Įkraunama...
Įkraunama...

Palaidinės, marškinėliai trumpomis rankovėmis

PARDUODU naują NEXT palaidinę (su etiketėmis), spalva: ecru, dydis: EU 36 (UK 8), kaina: 20 eur, Vilnius, Jūsų sąskaita galiu siųsti. Bendraukime per AŽ.

b4eae0407101f5502146eb998a170854661.jpg

25f84f5d0ab8fc4b64a09ab50667895a875.jpg   ad87fe30c692fb9d967b001a1b08280f178.jpg

Atsakyti
Bik Bok firmos nauja palaidinukė tunika kardiganas VIENAME atvežta iš užsienio. Labai stilingai sukirptas modeliukas wub.gif Dailiai krenta klostelėmis šonai wub.gif Modeliuko kantai dvigubi - jie eina aplink visą modeliuką wub.gif Universalus rūbelis kaip aksesuaras kurį galima stilingai pritaikyti su kitu rūbeliu wub.gif mirksiukas.gif Ilgis - nugara - 85 cm. Priekis - 78 cm. MODELIUKO ŪGIS NUOTAUKOJE 165 CM. Dydis - XS/S. Tačiau tokio tipo modeliukai yra universalaus dydžio. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
George firmos nauja palaidinukė. Man deja mažoka. Rūbelį puošia dviejų audinukų kompozicija - šifonas bei "maikinys" audinys wub.gif Labai dailios spalvos - gėlės - spalvų gama wub.gif Dailiai apipavidalinta apykaklė bei rankovių kantai wub.gif Apačia stilingai užapvalinta mirksiukas.gif wub.gif Nugara balta wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 65 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
FB sister naujas kostiumėlis atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Šių metų spalvytė - velvetas - švelnus jaukus nesigramžantis wub.gif MODELIUKAS PUIKIAI TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

FB sister nauja palaidinukė - triko. Man deja didoka. Petnešėlės reguliuojasi. Per krūtinę - 40 cm. PUIKIAI TEMPIASI IKI 48 CM. MATUOJA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LABAI TAMPRUS. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus - 45 cm. Ilgis - 77 cm. Dydis - XL. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Stilingas skater stilius sijonukas. Į juosmenį įverta guma kurios dėka audinukas krenta dailiomis klostelėmis wub.gif Per juosmenuką - 39 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. IR DAILIAI ATRODO. Ilgis - 47 cm. Dydis - XL. PAGAL PARAMETRUS ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

GERIAUSIAI SPALVĄ ATSPINDI ŠIE MODELIAI wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Divided by H&M nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Juodą audinuką puošia baltos gėlės wub.gif Stilinga wub.gif Apačią - kutai - MADINGA wub.gif Stilingas 3/4 rankovių ilgis mirksiukas.gif wub.gif Švelnaus audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Stilingas ilgis - (MATUOTA SU KUTAIS) 75 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
New look firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šių metų spalvos rožinį audinuką puošia žavios gėlės wub.gif Modeliukas stilingai sumetamas wub.gif Viduje susisega sagute - įšorėje dirželiu mirksiukas.gif MADINGA wub.gif Stilingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Madingai sukirptos rankovės priminančios kimono stilių wub.gif Apačia prie juosmenuko padailinta klostelėmis wub.gif Apačioje yra nedideli skeltukai wub.gif Per krūtinę apie 48 cm. Per juosmenuką - 40 cm. JO APIMTIS REGULIUOJASI. AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 65 cm. Dydis - 10. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
NAUJA PALAIDINUKE, DYDIS M, KAINA 4.7 EUR

vartotojo įkelta nuotrauka

VILNIUS, BET GALIU SIUSTI

RASYKIT I AZ 4u.gif
Atsakyti
Zara W B firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilinga spalvų gama wub.gif Nugara juoda – priekis padailintas raštais wub.gif Priekį puošia dar viena stilinga detalė – originaliai sukirpta apačia wub.gif Šonuose yra skeltukai wub.gif mirksiukas.gif Modeliukas užsisega sagute nugaroje. Audinuko sudėtis: PRABANGI MEDVILNĖ – 96% - VISCOSE. 4% – ELASTANE. Per krūtinę – 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis – 67 – 92 cm. Dydis - L. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Kremo spalvos audinuką puošia žavios spalvos wub.gif Madingas kimono stilius wub.gif Priekis dailiai sumetas - sudaro madingą V formos apykaklę wub.gif Priekis iš dvigubo audinuko. Į juosmenuką įverta guma. Jos dėka atsiranda dailios karbatkėlės wub.gif Ilgis - 66 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Red Chilli firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Nuostabus modeliukas wub.gif Palaidinė turi pamušalą - ant viršaus persiko spalvos lengvas audinukas su mielais spalvingais paukščiais wub.gif Labai stilingai sukirpta nugarytė wub.gif Per krūtinę - 50 cm. Ilgis - 70 cm. Dydis - L. LABIAU TINKA M DYDŽIUI mirksiukas.gif Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
WAREHOUSE firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltos spalvos madingas gepiurinis modeliukas dailių raštų wub.gif 3/4 ilgio rankovės mirksiukas.gif wub.gif Nugarytė užsisega gepiuru apsiutomis sagomis wub.gif Priekį rankovių kantus bei juosmenuką puošia baltos juostelės wub.gif Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenį - 34 cm. Ilgis - 58 cm. Dydis -10 PAGAL PARAMETRUS ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Only firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinuką puošia nuostabių spalvų gėlės wub.gif Stilinga V formos apykaklė. wub.gif Apačia puošia dailus kutai wub.gif Per krūtinę - 46 cm. Ilgis su kutais - 62 cm. Dydis - 36. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti