Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikulės dieta

Sveikos,

Na va man jau dieta baigėsi, galiu džiaugtis rezultatais -5 kg bigsmile.gif , manau labai gerai, nes nukrypimų nepavyko išvengti, bet rezultatams tai labai nepakenkė.
Atsakyti
QUOTE(nilkute @ 2015 08 07, 09:52)
Sveikos,

Na va man jau dieta baigėsi, galiu džiaugtis rezultatais -5 kg bigsmile.gif , manau labai gerai, nes nukrypimų nepavyko išvengti, bet rezultatams tai labai nepakenkė.

Sveikinu!!! Puikus rezultatas smile.gif
Man siandien penkta diena prasidejo, kolkas nepaslydau nei karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nilkute @ 2015 08 07, 08:52)
Sveikos,

Na va man jau dieta baigėsi, galiu džiaugtis rezultatais -5 kg bigsmile.gif , manau labai gerai, nes nukrypimų nepavyko išvengti, bet rezultatams tai labai nepakenkė.


thumbup.gif Tikrai geras rezultatas

QUOTE(Rimančiukas:) @ 2015 08 07, 08:54)
Sveikinu!!! Puikus rezultatas smile.gif
Man siandien penkta diena prasidejo, kolkas nepaslydau nei karto smile.gif


Na ir valios turi, kad nepaslydai nei karto smile.gif A6 vakar truputi vynuogiu suvalgiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laruja @ 2015 08 07, 10:43)
thumbup.gif Tikrai geras rezultatas
Na ir valios turi, kad nepaslydai nei karto smile.gif A6 vakar truputi vynuogiu suvalgiau  blush2.gif

Sveikos smile.gif
Kaip sekasi dietintis? smile.gif Man siandien 6 diena, dar nesu paslydus nei karto smile.gif vakar vakare kazkaip norejosi kazko kito nei vistienos krutinele, bet atsilaikiau smile.gif Rytoj prasideda obuoliai smile.gif tai ir kepsiu ir virsiu ir zalius esiu biggrin.gif laukiu nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimančiukas:) @ 2015 08 08, 14:22)
Sveikos smile.gif
Kaip sekasi dietintis? smile.gif Man siandien 6 diena, dar nesu paslydus nei karto smile.gif vakar vakare kazkaip norejosi kazko kito nei vistienos krutinele, bet atsilaikiau smile.gif Rytoj prasideda obuoliai smile.gif tai ir kepsiu ir virsiu ir zalius esiu biggrin.gif laukiu nesulaukiu smile.gif


Sveika 4u.gif

Vakar truputi paslydau smile.gif siandien jau lauikausi, vien vistiena ir vanduo biggrin.gif
Manes laukia dar rytoj vistiena, o nuo pirmadienio obuoliai.
Neimanoma laikytis dietos, kai seimyna salia skanestus kramto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laruja @ 2015 08 08, 15:39)
Sveika  4u.gif

Vakar truputi paslydau smile.gif siandien jau lauikausi, vien vistiena ir vanduo  biggrin.gif
Manes laukia dar rytoj vistiena, o nuo pirmadienio obuoliai.
Neimanoma laikytis dietos, kai seimyna salia skanestus kramto  doh.gif

Man vakar irgi labai sunku buvo, nes vakare seimyna skanestus valge, o as su alkiu kovojau, nes irgi norejau ko skanaus uzkast.
Idomu ar nukris kiek nors svorio su sita dieta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimančiukas:) @ 2015 08 08, 15:10)
Man vakar irgi labai sunku buvo, nes vakare seimyna skanestus valge, o as su alkiu kovojau, nes irgi norejau ko skanaus uzkast.
Idomu ar nukris kiek nors svorio su sita dieta smile.gif


Dedu vilti i sita dieta smile.gif, nors atprasiu vakarais valgyti smile.gif
Atsakyti
Pavojinga dieta, kas turi problemų su inkstais, jei linkę kauptis akmenys, po dietos gali pradėti valytis, judėti, sutrikti inkstų veikla. Mano teta būtent po šios dietos pateko į ligoninę, dėl pajudėjusių akmenėlių, buvo labai stiprus priepuolis, užsikimšo inksto kanalėlis. Tad dieta tikrai efektyvi, kaip ir kitos monodietos wink.gif , bet kaip sakoma yra povandeniniai akmenys ir srovės, ši dieta nėra nepavojinga.
Atsakyti
Prisiduodu, siandien pirma obuliu diena, kol kas viskas einasi puikiai 4u.gif
Ar dar yra palaikanciu man kompanija?
Atsakyti
Sveikos, paskaičiau apie šią dietą ir norėjau išgirsti nuomonę apie ją jau tų merginų kurios laikėsi smile.gif kaip Jums sekasi praėjus kuriam laikui? ar negrįžo svoris bumerangu?
Atsakyti
QUOTE(liutomanija @ 2015 08 12, 15:33)
Sveikos, paskaičiau apie šią dietą ir norėjau išgirsti nuomonę apie ją jau tų merginų kurios laikėsi smile.gif kaip Jums sekasi praėjus kuriam laikui? ar negrįžo svoris bumerangu?


Negrįžo.
Kovo mėn turėjau apie 62, dabar esu 55 kg. (ūgis 170 cm)
Dietos laikiausi 2 kartus (kovo ir kažkur birželio mėn)
Tačiau po dietos kardinaliai pakeičiau mitybos įpročius. Jokių saldumynų, cukrų, riebios mėsos, baltų miltų gaminių, žodžiu-" Slaptas sulieknėjusios merginos dienorašis" knygą perskaičiau, daug geros info radau. mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas,
siandien ir vel pirmadienis.. kas pradeda kartu su manim dieta? smile.gif) palenktyniautume taip sakant... nors vyras zadejo kartu dietintis, tik jis labai jau silpnas ant tokiu dalyku...
laikiausi du menesius sveikos gyvensenos kaip ymanoma tai pameciau 10kg... nuo 75 iki 65kg. ir toliau svoris nei krust jau menuo laiko...o taip norisi pamatyti ta skaiciu 60.. geriausiu atveju 59 smile.gif)) beto uz poros sav laukia vestuves, tai tikiuosi kad su sia dieta pavyks issjudinti kg...
taigi 65kg 168cm PRADEDAM su lekste ryziu smile.gif)) essen.gif gathering.gif
Atsakyti