Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image


113 tema 112 tema
111 tema 110 tema 109 tema 108 tema
107 tema 106 tema 105 tema 104 tema 103 tema
102 tema 101 tema 100 tema 99 tema 98 tema 97 tema
96 tema 95 tema 94 tema 93 tema 92 tema 91 tema 90 tema
89 tema 88 tema 87 tema 86 tema 85 tema 36-84 temos 1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, ir figūrėles, ir gėlytes, ir PAPUOŠTUS tortus ar kitus skanėstus. Paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodėl gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė, pastilažas ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantama.

Taip pat nepamirštam - klausimai ir atsakymai papuošimų tema.

Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė, ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu, kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.

Mes visos mokomės, konsultuojamės ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.

Daug naudingos informacijos rasite NEKOMENTUOJAMOJE papuošimų temoje

Puošiame, dalinamės ir grožimės!

Draudžiama:

* cituoti nuotraukas
* talpinamų nuotraukų dydis neturi viršyti 500-640 pikselių
* bet kokie reklaminio / komercinio pobūdžio skelbimai / paieškos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 08 liepos 2015 - 22:36
ačiū pastebėjusioms mano torčiuką ankstesnėje temoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raima.ma: 09 liepos 2015 - 10:26
sveikos, atnesu paskutinius darbus, priimu zinoma ir kritika, naujoke as dar smile.gif

user posted image

user posted image

visas saldus stalas smile.gif
user posted image

mergaites o slapia beze netezta vasara? noriu sunui pirmo gimtadienio proga pabandyt meskiuka, bet jis bus kieme visa diena, na kiek vyks svente..atlaikys?
Atsakyti
QUOTE(juodaake25+ @ 2015 07 10, 21:52)
sveikos, atnesu paskutinius darbus, priimu zinoma ir kritika, naujoke as dar smile.gif


mergaites o slapia beze netezta vasara? noriu sunui pirmo gimtadienio proga pabandyt meskiuka, bet jis bus kieme visa diena, na kiek vyks svente..atlaikys?

Labai gražūs tortukai,jei sakote naujokė tai man iki jūsų dar toli,aš tikrai naujokė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O dėl šlapio beze kaip naujokei gal ir nederėtų man atsakyti,bet manau kiek šventė vyks tikrai turi atlaikyti,nes mano kur praeitoj temoj buvo vestuvinis per visą šventę buvo padėtas ir sakė viskas kuo puikiausiai laikė,niekas nenuslydo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodaake25+ @ 2015 07 10, 18:52)
sveikos, atnesu paskutinius darbus, priimu zinoma ir kritika, naujoke as dar smile.gif




wow kokis groooozissss thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O arbuzas koks grazus wub.gif wub.gif wub.gif ar pati ji daret??????
Atsakyti
QUOTE(viva 37 @ 2015 07 13, 14:12)
wow kokis groooozissss thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
O arbuzas koks grazus wub.gif  wub.gif  wub.gif ar pati ji daret??????

aciu, taip pati..mano cia hobis jau treti metai arbuzai ...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodaake25+ @ 2015 07 13, 15:22)
aciu, taip pati..mano cia hobis jau treti metai arbuzai ...smile.gif

Viskas labai patiko thumbup.gif saunuole, arbuzas superinis wub.gif rodyk daugiau ju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 13 liepos 2015 - 18:44
Labas rytas smile.gif aciu 4u.gif siaip ner ten viskas sudetinga taip su karvingu kaip atrodo, man torta islygint sunkiau :)cola as Jums ant dienu pasuksiu..jei vaziuosiu i sostine..reikia man ten visko drinks_cheers.gif

gal labai neuztersiu temos ne i tema smile.gif
user posted image

user posted image

is baltojo ridiko :
user posted image

ir i tema keletas smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(juodaake25+ @ 2015 07 14, 11:07)
Labas rytas smile.gif aciu :
gal labai neuztersiu temos ne i tema smile.gif
is baltojo ridiko :
ir i tema keletas smile.gif

Labai viskas gražu 4u.gif
Atsakyti
juodaake25+, gražūs darbeliai, o tas dviaukštis tai toks wub.gif , spalvos man labai skanios.
Atsakyti
Sveikos mergaitės, sumąsčiau vaikiuko gimtadieniui padaryti keksiukus su kremu ant viršaus, bet savaitgaliui žada šilumą, koks kremas atlaikytų karštį nesubliūškęs uždėtas iš vakaro ( sviestinis sūrelio kremas, ganašas, bezė, maskarponės sviesto kremas ar dar koks)? Ką pasiūlysit? Iš anksto dėkoju už pagalbą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katcia @ 2015 07 15, 20:18)
Sveikos mergaitės, sumąsčiau vaikiuko gimtadieniui padaryti keksiukus su kremu ant viršaus, bet savaitgaliui žada šilumą, koks kremas atlaikytų karštį nesubliūškęs uždėtas iš vakaro ( sviestinis sūrelio kremas, ganašas, bezė, maskarponės sviesto kremas ar dar koks)? Ką pasiūlysit? Iš anksto dėkoju už pagalbą. smile.gif

jei žada būti karšta, nedėčiau jokio kremo smile.gif Gal galima ką nors kitą? Pvz.: šokoladas, masė.
Atsakyti