Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikulės dieta

Sveikos.Jungiuosi Vaikules dietai. Po vakar dienos dietos -2kg. Trupuciuka nerealu,bet gal nereikia kasdien svertis smile.gif. Grudiniu nevalgau,tai ryzius pakeisiu zuvimi- ziuresiu kas bus.
Vandens isgeriau apie 3l.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Breira: 20 rugpjūčio 2015 - 06:54
sveikos senbuvės ir naujokės, vaikulės šalininkės, ar yra norinčių greit atsikratyti svorio? nes man žūtbūt reikia per mėnesį 6 nurident 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2015 09 02, 17:15)
sveikos senbuvės ir naujokės, vaikulės šalininkės, ar yra norinčių greit atsikratyti svorio? nes man žūtbūt reikia per mėnesį 6 nurident 4u.gif


O kiek dabar sveriate?

Kiek pamenu pavasarį metėme svorį kartu... mirksiukas.gif Aš pasiekiau savo 57 ir 55 netgi buvo. Jūs berods irgi??? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2015 09 03, 10:07)
O kiek dabar sveriate?

Kiek pamenu pavasarį metėme svorį kartu... mirksiukas.gif  Aš pasiekiau savo 57 ir 55 netgi buvo.  Jūs berods irgi???  mirksiukas.gif

Pamenu pamenu Jus smile.gif Na nežinau kiek sveriu ne sturiu paranoją, faktas, kad užsidėjau riebalo apie 5-6 kilus per sočias atostogas ir privalomai turiu juos kuo greičiau numesti biggrin.gif Dabar tris diena svalgiau grikius, pradėjau nuo šiandien trijų dienų varškiadienius. Gal sakau pasilaikome Vaikulės? ar Jūs išlaikėte svorį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2015 09 03, 14:56)
Pamenu pamenu Jus smile.gif Na nežinau kiek sveriu ne sturiu paranoją, faktas, kad užsidėjau riebalo apie 5-6 kilus per sočias atostogas ir privalomai turiu juos kuo greičiau numesti biggrin.gif Dabar tris diena svalgiau grikius, pradėjau nuo šiandien trijų dienų varškiadienius. Gal sakau pasilaikome Vaikulės? ar Jūs išlaikėte svorį? 4u.gif



Linkiu sėkmės, 4u.gif 4u.gif bet neprisijungsiu, nes dabar turiu 56-57 tai čia jau netgi mažiau nei būnanat 20-ties prieš keliolika metų smile.gif
Kartais irgi paslystu (pvz vakar vyro keptų traškių šv. bulvių blynų prikirtau), bet svoris netgi nukrito smile.gif Jei paslystu kokią dieną, sekančias dienas griežtai sustyguoju mitybą.
Va tik sportuoti vis dar nerandu įkvėpimo... cool.gif
Atsakyti
ach kokia Jūs šaunuolė 4u.gif pavydžiu baltu pavydu..Taigi gal yra norinčių startuoti nuo rytojaus? mirksiukas.gif
Atsakyti
ar yra bendraminčių? man antroji diena 4u.gif
Atsakyti
Na ka, startuoju nuo rytojaus smile.gif reikia -4 kg iki kito ketvirtadienio.
Atsakyti
Pirmos dienos rezultatas -800g thumbup.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi, kad siandien iseigine nes savijauta klaiki. Beveik visa diena pramiegojau ir galvos skausmas baisus. Manau organizmas reikalauja cukraus ir druskos.
Atsakyti
QUOTE(Geeky @ 2015 09 30, 19:54)
Dziaugiuosi, kad siandien iseigine nes savijauta klaiki. Beveik visa diena pramiegojau ir galvos skausmas baisus. Manau organizmas reikalauja cukraus ir druskos.


Tai ir nekankinite taip juodai savęs, nes dar rimtesnių problemų įsivarysite.

Cukrų keiskite medumi. Aš ir laikydamasi dietos, tiesiog įsidėdavau šaukštelį į burną ir nieko- kilas atgal tikrai negrįžo. Gerdavau latte kavą irgi rudojo cukraus įsidėdavau nubrauktą šaukštuką.

dėl druskos- ryžiams, vištienai visad užpildavau kelis šlakelius sojos su sumažintu druskos kiekiu.

Galima viską, bet labai labai saikingai. Jau geriau medaus šaukštelis, nei skaudanti galva ar mieguistumas.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2015 10 01, 09:52)
Tai ir nekankinite taip juodai savęs, nes dar rimtesnių problemų įsivarysite.

Cukrų keiskite medumi. Aš ir laikydamasi dietos, tiesiog įsidėdavau šaukštelį į burną ir nieko- kilas atgal tikrai negrįžo.  Gerdavau latte kavą irgi rudojo cukraus įsidėdavau nubrauktą šaukštuką.

dėl druskos- ryžiams, vištienai visad užpildavau kelis šlakelius sojos su sumažintu druskos kiekiu.

Galima viską, bet labai labai saikingai. Jau geriau medaus šaukštelis, nei skaudanti galva ar mieguistumas.


Vakar buvo siaubinga ir nuotaika ir savijauta. doh.gif kaskaip pratempiau diena ir siandien atsikeliau su kalnu energijos ir gera nuotaika thumbup.gif turbut organizmas soka vakar gavo, nes pries dieta valgiau labai nesveikai. Trecia diena ryziu. Lekiu i dusa ir tikrinti dvieju dienu rezultato!
Prekestolen ar jus laikotes sios dietos? Kaip svoris atsilaike po jos?
Atsakyti