Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikulės dieta

QUOTE(Laruja @ 2015 08 04, 13:45)
Sveikos 4u.gif

Prisijungiu prie jusu kompanijos, pradejau siandien pirma ryziu diena smile.gif

Sveika prisijungus smile.gif kuo daugiau tuo smagiau! daugiau motyvacijos smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Kaip laikotės? Man šiandien 4 diena:) Ryte jau vištos krūtinėlės valgiau. Ją vakar pasigrilinau, marinavau su prieskoniais ir šlakeliu sojos padažo. Skonis tai schmoll.gif Tai įsivaizduoju kokios bjaurumo būtų virta.... Vištos nesigaus suvalgyti kiek ryžių.... Nuo kelių file gabaliukų soti jaučiuosi.....
Atsakyti
QUOTE(gera52 @ 2015 08 05, 09:23)
Sveikos. Kaip laikotės? Man šiandien 4 diena:) Ryte jau vištos krūtinėlės valgiau. Ją vakar pasigrilinau, marinavau su prieskoniais ir šlakeliu sojos padažo. Skonis tai  schmoll.gif  Tai įsivaizduoju kokios bjaurumo būtų virta.... Vištos nesigaus suvalgyti kiek ryžių.... Nuo kelių file gabaliukų soti jaučiuosi.....

Sveika smile.gif

Man siandien trecia ryziu diena, jauciuosi puikiai, tikiuosi ir svoris nestovi vietoj blush2.gif O man skani vistienos krutinele, tiek virta, tiek garinta. Daznai uzsimanau tokios, be drusku, be nieko. Tai tikiuosi priblemu nebus per tas dienas smile.gif
Atsakyti
Sveikos!
Jungiuosi ir aš prie Jūsų. Man jau 8 diena. Tad jau kremtu obuolius, begalo laukiau paskutinių 3 dienų, nes labai megstu obuolius. Dabar jaučiuosi gerai, sunkiausios buvo vištienos dienos.
Atsakyti
QUOTE(nilkute @ 2015 08 05, 09:47)
Sveikos!
Jungiuosi ir aš prie Jūsų. Man jau 8 diena. Tad jau kremtu obuolius, begalo laukiau paskutinių 3 dienų, nes labai megstu obuolius. Dabar jaučiuosi gerai, sunkiausios buvo vištienos dienos.

O kodel visoms taip sunku vistienos dienos? Gal as cia jos be reikalo laukiu smile.gif
Kaip svoris krito per sias dienas?
Atsakyti
Na šiaip tai aš mėgstu vištieną, bet kaip ją reikėjo valgyti visą dieną, be jokio garnyro tai ne kas. Vištienos file pasimarinavau su prieskoniais ir kepiau orkaitėje. Startavau su 65 kg, o sversiuosi penktadienio rytą, tada ir sužinosiu kiek pavyko numesti bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Man dar tik antra ryziu diena, bet jauciuosi gerai, manau istversiu smile.gif
As irgi labai vistiena megstu, tai laikiu vistienos dienu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(nilkute @ 2015 08 05, 09:19)
Na šiaip tai aš mėgstu vištieną, bet kaip ją reikėjo valgyti visą dieną, be jokio garnyro tai ne kas. Vištienos file pasimarinavau su prieskoniais ir kepiau orkaitėje. Startavau su 65 kg, o sversiuosi penktadienio rytą, tada ir sužinosiu kiek pavyko numesti bigsmile.gif


Bet jau vistiek turetu matytis ir nesisveriant bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Na ka siandien prasideda 4 diena smile.gif vistienos diena smile.gif
Pirmas etapas iveiktas be jokio vargo, be jokiu nukrypimu smile.gif Jauciuosi gerai smile.gif Per tas tris dienas ryziai visai nenusibodo, galeciau dar ir siandien juos valgyti 😜 Na dabar ziuresim kaip seksis draugauti su vistiena😆😆😆😆😆
Kaip jums merginos sekasi?
Atsakyti
Man 3-cia ryziu diena, vakar suvalgiau persika (bet gal nieko tokio ax.gif )
Pasisveriau siandien ryte, tai -2 kg jau yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laruja @ 2015 08 06, 13:12)
Man 3-cia ryziu diena, vakar suvalgiau persika (bet gal nieko tokio  ax.gif )
Pasisveriau siandien ryte, tai -2 kg jau yra  thumbup.gif

-2kg tai jau nemazai smile.gif as be jokiu nukrypimu kolkas varau smile.gif
Kokia siandien skani vistyte po ryziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimančiukas:) @ 2015 08 06, 12:15)
-2kg tai jau nemazai smile.gif as be jokiu nukrypimu kolkas varau smile.gif
Kokia siandien skani vistyte po ryziu smile.gif


As jau rytoj ragausiu vistyte bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laruja @ 2015 08 06, 16:27)
As jau rytoj ragausiu vistyte  bigsmile.gif

Ziauriai skanu garinta smile.gif tik kazin kiek cia tos vistos galima per diena suvalgyt wink.gif
Atsakyti