Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Sveikos, jungiuos ir aš į jūsų būrį, esu naujai iškeptas klevukas. Išlaikiau regitroj gruodžio 31d. iš pirmo karto, nerealiai džiaugiuosi. Teisės užsakytos, vairuoti noriu, savo mašinos neturiu kol kas, MB turi W Sharan seną, sankaba labai sunkiai minasi, dar trečią pavarą sunku įjungti, lengvai neįsimeta, reikia pataikyti.  :oh:  Nu žodžiu nelabai aš noriu su ja važinėti, geriau palauksiu kol savo turėsiu, gal pavyks greitu metu.  :hmm:  :D​ 

Atsakyti
Sveikos, gal kuri naudojate automibilinį dregmės surinkiklį, maišelį tokį? Norėčiau sužinoti, ar verta įsigyti Pvz. https://www.autoaibe...lis-300g-188636
Atsakyti
Labas vakaras, jungiuosi ir aš į jūsų būrelį.

Šį rytą pasiėmiau vairuotojo pažymėjimą. Kaip ir turėčiau džiaugtis, tik va nerimas širdelėj tą jausmą slopina. Nes turiu savo mašiną ir planuoju rytoj išvažiuoti į Kauno gatves.
Mokiausi ir laikiausi teises tik tam, kad važiuoti. Kad nelaukti vyro, kada jis gali, o jei negali, kad nevažiuoti su viešuoju transportu.
Apskritai, noriu gyventi patogiau. Tik nežinojau prieš laikydama, kad nėra taip viskas paprasta.....
Taigi.... žadu nepasiduoti ir rytoj pavažiuoti. Turbūt rytoj savo senaisiais nusibodusiais maršrutais važiuosiu... O savaitgalį reikia pasiryžti ir išvažiuoti ten, kur nesu važiavusi.


.
Papildyta:


susidomejus,
Mano mašina buvo lyg įdrėkusi. Vaizdas buvo toks-palikom neaprasojusę, gražią, po kelių valandų žiūrim - nieko per langus nesimato, viskas užrasoję žiauriai. Nupirkau popierinių rankšluosčių ir visą mašiną prikišau. Du kartus tą procedūrą padariau. Dabar sausa, nerasoja
Atsakyti
Sveikos naujokes! Feja sveikinu su pazymejimu smile.gif o kas nepaprasta atrodo?

As vazineju kai reikia, pasiilgstu vaziavimo jei kelias dienas nevairuoju. Kaifas tos teises, jega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2017 02 02, 21:12)
Sveikos naujokes! Feja sveikinu su pazymejimu smile.gif o kas nepaprasta atrodo?

As vazineju kai reikia, pasiilgstu vaziavimo jei kelias dienas nevairuoju. Kaifas tos teises, jega smile.gif

Ačiū 4u.gif

Nepaprasta atrodo viskas - nuo pirmo iki paskutinio posūkio.... Nerimauju, ar sužiūrėsiu ženklus nevažiuotuose man keliuose... Ar nepažeisiu ket netyčia, kažko nepastebėjus...
Na, kai pavažiuosiu, gal nurimsiu, gal viskas visai kitaip po to atrodys.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Na ir isvaziavau biggrin.gif Viskas ok. biggrin.gif
Labai gera buvo... Nuostabus jausmas wub.gif

Atsakyti

Labas 4u.gif

Na ir isvaziavau biggrin.gifViskas ok. biggrin.gif
Labai gera buvo... Nuostabus jausmas wub.gif

Kaip faina, aš jau nesulaukiu kada galėsiu su savo mašina važinėtis, jau visas mėnuo nevairavau, nemaniau, kad taip bus sunku nusipirkti auto.  :hmm:  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2017 02 03, 17:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="71412709" data-time="1486113288"><div><p>Labas vartotojo įkelta nuotrauka

Na ir isvaziavau vartotojo įkelta nuotraukaViskas ok. vartotojo įkelta nuotrauka
Labai gera buvo... Nuostabus jausmas vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Kaip faina, aš jau nesulaukiu kada galėsiu su savo mašina važinėtis, jau visas mėnuo nevairavau, nemaniau, kad taip bus sunku nusipirkti auto.  hmm.gif  biggrin.gif​ </p>

Taip, auto nusipirkti ne juokas. Mes irgi ilgokai užtrukome, kol nusipirkome.... 4u.gif

Šiandien važiavau ryte, per pietus, po darbo piko metu ir galiausiai sutemus, dabar neseniai pargryžau. Nerealu, kaip faina. Atrodo neduok paėst, duok pavairuot biggrin.gif Numesiu svorio, jaučiu biggrin.gif
Atsakyti

Taip, auto nusipirkti ne juokas. Mes irgi ilgokai užtrukome, kol nusipirkome.... 4u.gif

Šiandien važiavau ryte, per pietus, po darbo piko metu ir galiausiai sutemus, dabar neseniai pargryžau. Nerealu, kaip faina. Atrodo neduok paėst, duok pavairuot biggrin.gifNumesiu svorio, jaučiu biggrin.gif

Nebaisu buvo vienai sėsti prie vairo? Džiugu skaityti, kad patinka vairuoti, jaučiu ir man patiks.  :super:​ 

Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2017 02 03, 21:50)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fėja*" data-cid="71414434" data-time="1486149040"><div><p>Taip, auto nusipirkti ne juokas. Mes irgi ilgokai užtrukome, kol nusipirkome.... vartotojo įkelta nuotrauka

Šiandien važiavau ryte, per pietus, po darbo piko metu ir galiausiai sutemus, dabar neseniai pargryžau. Nerealu, kaip faina. Atrodo neduok paėst, duok pavairuot vartotojo įkelta nuotraukaNumesiu svorio, jaučiu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nebaisu buvo vienai sėsti prie vairo? Džiugu skaityti, kad patinka vairuoti, jaučiu ir man patiks.  thumbup.gif​ </p>

Tai matei, ką vakar rašiau smile.gif Nerimavau nemažai smile.gif

Nebaisu vienai būti. Kaip tik - vienai važiuoti, didžiausias kaifas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2017 02 02, 17:59)

susidomejus,
Mano mašina buvo lyg įdrėkusi.  Vaizdas buvo toks-palikom neaprasojusę,  gražią,  po kelių valandų žiūrim  -  nieko per langus nesimato,  viskas užrasoję žiauriai.  Nupirkau popierinių rankšluosčių ir visą mašiną prikišau. Du kartus tą procedūrą padariau.  Dabar sausa,  nerasoja

Sveika, prisijungus 4u.gif

O paskui tuos ranksluoscius ismeti lauk ir kitus sukaišioji? Pas mane visus metus mašinoj yra senų laikraščių. Sako, irgi sugeria dregme. Dabar tai ir prie užpakalinių sedyniu primetyta, o vasara perkeliu i bagazine. Kartais ir prakurom praverčia smile.gif Dar sako pampersai irgi dregme geria. Galima bagazinej laikyt. Na pas mane vienaturis, tai tas pats kaip salone, tik nesimato.
Nusipirkau ta sugerikli, kolkas nesupratau, ar kokia nauda is jo yra.

O gal renkasi dregme dar per nesandarias gumas? Zurejau, viena lygtai jau apsidevejus. Gal keist reik g.gif
Atsakyti

Na ką, jau ir aš pagaliau nusipirkau mašiną, parsivariau pati iš Tauragės į Klaipėdą, po mėnesio nevairavimo, bijojau, bet viskas gerai pavyko.  :karsta:  :super:​ 

Atsakyti