Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojame priemones iki galo!

Iki paskutinio lašelio sunaudojau Banka Agafji veido šveitiklį su medetkomis. Labai ir dar kartą labai patiko wub.gif Šitas šveitiklis yra puikus įrodymas kad tai, kas nebrangu, dar nereiškia prastos kokybės. Puikus šveitiklis, jo labai gera tekstūra - nei per aštrus, nei per švelnus, nors šveičiančių dalelių turi nemažai. Sąžiningai naudodavau porą kartų per savaitę, gerai įmasažuodavau į odą ir dar keletą minučių palaikydavau, rezultatas nuostabus - oda švelni kaip kūdiko, visa pridrėkinta. Jaučiasi labai, kad sudėtyje yra aliejų. Kvepia jisai man morkomis, įmirkytomis meduje - taip maloniai ir valgomai biggrin.gif Žodžiu, tobulas odos šveitiklis už super mažą kainą, neabejotinai kartosiu. Smalsumo vedina gal tik pasirinksiu kitą rūšį, mačiau, Banka Agafji ne vieną šį veido šveitiklį turi smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2015 08 05, 09:21)
*o KN kokius hidrolatus perkate? Visad švytrūnų ar pakaitaliojate? gal kažkuris favoritas? biggrin.gif
linkiu kantrybės ir gerų rezultatų 4u.gif

*o nebandėt vatos vandeniu sušlapinti prieš lašindama aliejų? aš su visais aliejais taip darau, žymiai geresnis rezultatas, nereikia tiek ilgai vatos diskelio priglaudus prie voko laikyt bei trinti. blush2.gif

* Kaskart perku kitokį arba tą, kuriam taiko akciją biggrin.gif Šiaip skirtumo didesnio nejaučiu tarp jų, tik kvapai skiriasi, tad labiau stengiuosi griebt kokį citrusinių, lengvų, gaivių kvapų hidrolatą, nors kažkada turėjau levandų, tai pirmi kartai bais erzino kvapu "neskalbtų kojinių" biggrin.gif Paskui ne tik kad pripratau, bet ir ėmė man tos "neskalbtos kojinės" kvepėt, tad visai ateityje pakartot būtent levandų norėčiau biggrin.gif

*Aš visad makiažą valau aliejumi ir drėgnu vatuku, net į galvą nešautų mintis vien aliejum akį mozot unsure.gif Išterlioju paakius, blakstienas aliejum ir po keleto sekundžių su drėgnu vatuku prabraukiu, nereik nei trint - puikiai viskas nusivalo wub.gif
Jau kokie metai kai taip valau ir blakstienos bei antakiai želia puikiai, matyt nuo aliejų prisimaitina biggrin.gif Tuoj ūsai dygt pradės, nes ir visą veidą aliejum valau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 05 rugpjūčio 2015 - 22:37
QUOTE(Sultry @ 2015 08 05, 10:21)

o nebandėt vatos vandeniu sušlapinti prieš lašindama aliejų? aš su visais aliejais taip darau, žymiai geresnis rezultatas, nereikia tiek ilgai vatos diskelio priglaudus prie voko laikyt bei trinti. blush2.gif

taip ir valiau, tik nedarašiau. Bet sudrėkinimas nepadėjo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2015 08 06, 00:36)
* Kaskart perku kitokį arba tą, kuriam taiko akciją  biggrin.gif Šiaip skirtumo didesnio nejaučiu tarp jų, tik kvapai skiriasi,

* Tuoj ūsai dygt pradės, nes ir visą veidą aliejum valau  lotuliukas.gif



* drinks_cheers.gif

* nu gal ne lotuliukas.gif

QUOTE(Vitulka @ 2015 08 06, 01:55)
taip ir valiau, tik nedarašiau. Bet sudrėkinimas nepadėjo schmoll.gif


hm, tada keista. doh.gif

Aš subaigiau miniukus šampūno ir balzamo (po 1 vnt; foto skolinta iš interneto) gautus viešbutyje: This Works Reviving shampoo ir Balancing conditioner tokie

šampūnas neišskirtinis (bet plauna ir putoja tai smarkiai), o balzamas patiko - vos pusė minutės ir plaukai itin švelnūs (plovimo metu slysta pirštai tiesiog; po to jau nebesijaučia to švelnumo taip labai). Kaip seniai neturėjusiai visiškai sintetinio balzamo,tai man ženklus poveikis jutosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 06 rugpjūčio 2015 - 09:45
QUOTE(Vitulka @ 2015 08 05, 23:55)
taip ir valiau, tik nedarašiau. Bet sudrėkinimas nepadėjo schmoll.gif

Matyt nuo aliejaus priklauso. As irgi taip dariau, bet taipogi trinti reikia ilgai, sunkiai valos. O dar buna ir akis grauzt pradeda nuo aliejaus. Todel persimeciau ant miceliniu- viskas paprasta greit ir neskausminga:)
Atsakyti
Bourjois Volume Glamour Ultra Care tušas.

user posted image

Svarbiausia, ko ieškojau - netrupa. Dažo gražiai, atskiria neypatingai, reikia pasistengt, pailgina, patankina. Esu turėjus tušų kurie dažė geriau, bet trupėjo, tepė, todėl šiam lieku ištikima-į jo vietą toks pats smile.gif

Planeta Organica Ayurveda Hair mask plaukų kaukė.

