąrėmius ar sukelti priešlaikinį gimdymą. Todėl ir yra ligoninės, įvairūs preparatai, kurie jį sureguliuoja ir atstato. Tiesą pasakius nesu klausus savo gydytojos, ar tai nespaudžia leliuko, bet taip pamąsčius, tai juk vistiek yra ne tik leliukas, bet ir vandenys, placenta, neturėtų labai jau jo mažulio spausti unsure.gif g.gif
Atsakyti
nors aiskiai ir senokai jauciu gimdos kietejimus, bet mano ginius nelabai ir reagavo i paklausima ka daryti doh.gif Tai pati savarankiskai geriu magne B6 ir man tikrai labai padeda.
Atsakyti
padidejus tonui - gerti magni ir ijungti ramesni rezima. ir nesinervinti mirksiukas.gif
sekmes nestukems 4u.gif

QUOTE(Cukrute @ 2007 12 07, 23:02)
Tiesą pasakius nesu klausus savo gydytojos, ar tai nespaudžia leliuko, bet taip pamąsčius, tai juk vistiek yra ne tik leliukas, bet ir vandenys, placenta, neturėtų labai jau jo mažulio spausti  unsure.gif  g.gif

nespaudzia mirksiukas.gif vandenys ji saugo. jei siek tiek ir apspaudzia, tai tikrai jam nieko kenksmingo - gimdymo metu patikek kiek ji suspaudzia 4u.gif
man budavo suastreja tie paruosiamieji saremiai - tai maze atgal atspardydavo. taip ir grumdavosi - tai gimda trukt susipaudzia, tai maze jai atgal atsispardo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vijone @ 2007 12 08, 14:16)
nors aiskiai ir senokai jauciu gimdos kietejimus, bet mano ginius nelabai ir reagavo i paklausima ka daryti doh.gif Tai pati savarankiskai geriu magne B6 ir man tikrai labai padeda.

savarankiskai nepakenksi, tik jau kokia 34-35 savaite nustok gerti, nes kaklelis turi pradeti ruostis gimdymui, nebereikia jo kietinti ir gimdos raminti...
nes bus kaip man....... 11 dienu uzvaiksciojimas ir gimdymas su skatinamaisiais doh.gif
Atsakyti
dar prie to visko gine pasake kad placenta zemai verysad.gif , jau tuoj isprotesiu, atrodo kad man vienai viskas kas blogiausia susidejo..dar tik 20sav. man unsure.gif
bet del placentos, tai sake ji pakils g.gif , bet tai neaisku.. ar buvo kam panasi situacija?
Atsakyti
Mano placenta taip pat buvo žemokai, bet po kiek laiko pasikėlė ir atsistojo į savo vietą. Manau dar anksti tau dėl to pergyventi, gal tik pasisaugok labiau, nesitampyk su svoriais dideliais, nelakstyk daug, tiesiog ramesnė pabūk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita23 @ 2007 11 12, 21:47)
sveikutes. Turejau ir as padidejusi tonusa nuo 13 savaites. Tai nuolat magni geriau. Teko ir ligonineje paguleti. Dabar jau 36 savaites ir as, ir mergyte jauciames gerai.
Beje, pagal naujausius tyrimus Magnesium Diasporal nesciom nerekomenduojamas, nors gydyojai ir israso. svelnesnis yra Magne b6 (cia tas prancuziskas). Be to paskutini menesi isvis su magniu reikia atsargiai, nes labai sutvirtina raumenis, tai pat ir gimdos, ir gali buti sunkesnis gimdymas.

Man padidėjęs gimdos tonusas yra turbūt nuo pat nėštumo pradžios, tačiau tą ginė patvirtino tik 10sav. ir liepė gerti Magnį Diasporale, nes sakė kad jis pats natūraliausias.... o iš kur tie naujausi tyrimai apie jo nepatikimumą? g.gif kiek girdėjau visoms nėštukėms jį skiria. Tačiau aš nejaučiu jo poveikio...Ir dar tris kartus dienoj čiulpiu Spascupreelį. O dėl poilsio ir nervų tai sutinku, tačiau kaip sunku nesinervuoti, kai hormonų audros kyla... ir taip visi aplinkui nervuoja unsure.gif
Atsakyti