user posted image

Sunku man ją komentuoti, nes esu išranki plaukų priežiūrai. Tik tiek žinau, kad nesuglotnino plaukų tiek, kiek norėjosi, bet nuo kaukės jie nesišiaušė dar labiau irgi, tai tokia per viduriuką. Kažkiek sunkesni plaukai po jos, padrėkinti, bet man efektas buvo minimalus. Nekartosiu ax.gif

Fulfix plaukų augimą skaitinantis purškalas

user posted image

Negaliu pasakyti, kad stebuklas, bet kad mano atauginėjantys plaukai jau gerokai pailgėję - faktas biggrin.gif Ir būtent toj vietoj kur purškiu jie auga greičiau, nes šiaip plaukai pas mane auga lėtokai .. Taigi, dar vieną butelaitį statau į pasibaigusiojo vietą smile.gif

Isadora Twist Up Gloss Stick 17 Sorbet

user posted image

Labai malonus, ypač gerai drėkinantis lūpų blizgis. Patiko viskas: pakuotė, konsistencija, efektas ir išsilaikymas, deja nepigus jis, bet mielai kartočiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 06 rugpjūčio 2015 - 15:05
ViVi Vaistažolių plaukų serumas

Patiko.
Buteliukas su dozatoriumi, galima tepti ir sausus, ir šlapius plaukus. Neįkyrus malonus kvapas. Konsistencija kiek lipni, patepus plaukus tenka nusiplauti rankas.
Dėl poveikio komentuoti sunkoka - naudojau pakaitomis su kitomis priemonėmis, profilaktiškai pastiprinti plaukus. Patinka,kad šiek tiek sustato į vietas garbanotus plaukus (bet tai ne formavimo priemonė tikrai).

Sandėliuke laukia kitoks ViVi Tonikas plaukams blush2.gif
Atsakyti
Montagne Jeunesse Strawberry Smoothie. metu lauk, užsitepus pamačiau kad pilna blizgučių, ir visai ne tokia kokia kokią pamenu. Pagooglinus supratau, kad visgi pirktos prieš tai buvo Strawberry Souffle. Tikiuos nepasipils spuogų dabar kaip iš giedro dangaus wacko.gif pati kaukės konsistensija gera, kvapas nenatūralus, bet man netrugdo.. po jos oda minkšta, bet nepadrėkinta (ką žada ant pakuotės).. vienužo, pinigai į balą.
Atsakyti
Sunaudojau Ambroozija Levandų vandenį (50 ml) - vos kelis kartus panaudojau tiesiai ant veido,o didžioji dalis susipylė į naminę molio kaukę (hidralatas (ką turiu namie) +KN Gasulo molis, KN arganų aliejus, Vitaminas E ir Rozmarinų CO2 ekstraktas)

Į jo vietą:
user posted image
Atsakyti
Clinique All about eyes paakiu maskuoklis - ismetu likuti,nes naudoju jau apie du metus,sunku sunaudoti 10ml vien paakiams.Siaip jis man patiko,bet kartais matydavosi ir subegdavo i rauksleles jei daugiau uztepdavau. Dabar pasirinkau lengvesni varianta, nusprendziau,kad kasdieniam naudojmui man nereikia stipraus maskavimo.
user posted image

Diorskin Forever kremine pudra - patiko kvapas ir dengimasis,maskavima galima buvo reguliuoti nuo vidutinio iki sunkesnio,bet as nemegstu krauti daug pudros. Nezinau ar kartosiu,nes man vis gi norejosi labiau glowing efekto, o si pusiau matine tokia. Bet is esmes gera pudra ir tiko mano normaliai linkusiai i raudoni odai.
user posted image

Bourjois 1 Seconde tusas - ismestas,nors dar buvo gana daug like. Patiko efektas,nes dare viska - ilgino,storino,tankino,galima buvo isgauti leliskas blakstienas BET po poros menesiu pradejo dziuti,trupeti,sunku buvo graziai pasidazyti tai teko mesti lauk.
user posted image

YSL Gloss Volupte blizgesys spalva Nude carat kaip foto - buvo like ant dugno tai ismeciau,nes pakito kvapas. Siaip patiko,skaniai kvepejo,gana lengvas ant lupu,graziai zerejo,bet neilgai laikesi ir jautesi blizguciai ant lupu ko as labai nemegstu. Nezinau ar kartosiu nebent spalva kuri neturi blizguciu.
user posted image
Atsakyti
user posted image
Bio Secure kūno pienelis.
Antras butelaitis (pirmą naudojau prieš porą metų ir labai patiko); ir šįkart išnaudotas iki paskutinio lašo. Geras kvapas, lengvai įsigeria, nepalieka plėvelės.
Šiaip brangokas, bet pavyko gauti su didžiule nuolaida (už 9 litus blush2.gif ), tai labai patenkinta pirkiniu thumbup.gif
Tik kiekis irgi didokas - kiek pabosta tą patį naudoti, tai visad turėjau šalia dar kokį kremą pasikaitaliojimui

Į jo vietą kol kas nieko naujo - toliau naudosiu jau pradarytą ViVi Anticeliulitinį įdegio kremą:
user posted image
Atsakyti
[quote=kristinelez,2015 08 04, 18:41]
user posted image
Metamas lauk puspilnis, nes nė velnio nemaskuoja, subėga į raukšleles ir išvis jį sunku dengti ant odos, sunkiai pasiskirsto ir pan.
[quote]

blink.gif vienas geriausių turėtų... pardavinėkit 4u.gif nemažai kainuoja..
Atsakyti